Сонник шибениця, до чого сниться шибениця уві сні

Якщо наяву ви стомлені і напружені, то не дивуйтеся, що уві сні з’явилася шибениця і петля. До чого сниться настільки лякаючий образ найчастіше? Сонник дасть детальну розшифровку найбільш актуальним варіантів сновидіння.

Вирішуйте!

До чого зазвичай сниться шибениця? Сонник вважає, що поточні справи вкрай нестійкі і в будь-яку мить можуть впасти. Адже ви ніяк не зважитеся зробити важливий вибір.

Якщо в реальному світі якась проблема давно чекає свого рішення, то петля уві сні натякає, що подальше зволікання загрожує незворотними наслідками.

А ось бачити повішеного ворога добре. Можете сміливо забути про поточні справах, навіть якщо вони здаються дуже серйозними. Все благополучно вирішиться і без вашої безпосередньої участі.

Успіх або випробування?

До чого сниться, якщо на шибениці висить незнайомий персонаж? Вам уготований безумовний успіх. Бачити, що повішеним виявився добрий товариш, означає: на вашу долю випали важкі випробування.

Якщо молода дівчина уві сні помітила на шибениці свого коханого, то в майбутньому вискочить заміж за підступного і безпринципного чоловіка.

Наснилося, що хороший друг хотів повісити вас? Бережіться, сонник вважає, що ці уявні приятелі затіяли нечесну гру і скоро вона увійде у фінальну стадію.

Справжня слава!

До чого сниться, що добровільно вирушили на шибеницю? Поточні справи і заняття будуть доведені до кінця. Хворому сновидцу бути шибеників — до швидкого одужання.

Приснилася шибениця? Готуйтеся в пишне весілля. Самому висіти на неї уві сні — до успіху. Сонник впевнений: чим вище виявилися ноги над землею, тим грандіозніше буде тріумф.

Пощастило бачити, що вас збираються стратити шляхом повішення і навколо зібралося багато цікавих? Пізнаєте красу людської слави. Але якщо вас витягли з петлі, то втратите і положення, і загальну повагу.

Думка Міллера

До чого ще з’являється уві сні шибениця? На думку Міллера, вам доведеться пізнати підступність друзів. Наснилося, як ви уникли повішення? Сонник пророкує: купите щось чудове і довгоочікуване.

Погана прикмета

Іноді токування сну строго негативний. Так шибениця в мріях символізує ганьба і безчестя, помилкові звинувачення і зрада.

Наснилося, що ви особисто її побудували? Сонник пророкує не найпозитивніші і точно несподівані зміни.

Уві сні вас вже повісили, але порвалася мотузка? Деякі події завдадуть серйозної шкоди вашій репутації. Ви втратите колись великий вплив і авторитет.

Детальний аналіз

До чого сниться дерев’яна шибениця? Для інтерпретації образу сонник радить встановити особу повішеного, якщо він на ній був. А також врахувати наступні деталі:

 • Порожня шибениця — небезпека.
 • З живим шибеників — багатство.
 • З трупом — грандіозна подія виявиться пустушкою.
 • Виймати когось із петлі — задумане не склалося.
 • Врятувати від повішення — дороге придбання, не обов’язково матеріальне.
 • Впевнені?

  Приснилася шибениця, побачивши яку уві сні відчули страшний страх і жах? Сонник не радить вірити оточуючим — потрапите в біду.

  Спостерігати за приготуваннями до чиєїсь страти означає, що від правильності вибору залежить не тільки рішення якогось справи, а й подальша доля.

  Погано, якщо ви особисто підписали комусь смертний вирок. Власні дії призведуть до публічної сварки і повного розриву з важливою людиною.

  Сонник шибениця, до чого сниться шибениця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: