Сонник сіра миша, до чого сниться сіра миша уві сні

Чорний носик, оченята намистинки, м’яка шкурка — зворушлива, здавалося б, звірятко ховається під цим описом. Але чомусь більшість людей, побачивши мишеняти, верещать і несуться геть. Бояться неприємностей? Можливо! Приблизно такі ж емоції людина відчуває і уві сні, зустрівшись з гризуном. І якщо в реальності результат цієї зустрічі прорахувати не складно, то, до чого сниться сіра миша, знають лише сонники.

Сонник Міллера

Неприємності в бізнесі і справах, пов’язаних з підприємством, напророкує сонник Міллера того, хто уві сні бачив сіру миша у себе в кишені. Мишка нагадила вам на одяг? Сумно, тому як означає такий конфуз потрапляння в халепу.

Що робити, якщо вам приснилася мишка, яка з’їла ваш бутерброд? Посилити пильність, рекомендує тлумач. Мрія означає, що вас може обдурити близька людина. А якщо мишка приснилася дівчині, то їй варто придивитися до нових людей в своєму оточенні, вони можуть їх пошкодити.

Що робив гризун

Дуже рідко уві сні ми бачимо статичних тварин, ну, крім випадків, коли вони сняться нам мертвими. В інших випадках звірята чимось старанно займаються. Так, ось,, до чого сниться мрія, в якій сіра миша знайшла собі захоплююче заняття, за яким ви її і застали:

 • Вмивається — до приведення свого реноме в норму;
 • Гризе щось — до пліток;
 • Тікає від кота — ворог допоможе вам уникнути неприємностей;
 • Мишеня уві сні сидить у вас на руках — до прибутку.
 • Домашній «улюбленець», як символ нещирості і суєти

  Якщо приснилося, що у вашій оселі раптом з’явилася сіра миша, то зверніть увагу, як вона відчувала себе у вас в будинку. Привільно гуляла по кімнаті — до візиту нещирих гостей; металася уві сні з кутка в куток — будете метушитися.

  А ось, згідно з іншим сонником, Східному, бачити в будинку багато мишей — ознака швидкого сватання і одруження.

  «Хто живе на горищі?», Або Погане настрій вам гарантовано

  До чого сниться багато мишей, які живуть на горищі, прояснить сонник пастора Лоффа. Якщо ви не бачите, а тільки чуєте їх шурхіт і тупання, то незабаром почуєте забавні новини. Гірше, якщо уві сні по горищі тупцювала щур — звістки засмутять.

  Тлумачення сну, де є багато маленьких мишенят, писк яких заважає вам, є попередженням: не давайте приводу говорити про себе.

  Маленька сіра миша уві сні вкусила вас до крові — до сварки з родичем. А якщо маленька мишка вкусила за одяг, не діставши іклами до тіла, то конкуренти спробують вам нашкодити, але марно.

  Лісовий житель — знак необтяжливих клопоту

  Ось, як вважає сонник Медеї,, до чого сниться велика лісова сіра миша, що звили собі гніздо в коренях дерева у вас під вікном: у вас настільки розвинене чуття, що ви можете не переживати про підступи ворогів.

  Наснилася велика полівка, яка грає зі своїми мишенятами — до нерозуміння з дітьми або дрібним розбратів з чоловіком, які не завдадуть шкоди сімейному щастю.

  Зловити і знешкоджувати: Від вагітності до провалу

  На думку Циганського сонника, «полювання» на гризунів, може обіцяти абсолютно різнобічні події. Так, наприклад, ловити уві сні мишей і випускати їх — знак необдуманих вчинків.

  Наснилося, що ви витягаєте живу мишу з мишоловки? Є ймовірність завагітніти і народити дівчинку. Жива сіра миша втекла від вас — будьте готові до того, що не всі піде так, як було заплановано.

  Дохла миша — символ перемоги над конкурентами. До чого сниться, що ви знайшли мертвого гризуна у себе на столі? Сонник Лонго натякає на те, що ви візьметеся за справу, яку не зумієте довести до кінця.

  Сонник сіра миша, до чого сниться сіра миша уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: