Сонник шпилька для волосся, до чого сниться шпилька для волосся уві сні

Побачена уві сні шпилька для волосся може мати кілька різних значень — стверджує сонник. Пригадавши деталі, котрі виникли їй, зможете дізнатися,, до чого сниться такий символ, обіцяє він сплячому подарунок, вдалу покупку, вирішення важливих питань або неприємності.

Хороші ознаки

До чого сниться втратити свою улюблену шпильку для волосся? Дуже скоро хтось подарує сновидицей дорогий презент. Причому, це буде незнайомець або людина, з яким дівчина нещодавно познайомилася.

Бачити уві сні дорогу, красиву — сонник обіцяє шикарний відпочинок, відмінні розваги в компанії численних друзів.

Наснилося, ніби вам подарували дуже гарну прикрасу для зачіски ручної роботи? Вас оточать піклуванням, задовольняючи всі виникаючі бажання, вимоги.

Попередження

Втратити або зламати її уві сні означає: сновидицей доведеться пережити неприємності. Сонник підкреслює: слід підготуватися і постаратися подолати їх з найменшим можливим збитком.

Бачити красиву заколку, яка дуже сподобалася, але не мати можливості купити прикрасу? Сонник попереджає: вас можуть обдурити, тому не довіряйте нікому, проявіть пильність, особливо при вирішенні важливих питань.

Втратити її уві сні віщує досить серйозну сварку з коханим, здатну навіть привести до розставання. Також можлива невдача в бізнесі: сновидец може втратити сприятливу ситуацію.

У вас все вийде!

Наснилося вибирати і купувати дорогий витончений аксесуар для волосся? Сновидіння обіцяє успішні рішення у важливих ситуаціях, а також щастя і придбання багатства.

Уві сні вам подарували дорогу шпильку для волосся, прикрашену коштовностями? Вас чекає удача в справах, успішні починання.

До чого сниться купувати її? Сонник називає такий сюжет передвістям вдалого придбання. Чи плануєте купити щось важливе? Після подібного бачення саме час зробити це.

Інші тлумачення

Сколювати зачіску уві сні невидимкою, шпилькою, крабом — ви робите на оточуючих враження досить таємного людини. Якщо при цьому не всі волосся вдається підібрати — слід побоюватися розпускати злостивцями пліток.

Шпилька зісковзує, не тримається? Попереду занепад сил або погіршення самопочуття, захворювання. Потрібно поберегтися деякий час, дати собі відпочити, уникати надмірних навантажень.

Наснилося невидимка, краб іноді означає: з кимось близьким можливий серйозний конфлікт через дрібницю.

Любов, стосунки

Вам подарували шпильку для волосся? Сонник повідомляє: наяву незабаром зустрінете людини і відчуєте глибші почуття, ніж просто дружба.

До чого сниться чоловікові прикрашати шпилькою волосся коханої? Йому відповідять взаємністю на його почуття — можливо, почнеться бурхливий роман. Жінки подібне сновидіння про коханого віщує подарунок або зустріч з коханою людиною в незвичайній обстановці.

Якщо незаміжньої дівчини приснилася шпилька для волосся (будь-яка — невидимка, шпилька, краб), і вона сновидицей сподобалася — згідно сонником, поруч є чоловік, який хотів би з нею одружитися. Коли уві сні ця невидимка пізніше виявилася на її волоссі — він зважиться зробити пропозицію.

Якщо ж сподобався аксесуар просто лежав або був з іншою жінкою — на жаль, пропозиції чекати доведеться дуже довго. Простіше самій проявити ініціативу.

Сонник шпилька для волосся, до чого сниться шпилька для волосся уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: