Сонник шифер, до чого сниться шифер уві сні

Бачити шифер уві сні можуть люди активні, цілеспрямовані, які вміють за себе постояти. Якщо приснилося, що довелося ходити по даху, класти черепицю — це означає, що у вас є безліч нереалізованих планів, яким судилося збутися в найближчий тиждень. До чого сниться продавати, купувати, класти, знімати, або розбивати покрівельний матеріал, цікаво описують традиційні сонники.

Стандартні трактування з сонника Міллера

Фахівці в області психології стверджують: якщо приснився шифер — значить, у сновидіння є багато ідей, які оточують допоможуть привести у виконання. До чого сниться черепиця, сучасні сонники роз’яснюють, виходячи з інших подробиць уві сні:

 • Покривати будинок — до достатку, матеріального благополуччя;
 • Розбивати на дрібні частини — легковажні вчинки приведуть до втрат;
 • Палаюча дах — до скандалу, сценам ревнощів;
 • Будувати паркан — до сварки з друзями, рідними;
 • Купувати — до появи нових шанувальників.
 • Фінансові питання будуть вирішені

  Бачити покрівельний матеріал уві сні — до появи нових джерел доходу. Сновидіння, в якому довелося працювати фізично, латати дах, означає прибуток. Причому, приплив грошей буде чергуватися з непомірними витратами. При цьому куплені речі принесуть чималу радість всім членам сім’ї. Особливо, якщо приснився кольоровий шифер.

  Придбання, які ви давно не могли собі дозволити, подарунки, своєчасне отримання шефської допомоги — саме те,, до чого сниться новий шифер. Сонник Цветкова гарантує повернення давнього боргу сновидцу, надходження дивідендів.

  Будьте обачнішими

  Якщо приснилося, що шифер на ваших очах розкришився, постарайтеся не встрявати в скандали, які не стосуються вашої персони. Сонник Нострадамуса тлумачення сну з дрібними частинками зводить до прийняття легковажних рішень, які до доброго не приведуть.

  До чого сниться шифер, зіпсований при ремонті житла, віщун пояснює сваркою. Тримайтеся від склочних і скандальних людей подалі, інакше ризикуєте вплутатися в суперечку, який затягнеться на довгі борги. При цьому є шанс нажити багато ворогів.

  Не давайте приводів ревнивцям

  Бачити палаючий шифер уві сні — до сцени ревнощів з боку партнера. Сонник Фрейда натякає: виявляється, чоловік вам давно не довіряє, стежить за кожним неправильним кроком, чекає, коли оступитеся. Маленький привід може вилитися в непристойну сцену в людному місці і заподіяти багато незручностей не тільки вам, а й оточуючим людям.

  Купувати шифер, складати його в одному місці, або будувати паркан уві сні — до появи настирливих шанувальників. Не поспішайте радіти, найчастіше — це люди, яким щось потрібно буде від вас. Своєю лестощами, настирливістю, вони будуть вирішувати власні питання, користуючись вашим ім’ям і зв’язками.

  Сонник шифер, до чого сниться шифер уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: