Сонник шкатулка, до чого сниться шкатулка уві сні

Шкатулка, особливо закрита, побачена уві сні, — це символ чогось самого потаємного для сновидіння. А ще вона може символізувати ті глибинні почуття, які людина зберігає всередині і дуже рідко показує оточуючим. Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться шкатулка, згадайте, чи була вона наповнена чи ні. Сонники стверджують, що це важливо!

Сонник Міллера

Приснився скриньку з коштовностями — бережіть свої гроші, так як подібне сновидіння — це передбачення банкрутства або втрати чогось цінного. Протилежним значенням володіє сон, в якому ви виявили серед речей скриньку з грошима — тут вже можете розвернутися на свій розсуд, найбільше пощастить в бізнесі. А ось порожній скринька обіцяє потрапляння в неприємну ситуацію через невірно прийнятого рішення.

Дерев’яна шкатулка, як символ легкості і простоти

Бачити в нічних мареннях дерев’яну скриньку з прикрасами — до невимушеному спілкуванню з друзями.

Приснилася стара шкатулка з дерева з золотом — ваша душа просить спокою. Ви втомилися від суєти. Дозвольте собі відпочити і відчуєте полегшення, пророкує сонник Ванги.

Купити уві сні дерев’яну шкатулку в подарунок другу — наяву вас чекає приємний сюрприз від цієї людини.

Сниться красивий скринька з червоного дерева, прикрашений самоцвітами — вас чекає успіх у важкій справі, причому вам не доведеться докладати особливих зусиль.

Старовинний скринька — знак фінансових можливостей

Наснилося, що ви відкриваєте старовинну скриньку з коштовностями? До додатку грошей і, скоріше за все, це буде спадок, внесок або повернення боргу.

Знайти уві сні на горищі будинку старий скринька з застарілими грошима або пожовклими від часу документами і листами — вам запропонують дуже цікаву і прибуткову роботу, пророкує Місячний сонник.

Сниться, що ви отримали в подарунок раритетну скриньку з прикрасами з перлів — до знайомства з літнім, але дуже впливовою людиною, який допоможе вам поліпшити своє матеріальне становище.

Дорожній несесер, або Дружба зможе все стерпіти?

Порадує сновидіння тлумачення сну, в якому він знайшов несесер з коштовностями для волосся — друзі і ви відмінно ладите, так як завжди думаєте про те, що говорите.

Приснилася зламана скринька з прикрасами — знак перерваної дружби, трактує Східний сонник.

Бачити уві сні, що ви вибираєте шикарний дорожній несесер з золотом і самоцвітами, що прикрашають шкіряну оббивку — під маскою доброзичливості один приятель приховує свою неприязнь до вас. Придивіться уважно до своїх товаришів, рекомендує сонник пастора Лоффа.

Музична скринька — ознака розваг

Бачити саморобну музичну шкатулку — до радісних і веселих пригод, в які вас залучать приятелі нерозлучного друга, порочить Жіночий сонник.

Порожня або з біжутерією музична шкатулка уві сні — знак того, що ви без праці проводите час і не займаєтеся нічим ні корисним, ні захоплюючим. А якщо в ній лежать ювелірні вироби, то вас чекає відпочинок «по багатому», можливо, закордоном.

Сниться, що ви знайшли в напівзруйнованому будинку шкатулку з танцюючою балериною на кришці, в якій був захований золотий браслет, який має історичну цінність — вас чекає поїздка в незнайому країну з величезною історією.

Сонник шкатулка, до чого сниться шкатулка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: