Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сіре кошеня, до чого сниться сіре кошеня уві сні

Сонник називає сірого кошеня передвістям різних неприємностей. Такий символ уві сні обіцяє обман, великі витрати, невдачі, розлад у стосунках. Але можна знайти і гарне тлумачення для такого бачення. Зрозуміти, до чого сниться, що віщує сюжет, допоможуть його подробиці.

Фінансові невдачі, обман

Приснився сіре кошеня? Символ попереджає про настання депресивного стану. Якщо він кусається — це стан ще посилиться.

Бачити два котячих малюка уві сні означає: треба обережніше поводитися в фінансових питаннях, особливо витратах. Постарайтеся уникнути взяття кредитів. Великі операції краще поки відкласти.

До чого сниться ласкавий сіренький пухнастик? Сонник попереджає: при всій своїй чарівності він є передвістям недомовок, обману.

Розлади відносин, втрати

Сіренький кошенятко обіцяє розлад у взаєминах з партнером, а сімейним людям — навіть ймовірність розлучення.

Симпатичний сіренький малятко, який жалібно нявкає уві сні, попереджає, по сонником: не потрібно починати нових справ, оскільки велика ймовірність провалу, фінансових втрат. Крім того, не варто підписувати важливі документи.

Невелика прибуток, благополуччя

Але є і сприятливе тлумачення сну з таким героєм. Здоровий, доглянутий, а тим більше породистий сіре кошеня обіцяє подарунок, невеликий прибуток, якийсь приємний життєвий момент.

Коли ж він приснився разом з мамою-кішкою, яка дбайливо вилизує своє дитинча — це хороший знак, який обіцяє вашій родині спокій і процвітання, а можливо, навіть поповнення.

До чого сниться маленький новонароджений сіре кошеня? Сонник стверджує: він віщує отримання грошей.

Час діяти

Приснився маленьке кошеня? Розпочнеться сприятливий період, щоб відстоювати власні інтереси і права. Не бійтеся діяти — це принесе результат.

Сіро-димчастий пухнастий малятко уві сні передвіщає благополуччя будинку, здійснення запланованого ремонту.

Яким був сіре кошеня?

Сонник рекомендує пригадати, який він був:

 • Маленький — дрібні прикрі проблеми;
 • Красивий — можете опинитися обдурені, тому не довіряйте нікому;
 • Пухнастий — познайомитеся з привітним і ніжним другом;
 • Грайливий — хтось зробить спроби вами управляти;
 • Хворий — слабкість, беззахисність, безпорадність;
 • Блохастий — чекають складності на роботі і вдома.
 • Також сновидіння про хворого малятку віщує отримання невигідного або взагалі неприйнятного пропозиції. Слід ретельно все зважити, перш ніж зробити вибір. Рішення здатне вплинути на подальші події.

  Сонник Міллера: обережніше, можливі сумнівні справи

  Молодій жінці бачити уві сні, ніби вона тримає на руках кішку або кошеня — несприятливий знак. Її залучать до якісь сумнівні справи.

  Постарайтеся змінити звичний уклад

  Жінці приснилося носити на руках сірого кошеня? Це означає: її сімейне життя стала рутинною, нудною і невиразною. Не можна пускати справу на самоплив, потрібно вжити заходів для виправлення ситуації, що склалася.

  До чого сниться жінці бачити цього малюка сірого кольору? Сонник сповіщає: вона прагне змінити, урізноманітнити свою нецікаве життя. Не слід боятися змін — вони розбавлять одноманітні будні.

  Маленький хижак сімейства котячих сірого кольору уві сні обіцяє сновидицей розмірений плин життя, але іноді попереджає про фінансові складнощі.

  Сонник сіре кошеня, до чого сниться сіре кошеня уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: