Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сірка в вухах, до чого сниться сірка в вухах уві сні

Що означає негарна картина — побачити уві сні сірку в вухах? Розмірковуючи, до чого вона сниться, можна припустити неблагополуччя зі здоров’ям або майбутню неприємність, однак сонники, як це часто буває, трактують образ неоднозначно. Загальний тон тлумачень: пора щось змінювати. Зустрітися з висновками тлумачів, дізнайтеся, для чого вас відвідало таке сновидіння.

Пробки

У загальному випадку, бачити уві сні багато сірки у вухах — означає отримати передвістя досить вдалого розвитку подій, фортуна підкине шанс стати багатшими. Будьте внутрішньо готові не упустити щасливу можливість.

Міллер у своєму сонник пише: якщо приснилася сірка в вухах, то це вказує на проблеми, що накопичилися, від яких пора планомірно позбуватися, не відкладаючи більше ні на день. Жіночий сонник розглядає неприємні вушні виділення уві сні, як попередження про інтриги: плітки принесуть багато прикростей.

Якщо вона уві сні сірка в вухах не доставляла незручностей, тлумачі кажуть про прийдешнє фінансове благополуччя. Щасливчику, якому пробки не заважали чути, буквально гроші дівати нікуди буде. Причому відбудеться це завдяки випадковості — виграшу або отримання несподіваного спадщини.

Зниження слуху

Приснився дискомфорт і глухота — стережіться, вас можуть дезінформувати, що спричинить за собою неприємності. Причому недобросовісну інформацію нададуть ті люди, від яких ніяк не можна було цього очікувати.

Крім того, чимало тлумачень,, до чого сниться втрачати слух через затори, стосуються засміченості інформаційного простору: скандали в домі, надмірна вимогливість і грубість начальства, породжують бажання відключитися і нічого не чути — що уві сні відбивається, як закладеність або сірка в вухах.

Також сонники радять звернути увагу на власну впертість — задумайтеся, чи не занадто ви глухі до інтересів і думки оточуючих?

Діставати сірку

До чого сниться чистити сірку в вухах? Це знак, що в житті настав переломний момент, ви на порозі нового — в особистому житті або бізнесі. За іншою версією, якщо наснилося, що її багато, і довелося діставати прикрі, що заважають пробки, це свідчить про замкнутість натури, егоїзмі.

Якщо уві сні чистили вушну раковину і викинули брудні згустки, то наяву легкі гроші будуть марно витрачені. Щоб цього не сталося, приборкайте купівельний ажіотаж.

Наснилося, як дістали і тримайте свої руки вільними шматочок сірчаних виділень? Сонник Міллера застерігає від можливого обману, причому з боку тих, хто користується довірою сновидіння — близького друга або рідні.

Якщо доковирялісь уві сні до кровотечі: це означає, що в житті відчуваєте непосильний емоційне напруження, виснаження душевних сил. Сонники рекомендують негайно вирішити проблеми, що позбавляють спокою.

Маніпуляції

Дістати уві сні сірку, що утворилася в вухах, і відправити собі в рот — можна не турбуватися про здоров’я, воно в повному порядку. Це ознака настання «білої смуги» в долі, все буде складатися, як не можна краще. Відмінний момент для реалізації ризикованих проектів.

До чого сниться чистити сірку в вухах, підпалюючи спеціальну паперову воронку? Слід поклопотатися про безпеку майна на випадок пожежі або крадіжки. Сонники не виключають прямого тлумачення — слід уважно поставитися до свого стану і відвідати лікаря.

Сонник сірка в вухах, до чого сниться сірка в вухах уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: