Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шия, до чого сниться шия уві сні

З шиєю пов’язано дуже багато народних приказок і прислів’їв: на ній і виснуть, і сидять, і кажуть навіть, що вона управляє головою — куди поверне, туди і очі. А, до чого сниться ця рухома і незахищена частина тіла? Сонник зазвичай асоціює її з нахлебничества, утриманням, маніпуляціями, але щоб правильно розшифрувати його передбачення, потрібно згадати всі подробиці уві сні.

Може, на неї було якесь прикраса — шарфик, кулон, намисто, або вона була пошкоджена — укусом, ножем або просто зламана. А може до вашої шиї торкалися губи коханого? Тільки досконально згадавши всі деталі, можна скласти правильне трактування сонника.

До чого сниться шия людини?

Малий Велесов сонник інтерпретує те,, до чого сниться товста шия, як несподіване багатство, удача, яка повністю переверне життєвий уклад. Але якщо вона не тільки товста, але і коротка, то все буде навпаки — вас знизять на роботі, і заробіток значно впаде.

Волосся на шиї уві сні — різнобічний символ, який трактується сонником в залежності від довжини і кольору волосся. Якщо вони рідкісні, жорсткі і кучеряве, то сновидіння чекає нещастя. Якщо вони стоять дибки, і по шкірі йдуть мурашки, значить ви посваритеся з ріднею. Якщо вони короткі, як ніби підстрижені, прислухайтеся до поради сонника про ощадливість, незабаром матеріальних засобів буде не вистачати на нормальне життя.

Якщо уві сні вам довелося сидіти на шиї у кого-небудь, сонник пророкує, що ви опинитеся не в змозі самостійно забезпечити себе, і доведеться просити гроші у близьких. Якщо ж ваші плечі ноша, то навпаки, позичати кошти доведеться вам.

За сонником Міллера засос на шиї — символ підсвідомого невдоволення собою, і своєю зовнішністю зокрема. Постарайтеся більше доглядати за своїм зовнішнім виглядом, полюбите себе з усіма недоліками, і тоді ваша привабливість для оточуючих миттєво підвищиться.

Відображенням бажання інтимної близькості є те,, до чого сниться якщо чоловік цілує в шию уві сні. Для заміжньої жінки сонник дає раду більше приділяти уваги дружину, і тоді самі не помітите як сексуальне задоволення більше не викликати проблем.

Якщо ж самотній дівчині приснився поцілунок в шию, то вона повинна переглянути свої пріоритети в безладних зв’язках з представниками протилежної статі. Сонник попереджає, що множинні швидкоплинні романчики негативно позначаться на репутації, і опустять самооцінку.

Чоловік, якому довелося уві сні цілувати в шию свою кохану, піддається сильним сексуальним почуттям, і не може вгамувати свою бурхливу пристрасть. Нехай все залишається як є, любите свою другу половинку, багато хто мріє, щоб такі пристрасні відносини тривали якомога довше.

Заміжній жінці, яка уві сні цілувала в шию чоловіка, який не є її чоловіком, слід задуматися про сімейні взаємини. Краще обговорити з чоловіком, які нюанси інтимного характеру її не влаштовують, і тоді думки про зраду більше не будуть відвідувати.

Для молодої дівчини, яку хлопець цілує в шию уві сні, сонник приготував особливе пророцтво: зовсім скоро симпатичний вам чоловік зробить рішучий крок у бік більш серйозних відносин, і нарешті-то проявить свої почуття.

Прищі на шиї уві сні — знак проблем в професійній сфері. Сонник прогнозує, що на роботі можуть статися непорозуміння, які приведуть до зниження в посаді. Якщо прищиків дуже багато, то вам загрожує звільнення через низку невдач.

Шийні прикраси

Для народжених влітку намиста на шиї уві сні є знаком придбань будь-якої дорогою і розкішною речі. А осінні іменинники, які побачили таке сновидіння, можуть розраховувати на шикарний подарунок від коханого.

Шарф на шиї уві сні є знаком незадоволених сексуальних бажань, сновидец наяву шукає можливості інтимних відносин, нових зачаровують знайомств. Але якщо шарф теплий, пухову, то це ознака зміни погоди — до похолодання.

Для молодої особи намисто на шиї уві сні — пророкування сонника про небагатому, але душевний подарунок від залицяльника. Еротичний сонник дає інше тлумачення — намисто віщує сновидицей появу безлічі шанувальників.

За сонником Цвєткова, кольє на шиї уві сні означає, що наближаються невдачі на любовному фронті. А сонник Фрейда інтерпретує таку картинку уві сні як повне підпорядкування сновидіння свого сексуального партнера.

Дівчина, що побачила уві сні золотий ланцюг на шиї може очікувати пропозицію руки і серця від улюбленого чоловіка. Для чоловіка товстий золотий ланцюг — несприятливий знак. В реальності він піддається приниженням і маніпуляціям з боку прекрасної статі.

Хустка на шиї уві сні, особливо квітчастий і яскравий, обіцяє сновидцу підняття по кар’єрним сходам. Але якщо хустку був чорним, то члена вашої родини наздожене важка, але виліковна хвороба.

Якщо наснилася золотий ланцюжок на шиї, то психоаналітичний сонник попереджає: не відчуваючи довіри до своєї другої половинки, ви ніколи не досягнете душевної гармонії і один від самі собою. Перестаньте ревнувати і ображатися через дрібниці, і любовні узи стануть набагато міцніше.

Змія на шиї — символ зрадництва друзів. Деякі особистості з вашого оточення абсолютно інакше відносяться до вас, ніж показують. Придивіться до тих, хто займається підлабузництвом і не віддає гроші, взяті в борг — такі «друзі» в житті не зроблять для вас нічого хорошого.

До чого сниться татуювання на шиї? Наяву ви відчуваєте себе залежним від близьких, і вас це неймовірно пригнічує. Спробуйте влаштуватися на роботу, змінити коло спілкування, зробіть все, щоб вийти з положення неволі, обов’язків перед іншими.

Посиденьки в колі сім’ї віщує те,, до чого сниться родимка на шиї, якщо насправді її у вас там немає. Якщо ж вона є, але уві сні її розміри були набагато більше, то очікуйте поповнення в родині. Для дівчат такий сюжет може прогнозувати вагітність.

До чого сниться рана на шиї або її пошкодження?

Зрада коханої людини передбачає те,, до чого сниться вкусила змія в шию. Той, кому ви найбільше довіряєте, насправді не заслуговує поваги. За спиною він плете інтриги і розпускає чутки. Не потрібно довіряти таємне тим, в кого ви не впевнені, це вийде вам боком.

До чого сниться кров з шиї? Сонник інтерпретує такий сюжет, як відчуття почуття провини перед родичем. У найближчі дні не робіть ніяких негожих вчинків по відношенню до близьких, інакше докори сумління будуть настільки великі, що не дадуть спокійно жити.

Якщо уві сні собака кусає за шию, і ви відчуваєте все як наяву — гостроту іклів, біль, то в реальному житті ви посваритеся з дорогим вам людиною, причому причиною конфлікту буде не досконалий вами вчинок, в якому вас будуть звинувачувати.

До чого сниться шрам на шиї? Це пророцтво сонника про трагічну випадковість, яка буде пов’язана з вашим емоційним станом. Глибока депресія порушить спокій, і навіть по закінченні залишить глибокі сліди в підсвідомості.

Укол в шию уві сні — символ пліток і пересудів про персону сновидіння. Бережіться, чутки навколо вас буде розпускати наближена до вас особистість, і вони зможуть на довгий час вирішити вас поваги оточуючих, якщо ви не зробите ніяких дій, щоб відновити репутацію.

За Циганського сонником, скрутити шию уві сні — символ сорому. Якщо подія в сновидінні сталося через безглузду випадковість, значить ви самі станете причиною своєї ганьби, а якщо хто-небудь звернув вам її, то наяву ви станете жертвою пліток.

Наяву вам пред’являть вимоги, з якими ви будете не згодні, якщо уві сні вам встромили ніж в шию. Спробуйте прийти до мирної угоди з тим, хто вимагає виконувати свої, неприйнятні для вас, умови — завжди можна знайти влаштовує всіх рішення.

До чого сниться укус в шию? Тлумачення сонника залежать від того, хто вкусив вас. Якщо це була людина, то ви посваритеся з одним, а якщо це була тварина, то на роботі будуть проблеми у взаєморозумінні з колегами.

Ви прорахували в своїх планах і задумки, якщо уві сні побачите поріз на шиї. Сонник радить в найближчі кілька днів відійти від серйозних справ, і трохи відпочити. Те ж саме можна сказати і про зламану шиї — гряде період невдач і розчарування в собі, але він скоро закінчиться, і налагодити справи не складе ніяких труднощів.

Сонник шия, до чого сниться шия уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: