Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сидіти за столом, до чого сниться сидіти за столом уві сні

Найчастіше пояснення, яке дають сонники, тлумачачи,, до чого сниться стіл — це прибуток і достаток. Однак якщо вам довелося уві сні сидіти за столом не з їжею, а з паперами, наприклад, на своєму робочому місці, то це бачення матиме зовсім інше значення. Згадайте якомога детальніше все те, що вам приснилося, і ви зумієте зрозуміти пророчий сенс даного сюжету.

Пророцтва Г. Міллера

Сидіти за столом, накритим до обіду, на думку сонника Міллера — символ благополуччя і набуття зв’язків. Якщо уві сні ви бачите, що сидите за порожнім столом, то це означає неприємні інциденти без приводу.

Наснилося, що ви накриваєте скатертиною і заставляється тарілками порожню стільницю? Це хороший знак, який означає швидке призначення на високу посаду.

Хто був поруч

При тлумаченні сну, в якому ви бачите, що сидите за столом, слід враховувати не тільки предмети, що лежать перед вами, а й те, хто був вашим компаньйоном. Отже, ось, до чого сняться деякі «візаві»:

 • Молода людина — взаємини будуть стрімко розвиватися;
 • Колишній коханець — ви бажаєте його побачити;
 • Ворог — до примирення з ним;
 • Один — вас об’єднує якась загальна задумка або ідея;
 • Однокласники — до відновлення старих зв’язків;
 • Незнайомий хлопець — до нових цікавих знайомств;
 • Президент — ви поставили перед собою занадто вже глобальні завдання.
 • Сімейний обід, як символ достатку

  Східний сонник пророкує радість і добрі стосунки з домочадцями того, хто уві сні сидів за столом у родинному колі під час обіду.

  До чого сниться, що у вас в їдальні стоїть великий добротний століще і багато стільців, розрахованих на велику компанію? Ви не будете знати проблем зі спілкуванням, віщає тлумач.

  Їсти уві сні фрукти, які стоять на круглому столику — ознака щастя. А якщо уві сні ви їли шоколад з друзями, то це символізує загальний успіх.

  Робоче місце — ознака марнославства

  Офісний стіл-тумба, за яким ви розташувалися, уособлює прагнення займати лідируючі позиції, підказують сонники.

  Так, наприклад, Циганський сонник, пояснюючи,, до чого сниться мрія, в якій ви сидите за столом, заваленим документами, рекомендує «знизити обороти». Ви настільки захоплені кар’єрою, що забуваєте про близьких людей.

  А якщо наснилося, що на робочому місці хаотично розкладені креслення, викрійки, проекти, то це символ того, що ваша кипуча творча натура вимагає відпочинку. Ви надто захоплені кар’єрою і забуваєте про відпочинок, просвіщає сонник Лонго.

  Зібратися з приводу: Від романтики до меланхолії

  Сидіти за столом наодинці з коханим чоловіком — знак романтичного настрою і бажання узаконити відносини, пояснює сонник Цвєткова. Якщо уві сні улюблений робить вам пропозицію про заміжжя, значить, скоро у вас у відносинах намітиться прогрес. Чоловікові бачити уві сні романтичну вечерю з коханою дівчиною — сигнал про те, що він дозрів для шлюбу.

  Наснилося, що ви святкуєте з гостями якесь торжество, сидячи за святковим столом? Вас чекає торжество і в реальності. Як варіант, можливий приїзд гостей до вас, тлумачить сонник Ванги.

  А якщо наснилося, що ви з незнайомими людьми поминаєте когось — чекайте сумного настрою і меланхолії. Особливо, якщо з цими людьми уві сні у вас встановилися не надто приятельські стосунки.

  Застілля з померлим чоловіком, або Таємниці можуть бути небезпечними

  Особливої ​​тлумачення вимагає сновидіння, в якому ви сиділи за накритим їжею чайним столиком разом з небіжчиком. На думку різних тлумачень, що пояснюють, до чого сняться такі сюжети, це пророкує розкриття якихось таємниць.

  Є торт за одним столом з небіжчиком, якого ви знали за життя, за версією сонника пастора Лоффа — ознака того, що ви дізнаєтеся щось хороше про себе. А ось, пити горілку, сидячи за столом з їжею з незнайомим небіжчиком — знак неприємних відкриттів, ви дізнаєтеся щось неприємне про свого друга.

  Трапезувати за одним столиком, накритим до вечері, до цього трупом довелося? Не варто «лізти» туди, куди вас не просять — відкриття, які ви зробите, вас дуже засмутять. Особливо, якщо уві сні ви сиділи з ним за однією стільницею, накритою дірявої скатертиною.

  Сонник сидіти за столом, до чого сниться сидіти за столом уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: