Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шпилька, до чого сниться шпилька уві сні

У народі вважається, що шпилька, пришпилена до внутрішнього шву одягу, захищає від недобрих помислів і пристріту. Нею оснащують предмети гардероба дітей і людей, що мають слабке енергетичне поле. Уві сні така річ уособлює небезпека, навислу загрозу. Але це не єдине роз’яснення сонників,, до чого сниться шпилька.

Вид і стан виробу

Сонник XXI століття пояснює,, до чого сниться шпилька, майбутнім наяву невдоволенням, роздратуванням або прикрістю сплячої людини. Бачити багато цих штучок обіцяє прибуток і процвітання.

Дівчині, приснився золота шпилька віщає про знайомство з молодим чоловіком, який буде не тільки багатий, але і наділений такими чеснотами, як чесність і порядність.

Бачити уві сні погнуту або іржаву англійську булавочку, віщує прийняття ризикованих кроків, внаслідок виникнення надзвичайних обставин. Закрита шпилька уві сні віщує удачі і матеріальний успіх, розстебнута — віщає про загрозу піддатися на провокації недоброзичливців.

Булавка на тілі або предметах гардероба

Виявити шпильку в тілі обіцяє сонником Міллера поява зарозумілою персони, яка в реальному житті порядком набридне сновидцу, викликаючи одним появою подразнення і обурення. Бачити цей предмет в волоссі, означає що, Ваші правильні думки і вчинки хочуть направити по помилковому руслу, з метою заплутати і збити з пантелику.

Наснилося голка в руці, попереджає про майбутні перешкоди в професійній сфері, шпилька в нозі — до стороннього втручання в особисте життя сплячої людини. Те,, до чого сниться виявити булавочку у себе в роті, віщає про можливість дізнатися щось образливе і образливе.

Приколювати на одяг англійську шпильку, говорить про те, що Ви своєю передбачливістю і обережністю не даєте шансу ворогам нанести нищівний удар. Бачити на одязі золотий виріб — до можливості захистити себе і свою сім’ю від злих нападок оточуючих.

Взаємодія з предметом

Ковтати уві сні золоту голку, означає, що в житті Ви зможете домогтися більших успіхів в мистецтві, варто тільки розкрити і розвивати свої таланти.

Жінці, знайти уві сні розкриту фібулу, за версією сонника Закоханих, пророкує переживання з приводу розбрату з коханою людиною. Наснилося, що Ви випадково зламали її, обіцяє сонником збитки і горе, а також говорить про недостатню увагу до Вашої проблеми рідних людей, що дуже ображає і зачіпає Вас.

Поранить фибулой

Загальний сонник тлумачить,, до чого сниться вколотися шпилькою, майбутніми розбірками з абсолютно сторонніми людьми, які змусять понервувати сновидіння. Дівчині, тлумачення сну віщує переживання з приводу брутального поводження коханого, який наяву некоректно і безсовісно з нею обійдеться.

Сонник Езопа укол голкою уві сні, пов’язує з важливою справою, зробивши яке, сновідящій доб’ється матеріальної вигоди, а також заслужить пошану і повагу оточуючих. Наснилася кров, після уколу — до великих неприємностей у рідних людей.

Будьте обережними, удача близько

Згідно Універсальному сонником, то,, до чого сниться збирати багато булавочек, застерігає про можливі конфлікти в сімейному колі, запобігти яким можна тільки проявом терпіння і поваги один до одного.

Наснилося, що довелося купувати шпильку, говорить про ризик вплутатися в сумнівну аферу, яка негативно відіб’ється на авторитеті сплячої людини. Якщо уві сні подарували красиву фібулу — постарайтеся не реагувати на нападки оточуючих, оскільки це загрожує моральним і душевним виснаженням.

Сонник шпилька, до чого сниться шпилька уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: