Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сінник, до чого сниться сінник уві сні

Бачити сінник уві сні — до приємних новин на роботі і вдома. Підвищення в посаді чекає людину, якій приснився величезний стіг сіна. Сновидіння, в якому ви працювали в полі граблями, вилами, означає професійне зростання, повага колег. До чого сниться порожнє приміщення для сухої трави, сонники трактують в залежності від отриманих відчуттів.

Рекомендації сонника Міллера

Психологи одностайно стверджують, що сінник уві сні можуть бачити працьовиті, наполегливі люди. Вельми сприятливо, якщо наснилося, що ви випробували гаму позитивних почуттів. Сонник Міллера пропонує згадати їх, щоб зрозуміти,, до чого сниться сінник:

 • Бачити здалеку — до перспективних знайомствам;
 • Ворушити сіно вилами — до отримання прибуткового робочого місця;
 • Скиртувати — до почестей, суспільного визнання;
 • Відпочивати, спати, просто валятися — до прихильності коханої, сексуальним забавам;
 • Підпалювати — до несподіваної радості.
 • Попереду сексуальні подвиги

  Любовні пригоди чекають всіх, кому приснилось, що довелося перекидатися на сіннику. Чим приємніше стояв навколо аромат, тим цікавіше вдасться провести час. Веселі компанії, галасливі вечірки, маса флірту і позитивних моментів — саме те,, до чого сниться виявити справжній сінник, впасти в м’яку траву і відчути почуття блаженства.

  Сонник Фрейда обіцяє дивовижний секс, повне взаєморозуміння з партнером. Психоаналітик рекомендує не відкладати розваги, тут же взятися за своє особисте життя. Будь-які залицяння закінчаться захоплюючими романами, а самотні люди, нарешті, знайдуть довгоочікуваних партнерів.

  Працьовитість буде винагороджено

  Працювати в полі, бачити багато стогів — до вигідного контракту, отримання нової роботи. До чого сниться скиртувати, сонник Нострадамуса пояснює так: сновидіння чекає багато добре оплачуваної роботи. Прибуток буде настільки очевидною, що виникне бажання вкласти її в нерухоме, рухоме майно, акції.

  Ворушити сіно уві сні, готувати його для сінника — до необхідності відвідати курси підвищення кваліфікації. Керівництво запропонує отримати ще одну спеціальність, щоб ви змогли очолити відділ, перейти на більш перспективну посаду. Сновидіння означає кар’єрний ріст, нові види діяльності.

  Слава вже поруч

  Тлумачення сну в сонник Ванги зводиться до почестей, слави, перемоги в конкурсах, на виборах. Творчим людям віщунка обіцяє фурор, визнання публіки. Чим вище уві сні вдалося скласти стіг, або піднятися на сінник, тим виразніше буде успіх.

  Якщо приснилося, що ви потай підпалювали сінник уві сні — готуйтеся до трагічної радості. Сновидець і сам не помітить, як життя потече по новому руслу, стануть збуватися мрії, просуватися ідеї, втілюватися забуті проекти.

  Сонник сінник, до чого сниться сінник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: