Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шанувальник, до чого сниться шанувальник уві сні

Шанувальник — чи завжди це добре? Будь-якій дівчині приємно чоловічу увагу. А якщо цей чоловік ще й захоплений дівчиною, то він готовий кинути весь світ до ніг своєї обраниці. Але трапляється і таке, що чоловік-залицяльник стає занадто нав’язливим і настирливим. А тут ще й бути уві сні почав, тоді зовсім вже не до веселощів. До чого сниться такий сон і що пророкує він сплячому? Цікаво? Тоді, ласкаво просимо в світ всезнаючих сонників!

Знаки уваги

Бачити, що у вас дуже багато шанувальників — наяву страждаєте від самотності, мрієте закрутити комусь голову, проте марно втрачаєте час, тому що замість того, щоб щось робити, будуєте повітряні замки.

Якщо творчій людині сниться, що у нього абсолютно немає шанувальників, таке сновидіння трактується сонниками, як втома. Дуже скоро йому набридне підвищену увагу протилежної статі.

Сновидіння, в якому дівчина кидається між двох шанувальників і не може зробити вибір, означає, що наяву вона зробить необдуманий вчинок, ніж дасть привід попліткувати злостивцям і заздрісникам.

Бачити уві сні, що шанувальники влаштували дуель — означає, що ви дуже переоцінюєте свою значимість. Сонник попереджає, що ви не з тих, хто згоден поступатися і йти на компроміс.

До чого сниться, що ви отримали дорогий подарунок від таємного залицяльника? Сонники говорять, це до того, що вам хочеться, щоб залицяльник проявив кмітливість і вгадав, про ваших мріях. Не захоплюйтеся, то не будьте занадто нав’язливою інакше ризикуєте втратити залицяльника.

Настирливість

Якщо приснилося, що вас переслідує нав’язливий прихильник або прихильниця — сонник розтлумачить так — наяву ви відчуваєте або будете відчувати себе нікому не потрібним і самотньою людиною.

Наснилося, що колишні шанувальники гучно і повсюдно нахвалюють ваші унікальні здібності — чекайте низку творчих невдач.

Сон, в якому настирливі шанувальники публічно розхвалюють таланти і здібності людини — незабаром чекайте смугу невдач, програшів і поразок.

Якщо уві сні ви відмовили своєму залицяльника в інтимній близькості, — це означає втрату або великий програш, який ви собі не зможете пробачити.

Неприємності, пов’язані з залицяльниками

Бачити уві сні смерть або важке захворювання шанувальника означає, що ви занадто прив’язані до цієї людини і скоріше за все без надії на відповідні почуття.

Наснилося, що колишній шанувальник з красивого молодого хлопця перетворився на старого зморщеного діда — в реальному житті ви схильні приймати дуже поспішні рішення.

Сон, в якому ваш шанувальник на очах перевтілюється в зовсім іншу людину, є знаком того, що незабаром ваші відносини з ним стануть досить складними.

Бачити уві сні свого реального кавалера охололі до вас і захопився іншою дівчиною — будьте готові до сварки або непорозуміння, яке, однак, дуже швидко вирішиться до загальної радості і полегшення.

Таланти і шанувальники

Жінці сниться, що вона стала таємницею фанаткою таланту незнайомого чоловіка або без розуму від його чарівності, — сонник обіцяє їй безтурботне життя і гармонію у відносини з коханою людиною.

Чоловікові наснилося, що він поклоняється незнайомій жінці, — сонник пророкує йому стійке матеріальне становище.

Наснилося, що ви вклоняєтеся якомусь відомому людині або якимось ідеям і божествам, це може бути попередженням про занадто сильною захопленості наяву якоюсь справою, який змушує вас забути про все. Це небезпечно, попереджає сонник, в справах робітників не забудьте про серцевих.

Якщо вам сниться, що ви знаменитість і фанати засипають вас квітами і носять на руках — в реальності вас не оцінять по заслугам і позбавлять заслуженого, причому зроблять це таємно. Зберіться, не дайте себе обдурити.

Сонник шанувальник, до чого сниться шанувальник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: