Сонник шишки, до чого сниться шишки уві сні

Наснилося шишка інтерпретується сонником по-різному. Зрозуміти, до чого вона сниться, можна, пригадавши, чи була вона з хвойного дерева, що з нею робили? А якщо уві сні побачили у себе такий наслідок удару — тлумачення будуть зовсім іншими.

Хороші ознаки

До чого сниться ялина, її красиві гілки і шишки? Сонник вказує: зі сплячим станеться щось чудодійне, незвичайне. Також шишечки, що ростуть на ялинці уві сні, віщують наяву неждана щастя.

Бачити уві сні шишки хвойного дерева в мішку — несподівано випаде щасливий випадок.

Бачити великі кедрові шишки з горіхами — передвістя великих грошей. Приснилися кедрові, від гірських гімалайських кедрів — символ мудрості, якісь таємні, не кожному доступних знань. Бачення пророкує міцне здоров’я, стійке фінансове становище.

Будьте напоготові

А ось кедрову з горіхами отримати уві сні від кого-то як подарунок означає: кохана людина стане причиною великих проблем для сновидіння.

Наснилося збирати ялинові шишки? Сонник стверджує: такий сюжет попереджає про бідність, навіть нужді. Збирати їх також обіцяє великий скандал, звинувачення в усіх гріхах.

Коли ж уві сні шишка впаде на вас — це обіцяє наклеп, зрадництво. Якщо при цьому забруднилися смолою — вороги замишляють щось недобре.

Підбирати зелені соснові — через якогось події пропустіть зустріч, результат якої був би вельми невтішним.

Сонник Міллера обіцяє достаток, вихід їх складнощів

До чого сниться зростаюче дерево, всипане шишками? Сплячому не вдасться заробити багато грошей, однак забезпечити собі достаток він зуміє.

Варити варення з ялинових шишок — хороший знак. Наяву, завдяки нестандартному мисленню, винахідливості, знайдете вихід з будь-яких скрутних ситуацій.

В людини

До чого сниться шишка на тілі? Тлумачення сну залежить від того, де саме вона з’явилася: якщо на голові — допустите серйозну помилку, яка приведе до фінансових втрат. На лобі, навпаки, віщує прибуток.

Також подібне бачення означає:

 • На голові — сонник нагадує: найкращий результат може принести компроміс;
 • На лобі — наяву скоро займете важливий пост;
 • На спині — злостивці нишком розпускають плітки, яким вірять оточуючі. Терміново протидійте цього;
 • На руці — ви занадто недовірливі, тому при ускладненнях не піддавайтеся паніці, зберіться і тверезо оцінюйте обставини;
 • На нозі — належить конфлікт з конкурентами по бізнесу;
 • На шиї — до хвороби, якогось промаху, помилку.
 • Ведіть себе обережніше

  Якщо бачите шишку на голові в іншого — сонник попереджає: ви недооцінюєте розум і здібності оточуючих. Через таке ставлення вас звинуватять в зарозумілості. У себе — занадто настирливо демонструєте свою ерудицію, дратуючи людей. Ведіть себе скромніше, інакше спровокуєте неприємні для себе дії.

  Відчувати уві сні в грудях ростуть шишки — згідно сонником, незабаром знову відгукнеться то, що зовсім недавно доставляло проблеми: помилки, образи або неприємні знайомі.

  Приснився горбок під шкірою попереджає: сновидец допустить помилку, яка буде мати далекосяжні наслідки.

  Труднощі можна подолати

  Впасти уві сні і набити її на руці, на нозі, десь ще означає: попереду життєві зміни. Можливо, доведеться якийсь сильний удар здатний стати початком смуги невдач. Зберіть свою рішучість подолати ці тимчасові труднощі.

  До чого сниться живіт з пухлиною від удару? За сонником, наяву сплячому чекають неприємності, проте він їх подолає.

  Наснилося ненавмисно поставити кому-то шишку на тілі? Попереду великі проблеми з колегами по роботі. Коли її хтось поставив вам — це обіцяє швидке просування по кар’єрних сходах.

  Сонник шишки, до чого сниться шишки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: