Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шишка на голові, до чого сниться шишка на голові уві сні

Шишка на голові трактується сонником неоднозначно. Символ уві сні може попереджати про серйозну помилку, бажанні показати власну перевагу за рахунок інших. Але цей знак також обіцяє кар’єрне зростання або творчі успіхи. Котрі виникли подробиці підкажуть,, до чого сниться бачення.

Постарайтеся уникнути помилок

Наснилося побачити шишку на голові? Згідно сонником, ви захочете продемонструвати свою ерудицію. Однак таке випинання знань, нав’язливість, бажання похизуватися буде дратувати оточуючих, які можуть і «клацнути по носі». Тому ведіть себе скромніше.

До чого сниться, якщо вона з’явилася на лобі? Сновидець припуститься помилки, але вона не буде мати істотних наслідків.

Бачити уві сні забій на своїй голові також означає: помилка, вчинена вже досить давно здатна принести якісь неприємності.

Де її бачили?

Сонник рекомендує пригадати, у кого приснилася шишка на голові:

 • У себе — велика зарозумілість послужить погану службу;
 • На своєму лобі — незабаром займете високий пост;
 • У незнайомця — ви недооцінюєте розум інших людей;
 • Родич з таким ударом — йому буде потрібна ваша допомога.
 • Попереду велика відповідальність

  Приснилося бачення, як вказує сонник, попереджає про прагнення відстояти власну точку зору по роботі. Однак колеги не готові сприймати ваші погляди. Це може знизити самооцінку, викликати негативні емоції, але не варто засмучуватися — у вас все попереду.

  Сновидіння вказує: настає дуже відповідальний період. Сплячому належить нести відповідальність за важливу справу, де успіх буде залежати від його рішень. Тому потрібно керуватися попереднім досвідом і логікою.

  Такий знак від удару, «прикрашає» уві сні власний лоб, попереджає про необхідність почекати з реалізацією розпочатих справ, оскільки можуть виникнути серйозні проблеми.

  Сонник Міллера: промах загрожує неприємностями

  До чого сниться, як від удару з’явилася шишка на голові? Наяву сплячий може зробити помилку, наслідки якої виявляться вельми серйозними.

  Уникайте приниження чужих і своїх досягнень

  Тлумачення сну про шишці на голові можливо наступне: сплячий прагне показати свою перевагу над оточуючими, підкреслюючи їх неспроможність. Не слід постійно хвалитися своєю успішністю, спеціально занижуючи чиїсь досягнення. Це вірний шлях викликати злість і нажити собі ворогів.

  Бачити її у кого-то уві сні означає: сновидец відчуває заздрість до кого-то, постійно себе з ним порівнюючи. Утримайтеся від цього, адже всі люди різні, у кожного свої здібності. Краще розвивайте власні унікальні якості і можливості.

  Вас чекає вигідна справа, кар’єрне зростання

  До чого сниться, ніби самі набили шишку на голові? Сонник обіцяє: наяву ви зможете зробити висновок вигідне угоду, яке принесе гарний прибуток.

  Бачення уві сні має ще одне позитивне значення: сновидец займе високе положення, стане вельми шанованою людиною.

  Наснилося бачити в дзеркалі, як вона повільно зростає? Наяву підніметься ваш авторитет. Можливість кар’єрного росту, значні грошові надходження.

  Такий сюжет уві сні також обіцяє великі творчі успіхи, але лише якщо сновидец докладає чималих зусиль для цього.

  Сонник шишка на голові, до чого сниться шишка на голові уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: