Сонник сильно плакати, до чого сниться сильно плакати уві сні

Якщо вам довелося уві сні дуже сильно плакати, то, як стверджує сонник, доля готує вам розраду. Виконання заповітного бажання, пошана оточуючих, сімейна ідилія або придбання бажаного, ось, до чого сниться ридати. Крім цього, для тлумачення сну, важливий загальний сюжет сновидіння і причини переживань.

Радійте — грядуть приємні моменти

Сонник Ванги пояснює,, до чого сниться дуже сильно плакати, виходячи з характеру і кількості сльозинок. Так, приснилося, що довелося плакати, але при цьому з інтересом всього дві-три сльозинки, передрікає про приємні новини.

Ридати так, що сльози градом котяться з очей, означає, що попереду веселощі і виключно радісні моменти. Бачити, що ридання плавно переходять в істерику, значить, незабаром має бути з головою зануритися в весільні приготування.

Будьте напоготові!

Бачити, що реве дитини, що б’ється на підлозі в істериці, за версією Сучасного універсального сонника, говорить про небезпеку потрапити в неприємну ситуацію через свого довгого язика. Постарайтеся менше відвертими з оточуючими і не допускайте собі панібратства з ними, інакше скандалу не уникнути.

Наснилося, що дитина дуже сильно плаче, розмазуючи сльози по обличчю і одязі, означає, що є велика ймовірність потрапити в халепу, пов’язану з великими фінансами.

Про що говорять небіжчики?

До чого сниться ревіти по померлій людині, намагаються пояснити езотерики. Приснився сюжет вважається добрим знаком, що передвіщає закінчення всіх бід і негараздів. Це символ початку нового періоду в житті сновідящего. Сонник Медеї плач по померлій людині уві сні, розцінює як порятунок від тяжкості життєвої суєти, моральної втоми і негативу.

Бачити померлого, залитого слізьми, вважається тривожним знаком. Приснилося подія попереджає про біди, конфліктах в сім’ї і діловій сфері. Ваша агресивність, грубість і нетерпимість до інших, може надовго вас «поселити» в зону відчуження.

Тримайтеся, настають важкі часи

Досить тривожним вважається сновидіння, в якому довелося втратити гроші. Переживати і сильно плакати уві сні з цього приводу, згідно Англійському сонником, пророкує важкий життєвий період. Ваша розгубленість і неуважність може стати причиною неприємностей на роботі.

Сонник Міллера про несерйозність

Жінкам, яким «пощастило» втратити гроші уві сні і переживати з приводу їх втрати, на думку психолога, варто деякий час утриматися від дорогих покупок. Ваше легковажне ставлення до грошей важким тягарем відіб’ється на сімейному бюджеті.

Про здоров’я і не тільки

Д. Лоффа в своєму сонник висловлює свою версію,, до чого сниться сильно плакати. Психолог переконаний, що виплеснуті уві сні емоції можуть бути причиною сильного душевного або фізичного перенапруження. Також, важливим є дії, які стали приводом такої емоційної розрядки:

 • Посварилися з коханою уві сні — до швидкого примирення;
 • Звільнили з роботи — чекайте підвищення по службі;
 • Сильно плакати по небіжчикові, надягаючи траур — обіцяє призначення на керівну посаду;
 • Засмутиться уві сні через колишнього коханого — до появи нового захоплення.
 • Слідкуйте за емоціями

  Сучасний суміщений сонник пояснює, що все,, до чого сниться ревіти, вказує на те, що ви пересичені негативом. Якщо приснилося, що такого стану передувала втрата великих грошей, значить, через свою необережність і гарячність сновідящій може виявитися в фінансової залежності.

  Сонник сильно плакати, до чого сниться сильно плакати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: