Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сестра, до чого сниться сестра уві сні

Сестра, яка відвідує нас уві сні — образ близький, значимий, складний. Тим більше, мова може йти як про рідну, так і про зведеної. Тому тлумачення, що дається різними сонниками, трапляється, не збігається. Уважно прочитайте і вирішіть для себе, яка інтерпретація вам ближче.

Ступінь споріднення

До чого сниться сестра? Вирішальне значення має те, наскільки міцними родинними узами пов’язаний з нею сновидец: між двійнятами і кузинами — велика різниця.

Рідна уві сні нерідко відображає прикрі перешкоди, що заважають реалізувати власні плани. Сонник Міллера стверджує, вас обтяжує турбота близьких — це найпоширеніше тлумачення. Але за сонником Медеї — якщо приснилася старша, існує дефіцит жіночого участі, дружніх одкровень. У будь-якому випадку Медея передрікає клопоти, суєту, занепокоєння.

Згідно сонником Мандрівника, уві сні жінки це образ хитрої суперниці, а молодша — втілення самої сновідіци. Ванга радить озирнутися навколо: кому-то рядом необхідна допомога і участь.

Малий Велесов сонник натякає: можна очікувати дорогих подарунків, але тільки якщо наснитися не двоюрідна — інакше чекай брехливих пліток, та гірких образ. Троюрідна — нагадування: в особистому житті треба уникати необачних вчинків, поспішних рішень. Крім того, кузини можуть з’явитися уві сні до розриву родинних відносин або дрібної травмі, наприклад, порізу пальця.

Тлумачення снів про близнюка дається в залежності від того, чи є у сновидіння двойняшка. Якщо дійсно є — події уві сні трактуються буквально, немає — це сигнал тривоги: Езотеричний сонник рекомендує звернути увагу на своє самопочуття, енергетичну рівновагу.

Особливо радісні прогнози даються щодо того,, до чого сниться народження маленької сестри — в будинку запанує безтурботне щастя.

А, до чого сниться зовсім чужа жінка в цій ролі? Сонники говорять: хтось із родичів одружиться, не виключено — сама сновидицей.

Весілля і вагітність

Весілля, в першу чергу, передвістя великих змін в житті дівчини або в долі того, хто бачив цю подію, причому при безпосередньому, активної участі героїні сновидіння. Хороші чи погані це зміни? Якщо наяву вже заміжня — попереду виконання бажань, ні — буде привід скаржитися на самопочуття.

Трапляється бачити уві сні, як панянка виходить заміж — передчуття втрати чогось важливого. До чого сниться у весільній сукні — вам доведеться надовго розлучитися, страждати від розлуки. Наснилося, як були гостем на весіллі — тлумачення торкнуться вас особисто. З боку спостерігати, як вийшла заміж — сновидіння не є пророчим.

Побачити, як вона йде під вінець вагітна — пророкує величезний прибуток.

Вагітна сестра уві сні дає надію на великі зміни, що стосуються сім’ї. А якщо і насправді панянка «на виданні» — готуйтеся пережити весільні клопоти.

Сновидіння про те, що народила дівчинку, говорить про довірчі стосунки між вами і, можливо, про схожу долю. Якщо народила хлопчика — попереду сприятливим змінам і поліпшенню добробуту. Бачити, як народжує дуже хороший знак, в її житті багато що зміниться на краще, а якщо народжує хлопчика — бізнес процвітатиме і приносити солідний прибуток.

Некровних спорідненість

Сестра чоловіка, інакше — зовиця, віщує привабливу романтичне знайомство. Сонники дають і прямо протилежне пояснення, обіцяючи злагода, взаєморозуміння в шлюбі. Якщо зовиця була з кішкою або собакою — попереду несподівана зустріч зі старою подругою.

Сестра улюбленого сприймається, як суперниця. Побачили сестру свого хлопця — готуйтеся до пліток, пересудів за очі. А сестра колишнього хлопця уві сні нагадує про неугаснувшіх почуттях молодої людини, яка страждає в розлуці.

Якщо жінці приснився чоловік сестри, це натяк на чуттєвий інтерес до даної людини. Аналогічно, для чоловіка сестра дружини з’являється уві сні не випадково — він дійсно задивляється на симпатичну родичку.

Прагненням сліпо наслідувати кумирів — так пояснюють сонники,, до чого сниться подруга сестри. А ось сестра подруги — тривожний знак, що попереджає про неміцною прихильності: ви не задоволені стосунками і мимоволі шукаєте іншу подружку.

Емоції і сварки

Не засмучуйтеся, побачивши, як дівчина плаче — насправді сонники обіцяють вашої рідної кровиночки не просто благополуччя, а оглушливий успіх. Англійська сонник говорить: якщо приснилася гірко плаче — це символ розставання з дівоцтвом, звістка про швидке весілля.

Цілуватися з нею — по сонником Міллера, це знак впевненості в добрих, щирих відносинах. Обіймати — сонник Хассе трактує, як небезпека сварки і зради, але Езотеричний заспокоює: сміливо розраховуйте на її підтримку.

Сварка з цієї найріднішої подружкою навіть уві сні нічого доброго не обіцяє, лише оманливі ілюзії і крах планів. Якщо трапилося лаятися з нею, ви отримали знак про перешкоди, які мимоволі зводить ваше оточення на шляху до вашого успіху, а битися — значить, ви готові рішуче змітати перешкоди.

Будь-яка бійка за сонником Лонго — відображення активної життєвої позиції. Але тільки якщо вона не має образливого характеру. Бити сестру по обличчю недобре навіть уві сні, це тлумачиться, як мстива бажання звести рахунки з заздрості.

Смерть сестри

Не втрачайте самовладання, не лякайтеся, якщо приснилася смерть сестри або щось, пов’язане з сумною подією. Як правило, тлумачення таких сновидінь робляться «від противного». Будьте впевнені, її чекає довга і досить благополучне життя, причому це передбачення поширюється і на сновидіння.

Образ мертвої сестри насправді обіцяє: чи вдасться вирішити старі проблеми, викрутитися із заплутаної ситуації. Єдине, що загрожує який побачив її — зниження доходів, але тільки якщо дівчина померла уві сні прямо на очах.

Бути присутнім на похоронах інтерпретується, як необхідність розраховувати на власні сили. Стояти над могилою — наяву ситуація складається так, що допомоги звідки-небудь чекати не доводиться.

Якщо померла сестра приснилася живий, важливо згадати обставини: бачили покійну в труні — треба відвідати могилу, розмовляли з умершей — в її словах можна знайти відповіді на злободенні питання, мирно спала — значить, повністю відійшла в інший світ.

Особливо важливі деталі, щоб зрозуміти, до чого снилася зникла сестра. Місце, розмови, запахи — будь-яка дрібниця підказує, де шукати дівчину.

Дивні ситуації

Побачити сестру уві сні п’яною означає: ви занадто поблажливі до її провини, божевільною — вона готує вам несподіваний, але приємний подарунок. Обрізала собі волосся або потонула — у вас або у неї настала творча криза, потрібно боротися із занепадом сил. Вбити її — понесті грошові збитки.

Можна бути спокійним, дізнавшись, до чого сниться, ніби вона управляє автомобілем. Немає причин переживати, вона вміє тримати ситуацію під контролем.

Якщо наснилася гола, неодмінно зверніть увагу на своє здоров’я, так як саме воно під загрозою. Чоловікові не завадить проявити розсудливість, коли дізнається,, до чого сниться братові з сестрою займатися сексом — згідно інтимний сонник, наяву сновидець готовий зробити щось ганебне, що стане предметом пересудів. Бережіть свою репутацію.

Сонник сестра, до чого сниться сестра уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: