Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шибениця, до чого сниться шибениця уві сні

Якщо наяву ви стомлені і напружені, то не дивуйтеся, що уві сні з’явилася шибениця і петля. До чого сниться настільки лякаючий образ найчастіше? Сонник дасть детальну розшифровку найбільш актуальним варіантів сновидіння.

Вирішуйте!

До чого зазвичай сниться шибениця? Сонник вважає, що поточні справи вкрай нестійкі і в будь-яку мить можуть впасти. Адже ви ніяк не зважитеся зробити важливий вибір.

Якщо в реальному світі якась проблема давно чекає свого рішення, то петля уві сні натякає, що подальше зволікання загрожує незворотними наслідками.

А ось бачити повішеного ворога добре. Можете сміливо забути про поточні справах, навіть якщо вони здаються дуже серйозними. Все благополучно вирішиться і без вашої безпосередньої участі.

Успіх або випробування?

До чого сниться, якщо на шибениці висить незнайомий персонаж? Вам уготований безумовний успіх. Бачити, що повішеним виявився добрий товариш, означає: на вашу долю випали важкі випробування.

Якщо молода дівчина уві сні помітила на шибениці свого коханого, то в майбутньому вискочить заміж за підступного і безпринципного чоловіка.

Наснилося, що хороший друг хотів повісити вас? Бережіться, сонник вважає, що ці уявні приятелі затіяли нечесну гру і скоро вона увійде у фінальну стадію.

Справжня слава!

До чого сниться, що добровільно вирушили на шибеницю? Поточні справи і заняття будуть доведені до кінця. Хворому сновидцу бути шибеників — до швидкого одужання.

Приснилася шибениця? Готуйтеся в пишне весілля. Самому висіти на неї уві сні — до успіху. Сонник впевнений: чим вище виявилися ноги над землею, тим грандіозніше буде тріумф.

Пощастило бачити, що вас збираються стратити шляхом повішення і навколо зібралося багато цікавих? Пізнаєте красу людської слави. Але якщо вас витягли з петлі, то втратите і положення, і загальну повагу.

Думка Міллера

До чого ще з’являється уві сні шибениця? На думку Міллера, вам доведеться пізнати підступність друзів. Наснилося, як ви уникли повішення? Сонник пророкує: купите щось чудове і довгоочікуване.

Погана прикмета

Іноді токування сну строго негативний. Так шибениця в мріях символізує ганьба і безчестя, помилкові звинувачення і зрада.

Наснилося, що ви особисто її побудували? Сонник пророкує не найпозитивніші і точно несподівані зміни.

Уві сні вас вже повісили, але порвалася мотузка? Деякі події завдадуть серйозної шкоди вашій репутації. Ви втратите колись великий вплив і авторитет.

Детальний аналіз

До чого сниться дерев’яна шибениця? Для інтерпретації образу сонник радить встановити особу повішеного, якщо він на ній був. А також врахувати наступні деталі:

 • Порожня шибениця — небезпека.
 • З живим шибеників — багатство.
 • З трупом — грандіозна подія виявиться пустушкою.
 • Виймати когось із петлі — задумане не склалося.
 • Врятувати від повішення — дороге придбання, не обов’язково матеріальне.
 • Впевнені?

  Приснилася шибениця, побачивши яку уві сні відчули страшний страх і жах? Сонник не радить вірити оточуючим — потрапите в біду.

  Спостерігати за приготуваннями до чиєїсь страти означає, що від правильності вибору залежить не тільки рішення якогось справи, а й подальша доля.

  Погано, якщо ви особисто підписали комусь смертний вирок. Власні дії призведуть до публічної сварки і повного розриву з важливою людиною.

  Сонник шибениця, до чого сниться шибениця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: