Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шерсть, до чого сниться шерсть уві сні

Будь-яка шерсть тварини уві сні вважається передвістям блискучих перспектив. Сонник радить скористатися наданим шансом і розширити сферу своїх можливостей, роз’яснюючи,, до чого сниться виявити хутро на своєму одязі.

Що сповіщає пан Міллер?

Бачити власне тіло, покрите шерстю, сповіщає про швидке багатство. Прясти або надягати вовняні речі попереджає Міллером про можливу застуді. Тим, кому уві сні довелося змотувати вовняні нитки, наяву вдасться відкласти гроші на щось важливе.

Психолог застерігає про виникнення конфліктів через гроші, тлумачачи,, до чого сниться жмут шерсті в роті. Побачити другу половинку в такому образі, віщає про меркантильні інтереси коханої.

Від печалі до радості і навпаки…

Приснився величезний кому шерсті тварин? Значить, якісь події або прикрий інцидент затьмарить настрій сновідящего. Бачити чужі руки в густому хутряному покриві, говорить про можливі меркантильні інтереси персонажа.

Виявити на спині коханого пухнасті собачі волоски, говорить про відданість і великий самовіддачі другої половинки. Бачити собачий хутро, розкиданий по всьому будинку, обіцяє сновидцу веселе проведення часу в колі нерозлучних друзів.

Ловіть момент!

Ваші труди будуть винагороджені великим прибутком, впевнений сонник, тлумачачи,, до чого сниться шерсть на тілі. Сонник для стерви говорить про необхідність показати свій професіоналізм і компетентність на ділі, розтлумачуючи,, до чого сниться теплий одяг.

Зістригати шерсть з вівці віщує отримання прибутку, великих дивідендів. Наснилося, що стрижете собаку, сповіщає про невдалі спроби допомогти другу.

Будьте обережні!

Бачити кішку з здибленої на спині шерстю, означає ризик постраждати від рук шахраїв або нечесних людей. Гладити уві сні собаку проти шерсті, зумовлює назрівання скандалу, який спровокує сам сновідящій.

Побачити когось в овечій шкурі, сповіщає про нещирість, нещирість персонажа. Котяча шкура уві сні співвідноситься з ощадливістю і жадібністю сновідящего.

Тримайте вушка на маківці!

Жінці, яка уві сні знайшла в своєму будинку чорну котячу шерсть, особливо якщо наяву у сновідіци немає домашнього вихованця, сонник попереджає про появу суперниці. Езотерики, приснилося сновидіння з котячим хутром зіставляють зі зрадою близької подруги.

Чоловікові, якому довелося побачити, як жінка змотує в клубок вовняні нитки, потрібно побоюватися підступу з боку партнерів. Сонник для стерви, тлумачачи,, до чого сниться цей епізод, віщає про меркантильні інтереси персонажа.

Тримати лису щура без хутряного покриву, позначає, що заздрісна людина, який нашкодив вам, сильно про це шкодує. Однак не варто підпускати цю персону близько до себе, радить снотолкователь Мандрівника.

Про домашню ідилії…

Погладжувати по шерсті собаку або кота уві сні, говорить про згоду з самим собою і оточуючими. Носити светр з овечої вовни, означає мир і взаємодопомогу в родині сплячої персони.

Чесати уві сні трехшерстную кішечку, сповіщає Єврейським сонником сімейну радість і благополуччя. Наснилося тканину або дитяче ковдру з верблюжої вовни зумовлює пошук душевного комфорту, розуміння близьких.

Вичісувати шерсть у пуделя або іншого домашньої тварини, говорить про прагнення сплячої особи досягти душевної гармонії, морального комфорту.

Успіх зовсім близько!

Чоловікові, якому довелося погладжувати уві сні білу кішку з вовни, Езотеричний сонник пророкує успіх завдяки жінці, яка знаходиться поруч з ним.

Обрости повністю шерстю, передрікає сонником наступ сприятливого періоду і фінансової стабільності. Побачити на ногах суцільний хутряний покрив, зумовлює перспективу знайти гідне місце роботи. Деякі сонники співвідносять нічне бачення з вдалою діловою поїздкою.

Не потрібно негативу!

Є шерсть уві сні або виявити її в їжі, означає, що надмірна жадібність сновідящего принесе лише самотність і розчарування. Будь-який прояв негативних емоцій призведе до занепаду в справах, а неконтрольовані амбіції сновидіння стануть непереборною перешкодою на шляху до реалізації своєї мети.

Подробиці: що за речі?

У Загальних сонник тлумачення сну пов’язано з видом приснився вироби з вовни. Так, бачити уві сні вовняний:

 • Светр — говорить про початок нових, вигідних відносин;
 • Шаль — передрікає шану і довіру оточуючих;
 • Плаття — позначає, що потрібно проявити кмітливість і працьовитість;
 • Кофту — мовить про вдалий часу переглянути свій світогляд і інтереси;
 • Панчохи — обіцяє достаток;
 • Нитка — пророкує поліпшення взаємин всередині колективу.
 • Про робочих моментах…

  Сонник пророкує просування по кар’єрних сходах і шана колег, роз’яснюючи,, до чого сниться шерстка на обличчі. Приснився образ зіставляється з наявністю лідерських якостей у сплячої персони, які високо цінує керівництво і робочий колектив.

  Сонник шерсть, до чого сниться шерсть уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: