Сонник сильний вітер, до чого сниться сильний вітер уві сні

Варто тільки згадати стійкіше словосполучення «вітер змін», і відразу стає зрозуміло,, до чого сниться сильний вітер. Але достовірні тлумачення сонника можна отримати лише в тому випадку, якщо були відзначені всі подробиці уві сні, аж до дати, дня тижня і часу року сновидіння.

Сила вітряних поривів дуже важлива, і чим потужніше — тим більше кардинальні зміни настануть в житті сновидіння. Італійський сонник прив’язує до індивідуальності то,, до чого сниться сильний вітер. Вас чекає повний переворот світогляду з незалежних від вас причин.

Якщо таке сновидіння наснилося в осінню пору, причому ураган уві сні пронизував вас до кісток, навіював тремтіння, і т нього не можна було уникнути, то сонник пророкує що всі справи, які ви робили з нечистою совістю, незабаром спливуть, і поведуть за собою справедливу відплату.

За малому Велесову Сонник, то,, до чого сниться сильний вітер уві сні — символ непереборних перешкод, які учиняють вороги і недоброзичливці. Якщо при цьому ви ще чуєте шум лісу — шелест листя, звук ламких гілок, то неприємності, влаштовані ворогами, приведуть до розлуки з коханою людиною.

Взагалі, самі вітряні пориви розглядаються часто як нейтральний знак, що передвіщає зміни в житті, і інтерпретація сімейного сонника спирається на їх напрям. Якщо подиху попутні, нехай навіть і стрімкі, вони в будь-якому випадку ведуть до вирішення проблем і налагодження спірних ситуацій.

Бачити уві сні сильний вітер, який так і підштовхує вас в спину, допомагаючи йти, трактується сонником як допомогу в справах від друзів і знайомих. Будьте впевнені, то,, до чого сниться цей сюжет, оберігає вас від вирішення складних ситуацій поодинці: не відмовляйтеся від підтримки, тільки з її допомогою можливо досягти мети.

Яка ситуація супроводжувалася ураганним вітром уві сні?

Ураган і сильний вітер зі зливою уві сні, за сонником Чжоу-Гуна несуть погані вести в вашу сім’ю. Це ознака хвороби, або навіть смерті близького родича, і ця подія будуть супроводжувати безліч фатальних випливають наслідків. Якщо ви всіма силами чините опір бурі, і йдете проти неї, то всі мрії збудуться тільки після довгих старань.

Потужне подув в обличчя за сонником Мандрівника символізують наближення біди, яка буде пов’язана з серйозними суперечностями з конкурентами. А якщо вітерець уві сні ще й пронизує до кісток, то в вашу душу незабаром закрадеться тривога, яка не даватиме спокійно жити.

Стороннє спостереження, без участі, коли за вікном сильний вітер, а ви просто дивіться на нього — підсвідомий символ невтручання в чужі проблеми. Навіть якщо хтось потребує вашої допомоги — ви не будете допомагати через особисті принципів, але совість з цього приводу вас гризе.

Якщо ви побачили уві сні сильний вітер або ураган, і при цьому він дув в обличчя, але ви стояли не згинаючись, підставивши тіло під жорсткі струменя повітря і терплячи потрапляння дрібних камінчиків, то вас чекає слава, яка буде здобута нелюдськими зусиллями. А якщо пориви забрали вас по повітрю, то можете сміливо готуватися до далекої подорожі з діловим підтекстом.

Сонник сильний вітер, до чого сниться сильний вітер уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: