Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шибеник, до чого сниться шибеник уві сні

Дуже часто уві сні ми бачимо не зовсім приємні сюжети. Одним з таких сновидінь є нічний кошмар з шибеників. Бовтається в петлі труп — знак втрати опори під ногами і наближається самотності, лякає нас більшість сонників. Однак не завжди те, що нам неприємно може символізувати щось жахливе. Так, наприклад, шибеник, що знаходиться дуже високо, обіцяє сновидцу високе положення в суспільстві. Давайте розглянемо різні варіанти сну і дізнаємося точно,, до чого сниться шибеник.

Тлумачення сонника Міллера

Якщо уві сні ви бачите, що шибеник — це ваш друг — в реальності вам належить прийняти важке рішення в якомусь дуже важливій справі. Наснилося, що повішений — це ви самі — стережіться заздрісників, вони принесуть вам багато неприємностей. Дівчина побачила уві сні, що висить в петлі людина — це її коханий — до заміжжя з підступним і підлим чоловіком.

Повішений чоловік — знак неприємностей

Наснилося, що ви бачите шибеників свого родича чоловічої статі — вас чекає приїзд гостей, який принесе вам масу труднощів.

Сниться, що ви побачили шибеника чоловічої статі, що бовтається на дереві — до складнощів на роботі. Начальник проявить інтерес до вас, причому далеко не з кращих спонукань, попереджає сонник Цвєткова.

Якщо ви уві сні повісили власноруч якогось чоловіка — вас звинуватять у брехні і розпусканні пліток. А можливо і в чомусь серйозніше, наприклад, в підлості, яке було зроблено на відношення до когось із колег.

Багато шибеників чоловічої статі в одному місці — до низці неприємностей і проблем, пророкує сонник Ванги.

Жінка в петлі або Проблеми на любовному фронті

Сниться, що шибеник — це жінка — будьте готові до того, що ваше особисте життя буде схильна до проблем.

Уві сні ви намагалися врятувати дівчину від повішення, але не змогли — ви зробите спробу уникнути сварки з коханою людиною, але цим тільки погіршить ситуацію, пророкує Місячний сонник.

Наснилася повішеною молода дівчина або дуже юна дівчинка — Не провокуйте скандали в першій половині дня, вони можуть мати серйозні наслідки, аж до розставання.

Місце страти як символ клопоту

Бачити уві сні шибеницю з бовтається в ній людиною — вам належить відвідати якісь державні установи або комунальні підприємства, з питань, що надаються ними. Ці візити заберуть багато часу і нервів.

Висельник, підвішений на реї корабля — знак тривалої і нудної поїздки по роботі, яка до того ж не принесе бажаних результатів, засмучує Східний сонник.

Висельник, підвішений на дуже високому дереві — подібне сновидіння означає, що в реальності ви досягнете значного положення в суспільстві, але для цього доведеться докласти зусиль.

За крок від повішення — бережіть друзів і здоров’я

Наснилося, що ви присутні на страті і бачите, як на ешафот ведуть засуджених до страти людей — бережіть свої відносини з друзями. Щось або хтось намагається їх зруйнувати, попереджає Ісламський сонник.

Стояти на ешафоті самому, чекаючи приведення вироку у виконання — стежте за своїм здоров’ям, є велика ймовірність серйозно захворіти або отримати травму.

Сниться, що ви відрадили від самогубства людини — вам вдасться уникнути сварки з одним, завдяки своїй кмітливості і витримці.

Сонник шибеник, до чого сниться шибеник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: