Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шкіра — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Шкіру бачити уві сні або носити — знак прибуткової справи або виграшу. Чим більше шкіри ви побачите уві сні, тим сприятливіші сон. Однак працювати з шкірою уві сні — знак того, що хліб насущний дається вам кров’ю і потом. Іноді такий сон пророкує судовий процес, на який ви витратите багато сил без користі для себе або з мінімальною вигодою. Шкіру тварин продавати уві сні — знак благополучний, особливо для тих, хто має намір вступити в шлюб. Брудна шкіра тварин уві сні означає засмучення і зрада близьких людей. Тверда шкіра для підошов уві сні означає переслідування. Дивіться тлумачення: Взуття.

Здирати шкіру з когось уві сні означає, що ви впораєтеся з грізним ворогом. Іноді такий сон пророкує йому смерть від води. Здирати шкіру з себе уві сні — знак смерті або повне розорення через підлості людей, що оточують вас. Продавати шкіру уві сні — знак накопичення багатства. Відчувати уві сні свербіж шкіри, бачити шкірні нарости (коросту) означає прибуток і достаток у домі. Свою шкіру бачити красивою, гладкою і шовковистою уві сні — знак достатку, радості і творчих успіхів; зморщена, зморшкувата, суха шкіра уві сні — знак невдач. Шкребти свою шкіру до крові означає розраду в смутку. Бачити уві сні сувеніри зі шкіри або прикраси означає добробут в домі і в справах. Дивіться тлумачення: Різати

Сонник Міллера

Шкіра уві сні зазвичай віщує успіх у представників протилежної статі, а також успішний розвиток бізнесу. Побачити себе одягненим в шкіряний одяг — сон до удачі в грі на біржі. Шкіряні прикраси віщують вірність в любові і благополучне життя в вашому домі. Наснилася звалена в купу шкіра — це добру ознаку, що обіцяє щасливе життя, в якій буде місце неймовірному везінню. Торгівля шкірою знаменує відсутність змін в справах. Цей період виявиться вельми корисним, так як він необхідний для успішного накопичення коштів.

Сонник Лоффа

Образ шкіри уві сні є символом терпіння. Його поява говорить про те, що у вашому житті виникли обставини, в яких вам необхідно проявити стійкість характеру і витривалість. Іншими словами стати «як дубленая шкіра». Людина, яка носить шкіряний одяг уві сні, в реальності черствий і беземоціонален. Такий сон носить мета пробудити в вас більше чуйності і товариськості, адже вашим оточуючим стає все складніше залишатися поруч з вами.

Ісламський Сонник

Шкіра — спадок. Можливо, також, що шкіра — це ознака терплячості, прояви витривалості і стійкості в будь-яких справах. І хто побачить уві сні, що його шкіра стала красивою і м’якою, то це вказує на благо, зручності і зцілення від хвороб. Червона шкіра в тлумаченні означає знатність і розраду, а жовта шкіра — це хвороби.

Езотеричний Сонник

Приснилася шкіра тварини — захворієте. Виробляти — заклик відвідати стоматолога. Людини — хтось поводиться з вами лицемірно. Знімати шкіру, здирати її з кого-то або чогось — це сон-попередження про необхідність бути обережніше, тому що хтось намірився, проникнувши в ваше особисте життя, зірвати покрив з усіх її таємниць.

Сучасний Сонник

Шкіра уві сні — символ успішного бізнесу і прихильності жінок. Якщо уві сні на вас надіта шкіряний одяг, вам буде супроводжувати удача в грі на біржі. Прикраси зі шкіри означають вірність в любові і благополучний будинок. Шкіра, звалена в купу, віщує удачу і щастя. Торгувати уві сні шкірою — до застою в справах.

Сонник Мандрівника

Дуже гладка, ніжна, приємна — виконання таємного або незвичайного бажання. Шкіра це захисна оболонка тіла. Здерта — покарання, підвищена чутливість, вразливість, хворобливість в стосунках.

Сонник Цветкова

Наснилася гладка, приємна на дотик шкіра — такий сон обіцяє виконання бажань, переважно в творчих і якихось незвичайних справах.

Еротичний Сонник

Побачити уві сні прикраси зі шкіри означає удачу в любові і щасливий шлюб. Шкіри, звалені в купу, обіцяють багатство і щасливу сім’ю.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: