Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шифер, до чого сниться шифер уві сні

Бачити шифер уві сні можуть люди активні, цілеспрямовані, які вміють за себе постояти. Якщо приснилося, що довелося ходити по даху, класти черепицю — це означає, що у вас є безліч нереалізованих планів, яким судилося збутися в найближчий тиждень. До чого сниться продавати, купувати, класти, знімати, або розбивати покрівельний матеріал, цікаво описують традиційні сонники.

Стандартні трактування з сонника Міллера

Фахівці в області психології стверджують: якщо приснився шифер — значить, у сновидіння є багато ідей, які оточують допоможуть привести у виконання. До чого сниться черепиця, сучасні сонники роз’яснюють, виходячи з інших подробиць уві сні:

 • Покривати будинок — до достатку, матеріального благополуччя;
 • Розбивати на дрібні частини — легковажні вчинки приведуть до втрат;
 • Палаюча дах — до скандалу, сценам ревнощів;
 • Будувати паркан — до сварки з друзями, рідними;
 • Купувати — до появи нових шанувальників.
 • Фінансові питання будуть вирішені

  Бачити покрівельний матеріал уві сні — до появи нових джерел доходу. Сновидіння, в якому довелося працювати фізично, латати дах, означає прибуток. Причому, приплив грошей буде чергуватися з непомірними витратами. При цьому куплені речі принесуть чималу радість всім членам сім’ї. Особливо, якщо приснився кольоровий шифер.

  Придбання, які ви давно не могли собі дозволити, подарунки, своєчасне отримання шефської допомоги — саме те,, до чого сниться новий шифер. Сонник Цветкова гарантує повернення давнього боргу сновидцу, надходження дивідендів.

  Будьте обачнішими

  Якщо приснилося, що шифер на ваших очах розкришився, постарайтеся не встрявати в скандали, які не стосуються вашої персони. Сонник Нострадамуса тлумачення сну з дрібними частинками зводить до прийняття легковажних рішень, які до доброго не приведуть.

  До чого сниться шифер, зіпсований при ремонті житла, віщун пояснює сваркою. Тримайтеся від склочних і скандальних людей подалі, інакше ризикуєте вплутатися в суперечку, який затягнеться на довгі борги. При цьому є шанс нажити багато ворогів.

  Не давайте приводів ревнивцям

  Бачити палаючий шифер уві сні — до сцени ревнощів з боку партнера. Сонник Фрейда натякає: виявляється, чоловік вам давно не довіряє, стежить за кожним неправильним кроком, чекає, коли оступитеся. Маленький привід може вилитися в непристойну сцену в людному місці і заподіяти багато незручностей не тільки вам, а й оточуючим людям.

  Купувати шифер, складати його в одному місці, або будувати паркан уві сні — до появи настирливих шанувальників. Не поспішайте радіти, найчастіше — це люди, яким щось потрібно буде від вас. Своєю лестощами, настирливістю, вони будуть вирішувати власні питання, користуючись вашим ім’ям і зв’язками.

  Сонник шифер, до чого сниться шифер уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: