Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шукати — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Шукати людини або предмет уві сні може як роздосадувати і навіть засмутити сплячого, так і невимовно порадувати його в залежності від кінцевого результату. Тому ключовим моментом тлумачення сновидінь, в якому вам довелося що-небудь або кого-небудь шукати, є підсумковий результат — увінчалися пошуки успіхом. На жаль, найчастіше подібні сновидіння обриваються і не дають відповіді на головне питання.

Шукати уві сні людини і знайти його — ще не привід припустити, що і в житті все буде обстоять благополучно. У ряді випадків цей об’єкт є символом, відображенням сфери життя, в якій ми не впевнені, відчуваємо якусь некомпетентність або неспроможність. Якщо шукати людину уві сні вам хтось допомагав і пошуки увінчалися успіхом саме завдяки цій допомозі — можливо, і в реальному житті ця людина допоможе вам набути впевненості або досягти бажаного.

Пошук людини в сновидінні також може бути (і найчастіше є) віддзеркаленням внутрішнього, часом неусвідомленого занепокоєння сновидіння про цю людину, в зв’язку з чим в більшості випадків доводиться шукати свою дитину, як найменш захищений об’єкт, що викликає у батьків постійну тривогу. Пошуки дитини уві сні не повинні стати ще одним приводом для занепокоєння, а навпаки, повинні стати причиною для того, щоб проаналізувати власні підсвідомі тривоги. Якщо причина для них дійсно є, її слід по можливості спокійно усунути, якщо ж страхи є надуманими, потрібно працювати над собою, а не посилювати авторитарний контроль.

Серед всіх безрезультатних пошуків в снах пошук дитини посідає перше місце. Це говорить про необхідність корекції власного емоційного сприйняття. Якщо покопатися в подіях минулого, нерідко можна виявити наявність певної емоційної травми, пов’язаної з дітьми, при цьому зовсім необов’язково йтиметься про те дитині, який пропав уві сні. Шукати дитини (чужого) уві сні, плач якого ви чуєте — подія іншої природи. Це життєве питання, на яке немає відповіді, більш того — який ще не встав на повний зріст, а лише маячить на периферії підсвідомості і тривожить.

Сонник Нострадамуса

Шукати уві сні щось незвідане, який-небудь об’єкт передбачає беззмістовне стан Інь і марне дію Ян. Перебування в стані нерішучості, розгубленості, внутрішнього і зовнішнього шкоди, коливань. Шукати нездійснені предмети (наприклад, вихід з положення) — означає неприйняття кореня проблеми, показує, що Ви не вірите у власні сили і не справляєтеся з навалилися вантажем проблем, хочете знехтувати зобов’язаннями.

Шукати річ відчутну уві сні передбачає, що навіть якщо вдасться знайти шукане, то використовувати за призначенням Ви його не зможете. Все перераховане вище призведе до похитнувся здоров’ю, травлення можуть відобразитися на серце. Шукати щось в процесі прогулянки по лісу, безлюдній дорозі, шукати вихід з дому, ущелини значить, що Ви дуже хочете позбутися від виниклих ускладнень.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви щось шукаєте і не можете знайти — погана ознака, наяву вас чекають втрати і хвороби. Шукати уві сні чиєюсь дружби — означає, що незабаром ви перестанете потребувати і станете більше уваги приділяти собі. Шукати уві сні готель в незнайомому місті — до перешкод, які доведеться подолати заради досягнення повного успіху. Шукати голку означає, що ваші тривоги марні — друзі і раніше цінують і поважають вас. Якщо вам сниться, що ви розшукуєте когось у морзі — це означає, що ви будете приголомшені звісткою про смерть родича або друга. Шукати уві сні бліх — знак того, що в реальному житті вас хочуть втягнути в аферу, яка вам нічого, крім збитків, не принесе. Шукати клопів — означає потерпіти збиток через непорядність знайомих людей.

Сонник Міллера

Сниться, що Ви в пошуках роботи — не втрачайте пильності, так як випаде шанс поліпшити матеріальне становище. Шукаєте людини уві сні — значить хочете вирішити якусь проблему в реальному житті. Якщо неодноразово сниться один і той же сон, в якому шукаєте кого-то, значить, на підсвідомому рівні копаєтеся в собі і намагаєтеся відкрити справжні потреби. Якщо втілити свій сон в реальність, то він більше не повториться. Коли приснилося, що шукаєте притулок для ночівлі, значить на шляху до збагачення і процвітання чекають перешкоди. Шукати голку уві сні — до даремним очікуванням.

Еротичний Сонник

Якщо жінці доводиться уві сні шукати свого чоловіка, це може говорити про її боязні втратити цю людину або ж про підозри про його невірності. Ніяких прогнозів з приводу вірності цих підозр таке сновидіння не дає. Інша річ — сюжет, в якому жінка починає шукати колишнього коханця, людини, якого вона вже втратила наяву. В цьому випадку розшифровка сновидіння не представляє складності — спляча хотіла б повернути ці відносини, хоча, цілком можливо, наяву вона ще не віддає собі в цьому звіту.

Сонник Фрейда

Якщо ви шукаєте щось — це символізує вашу незадоволення своїм сексуальним життям. Для самоствердження ви схильні до частої зміни сексуальних партнерів. Однак навіть часта зміна партнерів не врятує від душевного самотності і невпевненості в собі.

Сонник Менегетті

Образ людини шукає щось — означає бажання знайти рішення будь-якої проблеми, або знайти самого себе. тобто досліджувати «ін се» і знайти свій власний життєвий шлях який може привести до щастя і задоволення.

Сімейний Сонник

Якщо ви побачили уві сні, що ви що-небудь шукаєте і у вас не виходить знайти — то ваші надії на зміни на краще не збудуться. Якщо в сновидінні ви знайшли те що шукали — то у вас чекає удача.

Китайський Сонник

Шукати — не до добра, до збитків. Шукаєте і знайшли — виповниться задумане, не вдалося знайти, що шукали — погано, мрії не здійсняться. Шукаєш «правду — неправду» — в частіше заплутали.

Сонник Ванги

Погана ознака — уві сні шукати дітей: низка дрібних негараздів не дозволить вам вирішити якусь ситуацію.

Сонник Хассе

Уві сні шукати що-небудь — такий сон означає, що у вас є бажання, якому не судилося збутися.

Сонник Лонго

Сниться, що Ви шукаєте — отже, випаде можливість отримати відповідальний пост.

Ісламський Сонник

Вищі люди шукають зближення з Вами, якщо уві сні привиділися гості.

Езотеричний Сонник

Шукаєте уві сні — перебування в «підвішеному» стані, можлива втрата.

Сонник Цветкова

Недобрий знак, до втрат; шукати бліх — до обману; клопів — до збитку.

Сонник Мандрівника

Шукати — втрати, труднощі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: