Сонник синій птах, до чого сниться синій птах уві сні

Присниться синій птах — дуже сприятливий знак. Сонник називає її символом духовного розвитку, передвістям щастя, удачі. Уві сні цей казковий персонаж обіцяє хороші звістки, радість, а точніше зрозуміти, до чого саме сниться, допоможуть деталі.

Духовний розвиток, розуміння прекрасного

Синій птах уві сні віщує хвилюючі події наяву — обов’язково позитивні, неординарні, які залишать після себе незгладимий слід.

Наснилося бачити її? Таке перната, як вказує сонник — символ духовності. Сновидіння підказує про можливість духовного розвитку, виходу на нові горизонти пізнання.

Казкова птах уві сні уособлює підсвідомі устремління до прекрасного. Треба навчитися розуміти такі сигнали, помічати і цінувати навколишнє вас красу навіть простих речей.

Попереду радість

До чого сниться синій птах в небі? Сонник пояснює: переосмислюючи реальність, сновидец рухається по вірному життєвому шляху.

Ширяюча в небі синя красуня як би дає сигнал: попереду радісна подія, яка принесе задоволення нематеріальної, а духовного плану.

Наснилося літати самому в небі разом з нею — по сонником, приклавши зусилля для власного розвитку, ви досягнете надзвичайних висот.

Будьте наполегливі!

Спіймати і тримати її уві сні в руках означає: завдяки своїм рішучим діям швидко досягнете поставленої мети.

Тримали в руках синю птаха, який прилетів до вас? Сонник підказує: щастя саме йде в руки — Не проґавте цей подарунок, використовуйте шанс по повній!

Ви досягнете поваги, пошани

До чого сниться виявити цю казкову пташку з яскраво-синім оперенням у себе вдома? Сновидець боїться опинитися незрозумілим навколишніми, побоюється нелогічності ситуації. Треба проявити рішучість, наполегливість.

Яка відвідала ваш будинок уві сні синій птах вказує: незабаром у сплячого з’явиться мотивація для подальшого руху. Або станеться щось, що спонукає його до дій, здатні згодом обернуться чималою користю.

Бачити казкове створіння у себе вдома віщує, згідно сонником: обставини складуться найкращим чином. Прихильність долі принесе шану, повагу оточуючих.

Сонник Міллера: любов і щастя

До чого сниться синій птах з красивим оперенням? Це сприятливий знак. Жінці таке сновидіння обіцяє нову любов або швидке заміжжя, яке виявиться щасливим.

Яке перната відвідало вас уві сні?

Якщо бачили звичайну птицю, чиє оперення виявилося синім, це означає:

 • Голуб — примирення з недругами;
 • Павич — станеться щось прекрасне;
 • Курка — буденні речі принесуть несподівану радість;
 • Гусак — краса поруч, просто придивіться;
 • Орел — проявіть сміливість, наполегливість;
 • Ворона — чекають хороші зміни або приємні новини;
 • Сова — відкриється нова інформація (мудрість), яка принесе користь;
 • Лебідь — любов і вірність, гармонія сімейних відносин.
 • Успіх на діловому терені

  Приснилося незвичайне перната обіцяє успіх у всіх починаннях. Це сигнал: пора втілювати свої мрії.

  Можливо таке тлумачення сну про синьої птиці: бачення може виявитися віщим, тому треба пригадати всі подробиці.

  Крім іншого, чим яскравіше її оперення — тим більше радості вона віщує.

  Сонник синій птах, до чого сниться синій птах уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: