Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сервіз, до чого сниться сервіз уві сні

Тим сновидцем, яким приснився сервіз, варто бути готовими, що побути на самоті у них не вийде. Гучні заходи, сімейні застілля, дружні посиденьки — все це трапиться, як запевняють сонники, після мрії, найяскравішим чином якої був гарний набір посуду. Однак, побачивши уві сні надколоти або немиту чашку або блюдце, варто уточнити,, до чого сниться подібне, тому що тлумачі вважають це поганим знаком.

Чайний сервіз як символ дружності

Якщо вам приснилося, що ви ставите на стіл чайний сервіз, то це означає, що найближчим часом до вас без попередження нагрянуть гості. Слід зауважити, що якщо уві сні ви з задоволенням накривали на стіл, то гості принесуть радість і задоволення від проведеного вечора.

Бачили уві сні, що вам подарували новий чайний сервіз? Це сновидіння пророкує нові знайомства і дружні зв’язки. А ось купити уві сні його в магазині, довго вибираючи з безлічі інших, означає знайомство з людиною, яка стане вашою другою половинкою, пророкує Східний сонник.

Обідній комплект — сигнал про зміцнення родинних зв’язків

До чого сниться столовий сервіз? Як запевняє сонник Мандрівника, таке бачення передбачає тісну родинний зв’язок, яка виникне після спільно пережитого важливої ​​події. Ймовірно, комусь із рідні (цілком ймовірно, що і вам), знадобиться допомога інших членів сім’ї. Ця взаємовиручка стане початком зовсім інших відносин, більш міцних і дружніх.

Бачити уві сні сюжет, в якому ви миєте столовий сервіз пророкує примирення з тими родичами, з якими ви перебуваєте в сварці, або на яких ображені. Будьте м’якше з членами сім’ї і побачите, як зміниться обстановка в будинку, віщає Сучасний сонник.

Раритетний екземпляр: Від прохань про допомогу до зміни суспільства

Якщо вам наснився старий, але цілком пристойний порцеляновий сервіз, який ви купуєте в антикварному магазинчику, то сонник пастора Лоффа з легкістю пояснить, що це означає. Скоріш за все, ви звернетеся за допомогою до друга дитинства або до людини, з яким ви перестали спілкуватися багато років назад.

Купувати раритетний кавовий набір з столового срібла на подарунок, або дарувати сервіз, що залишився вам у спадок від прабабусі — символ того, що ви зміните коло спілкування на більш солідний, запевняє Англійська сонник. Цілком ймовірно, тут йдеться про зміну роботи і, як наслідок, колективу.

Битий посуд — знак невдачі

Тлумачення сну, в якому вам наснився розбитий сервіз, апріорі не може бути хорошою. Особливо погано, якщо уві сні ви пили або їли з розбитого посуду — чекайте неприємностей. А ось, в якій сфері їх чекати, підкажуть сонники, роз’яснюючи,, до чого сниться розбитим кожен окремий предмет. Отже:

 • Чашка — виникнуть проблеми в колективі;
 • Блюдце — домочадці змусять похвилюватися, зокрема, діти;
 • Маслянка — ви чимось не попадете босові;
 • Молочник — друзі на вас образяться через вашого впертості;
 • Чайник — вам не варто бездумно довіряти незнайомцям.
 • Сонник Міллера

  Пророцтва Густава Міллера щодо того,, до чого сниться сервіз, не сильно відрізняються від інших тлумачів сновидінь.

  Якщо ви бачите в нічний мрію брудні тарілки і чашки, то це ознака нещирості близької людини. Вас обманює той, кому ви довіряли, засмучує провісник. А ось приймати уві сні сервіз в дар — добрий знак, що означає прихильність впливової людини.

  Сонник сервіз, до чого сниться сервіз уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: