Сонник сінник, до чого сниться сінник уві сні

Бачити сінник уві сні — до приємних новин на роботі і вдома. Підвищення в посаді чекає людину, якій приснився величезний стіг сіна. Сновидіння, в якому ви працювали в полі граблями, вилами, означає професійне зростання, повага колег. До чого сниться порожнє приміщення для сухої трави, сонники трактують в залежності від отриманих відчуттів.

Рекомендації сонника Міллера

Психологи одностайно стверджують, що сінник уві сні можуть бачити працьовиті, наполегливі люди. Вельми сприятливо, якщо наснилося, що ви випробували гаму позитивних почуттів. Сонник Міллера пропонує згадати їх, щоб зрозуміти,, до чого сниться сінник:

 • Бачити здалеку — до перспективних знайомствам;
 • Ворушити сіно вилами — до отримання прибуткового робочого місця;
 • Скиртувати — до почестей, суспільного визнання;
 • Відпочивати, спати, просто валятися — до прихильності коханої, сексуальним забавам;
 • Підпалювати — до несподіваної радості.
 • Попереду сексуальні подвиги

  Любовні пригоди чекають всіх, кому приснилось, що довелося перекидатися на сіннику. Чим приємніше стояв навколо аромат, тим цікавіше вдасться провести час. Веселі компанії, галасливі вечірки, маса флірту і позитивних моментів — саме те,, до чого сниться виявити справжній сінник, впасти в м’яку траву і відчути почуття блаженства.

  Сонник Фрейда обіцяє дивовижний секс, повне взаєморозуміння з партнером. Психоаналітик рекомендує не відкладати розваги, тут же взятися за своє особисте життя. Будь-які залицяння закінчаться захоплюючими романами, а самотні люди, нарешті, знайдуть довгоочікуваних партнерів.

  Працьовитість буде винагороджено

  Працювати в полі, бачити багато стогів — до вигідного контракту, отримання нової роботи. До чого сниться скиртувати, сонник Нострадамуса пояснює так: сновидіння чекає багато добре оплачуваної роботи. Прибуток буде настільки очевидною, що виникне бажання вкласти її в нерухоме, рухоме майно, акції.

  Ворушити сіно уві сні, готувати його для сінника — до необхідності відвідати курси підвищення кваліфікації. Керівництво запропонує отримати ще одну спеціальність, щоб ви змогли очолити відділ, перейти на більш перспективну посаду. Сновидіння означає кар’єрний ріст, нові види діяльності.

  Слава вже поруч

  Тлумачення сну в сонник Ванги зводиться до почестей, слави, перемоги в конкурсах, на виборах. Творчим людям віщунка обіцяє фурор, визнання публіки. Чим вище уві сні вдалося скласти стіг, або піднятися на сінник, тим виразніше буде успіх.

  Якщо приснилося, що ви потай підпалювали сінник уві сні — готуйтеся до трагічної радості. Сновидець і сам не помітить, як життя потече по новому руслу, стануть збуватися мрії, просуватися ідеї, втілюватися забуті проекти.

  Сонник сінник, до чого сниться сінник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: