Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник синяк, до чого сниться синяк уві сні

Найчастіше приснився синяк свідчить про перешкоди на шляху до наміченої мети. Про характер непередбачених складнощів повідає частина тіла, яку облюбували це «прикраса». Сонник вважає, що відмітини на обличчі в більшості випадків віщують спокуса. До чого сняться побачені уві сні сліди ударів або побоїв, підкажуть нюанси сновидіння.

Таким ось чином заздалегідь дають про себе знати прийдешні події або відгомони вже доконаних подій, які не пройшли безслідно. Нерідко вони символізують відбитки душевних ран, які залишилися після неприємної розмови або бурхливого з’ясування відносин. Відмітини на чужому тілі можуть свідчити про справжнє ставлення сновидіння до їх носія.

Буває так, що синці, садна та інші дрібні травми служать попередженням про те, що незабаром ви отримаєте звістку про людину, яка багато значить для вас. Може йтися про когось з родичів або близьких друзів. Сонник не уточнює, доброю чи поганою виявиться новина, проте, вона в будь-якому випадку викличе резонанс.

Згідно з тлумаченням сонника Міллера, синяк на вашому обличчі або тілі віщує справжній біг з перешкодами. Найближчим часом нічого не вдасться отримати просто так, за все доведеться боротися. Якщо слід удару ви побачили уві сні на когось іншого, наяву ця людина принесе чимало клопоту.

Відмітини на обличчі

Давайте за допомогою сонника з’ясуємо, до чого сняться синці на обличчі. Цей символ нерідко уособлює назрілу проблему. Сновидінню під силу змінити ситуацію в кращу сторону, якщо він докладе зусиль в цьому напрямі. Приснилося уві сні віщує значні зміни. Вони настануть, як тільки проблема буде вирішена.

Синець на обличчі також відображає взаємини з оточуючими. Якщо сновидицей — жінка, побачене уві сні свідчить про навіженої і нелагідності, які псують життя оточуючим і їй самій. Не виключено, що їй і наяву частенько дістається, нехай навіть в переносному сенсі.

Підбите око

Якщо уві сні ви, дивлячись в дзеркало, виявили синець під оком, сонник Фрейда віщує розчарування в новому романі. Причина проста: ви або в принципі не вірите в любов, або не дуже-то довіряєте конкретному обранцеві, тому й не бажаєте давати добро почуттю, що зароджується.

Приснився синяк під оком у іншої людини нерідко відображає недобрі почуття до нього. В реальній дійсності герой сну представляється небезпечним або ж сплячим керує жага помсти, він був би не проти зустріти наяву цю людину з подібною ознакою.

Інші «прикраси»

Синяк на щоці уві сні часто відображає таємні наміри, які сновидец вже вирішив здійснити будь-що-будь. Необов’язково мова йде про щось заборонному, просто в житті кожного існують дуже особисті питання, в які не хочеться присвячувати навіть найближчих людей.

Якщо уві сні ви виявили у себе синяк на носі, Деніз Лінн застерігає вас від втручання в чужі справи. Ваші благі наміри можуть виявитися справжньою ведмежою послугою, і замість подяки ви ризикуєте отримати по носі, добре, якщо тільки в переносному значенні.

Пояснення,, до чого сниться синяк на лобі, можна знайти в езотеричних сонник. Тлумач високої думки про інтелект сновидіння, який побачив такий символ уві сні. Єдине, про що він хотів би попередити — не слід виставляти свою ерудицію напоказ і демонструвати свої знання не до місця.

Синці на тілі

Малий Велесов сонник пояснює синці на тілі, приснилося уві сні, вашої схильністю до марнотратства в реальному житті. Вам вже, напевно, добре знайомі наслідки неконтрольованих витрат: удар по сімейному бюджету і сварки на цьому грунті. Постарайтеся утримуватися від імпульсивних покупок.

Шия і груди

Провидиця Ванга по-своєму інтерпретує,, до чого сниться синяк на шиї. Так дає про себе знати почуття провини, яке, схоже, ні уві сні, ні наяву не дає спокою. Тлумачення не уточнює, мова йде про факт, що відбувся або всього лише про намір завдати болю тому, хто вам доріг.

Не менш популярно ще одне тлумачення, що пояснює, до чого сняться синці на грудях. Сонник закликає не соромитися попросити про допомогу, коли дійсно потребуєте в ній. Ви будете приємно здивовані, дізнавшись, скільки навколо людей, небайдужих до вашої долі.

Осінній сонник Іменинників повідомляє, що синець на грудях іншої людини, що утворився з вашої легкої руки, віщує переоцінку цінностей, особливо в сфері міжособистісних відносин. Будьте готові до того, що найближчим часом вам вдасться вивести на чисту воду персону, яка безсовісно користувалася вашим розташуванням і довірою.

Руки і ноги

До тлумачення, роз’яснює, до чого сняться синці на ногах, не заважає прислухатися. Вустами сонника підсвідомість будь-яку ціну намагається змусити вас залишатися на місці: запланована поїздка ні до чого доброго не приведе. Примітно, що сновидіння, які проігнорували попередження уві сні, і наяву іноді стикаються з незначними ушкодженнями ніг.

Коли трапляється побачити уві сні синяк на нозі іншу людину, зверніть увагу на деталі, які можуть на перший погляд здатися незначними. В даному випадку сонник робить акцент саме на них. Якщо ви відчуваєте співчуття до потерпілого, цілком можливо, що в реальності ви станете нерозлучними друзями.

Як вважає Сучасний сонник синяк на коліні говорить про те, що хтось має намір вибити грунт у вас з-під ніг заради власної вигоди. Можливо, цей персонаж фігурував уві сні.

Інформація про те,, до чого сниться синяк на руці, може виявитися досить корисною. Сучасний сонник закликає задуматися, чи кожен з тих, хто удостоєний вашого дружнього рукостискання, його дійсно заслуговує.

Нерідко синці на руках віщують труднощі, пов’язані з роботою і бізнесом. Несподівані і незалежні від вас обставини, наприклад, зміни в законодавстві або розпорядження начальства, виявляться дуже недоречно.

Удари спини і живота

Якщо вам у сні вдалося якимось чином зуміти і виявити у себе синяк на спині, стало бути, сонник езотерика Цвєткова тільки що піймав вас на звичці постійно відкладати неприємні справи на потім. На цей раз номер, на жаль, не пройде: нагальна проблема наздожене вас і потребують вирішення.

Якщо уві сні фігурують синці на животі, Жіночий сонник попереджає про труднощі в просуванні розпочатої справи. Якщо є можливість, має сенс відкласти прийняття рішень до більш сприятливих часів.

Тлумачачи,, до чого сниться синяк на животі, Східний сонник висловлює серйозне занепокоєння. Не виключено, що цей символ вказує на заблоковану чакру, яка знаходиться якраз в цій області. Основні симптоми — надмірна вразливість, вразливість, зниження сексуального потягу. Дуже бажано приділити належну увагу цьому життєво важливому енергетичному центру.

Якщо приснилися не просто синці, а побої, сонник обіцяє несподіваний приємний сюрприз, подарунок долі, який здасться сновидцу надзвичайно щедрим.

Сонник синяк, до чого сниться синяк уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: