Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник серцевий напад, до чого сниться серцевий напад уві сні

До чого сниться серцевий напад? Наяву вам уготовані багато тривоги, хвилювання, засмучення і переживання. Сонник пропонує детальну розшифровку усього, що довелося бачити або випробувати уві сні.

За Міллеру

У мріях наздогнав серцевий напад, і ви навіть відчули задуха і легкий біль? Тлумач Міллера пророкує великі неприємності в діловій сфері. Причому вони стануть наслідком вашої ж помилки, якщо вже сьогодні ви не спробуєте її виправити.

Труднощі або щастя?

Наснилося, що дико заболіло серце? Постарайтеся продумувати кожен крок, бо ризикуєте зробити вкрай помилкове дію і зазнаєте поразки.

До чого сниться, якщо уві сні ви перестали чути серцебиття і пропав пульс? Сонник радить зібратися з силами: на шляху виникне серйозна перешкода. Іноді сновідних серцевий напад, навпаки, символізує неймовірну радість і щастя.

Пощастить!

До чого сниться, що після нападу, ви потрапили на операційний стіл? Озирніться: поруч є людина, яка засуджує інших, але і сам веде себе негідно.

Якщо серцева недостатність довела уві сні до лікарняного ліжка, то приготуйтеся до дуже важким змін.

Добре бачити в мріях, що вам роблять пересадку цього важливого органу. В реальності з’явиться чудова перспектива або ж ідея, яка допоможе довести до кінця грандіозну задумку.

Хто сновідел?

Щоб отримати гранично точне тлумачення сну, сонник пропонує врахувати, кому саме він приснився.

 • Молодому сновидцу — любовний союз, щастя.
 • Зрілому — небезпечна хвороба.
 • Старому — неприємна звістка.
 • Чоловікові — нове, глибоке захоплення.
 • Жінці — переживання за сина, чоловіка, коханого.
 • Ваш вибір!

  До чого сниться смерть від серцевого нападу? Сонник вважає, що доведеться зіткнутися з жахливою несправедливістю.

  Пам’ятайте: від вашого рішення буде залежати не тільки подальше майбутнє, а й порятунок власної душі.

  Бачити смерть від подібного недуги знайомої людини означає, що у відносинах з ним трапляться кардинальні зміни, аж до повного розриву.

  Все буде добре!

  Взагалі померти уві сні — не так вже й погано. Цей моторошний сюжет гарантує довголіття і відносну безбідно. Більш того, сонник впевнений, що настають зміни, які лише поліпшать долю.

  Але якщо наснилося, що від серцевої хвороби помер реально хвора людина, то сновидіння пророче. Є велика ймовірність, що він і справді найближчим часом покине цей світ.

  Обережніше!

  До чого сниться серцевий напад без летального результату? Відбудеться якась подія, яке надасть поганий вплив на здоров’я.

  Наснилося, що ви спробували уві сні зняти біль лікарськими препаратами? Сонник підозрює, що ви вляпатися в нешкідливу на перший погляд історію з вкрай поганими наслідками.

  Якщо відчувши біль у грудях, ви не змогли знайти таблетки, то це означає, що власне легковажність доведе до великих неприємностей.

  Терміново до кардіолога!

  Іноді сонник вважає серцевий напад уві сні красномовним зазначенням на реальні проблеми зі здоров’ям. Особливо, якщо ця подія була пов’язане зі справжніми больовими відчуттями.

  Наснилося, що захворіло сердечко? Негайно біжіть до досвідченого кардіолога, поки ще не стало пізно. У більш символічному значенні сюжет відображає недолік життєвої енергії.

  Сонник серцевий напад, до чого сниться серцевий напад уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: