Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шепіт, до чого сниться шепіт уві сні

Шепіт уві сні досить цікаве і дуже значуще явище. Залежно від сновідних особливостей він може виступати в ролі попередження або заохочення. Сонник детально розтлумачить,, до чого сниться подібний сюжет.

Настанови Міллера

До чого сниться шепіт оточуючих? Сонник Міллера впевнений, що ви почуєте злі плітки в свою адресу. Якщо вам щось прошепотіли уві сні, то в реалі життєво необхідний мудру пораду.

Що упустили?

До чого взагалі сниться шепіт? Чути ледь вловимий розмова буквально означає, що ви упустили дуже важливу інформацію.

Сонник рекомендує базувати тлумачення сну на особливостях сновідного шепоту. Так чути приємний і розбірливий шепотіння — до везінню і піднесеному настрою, злісний і грубий — повністю навпаки.

Гроші або збитки?

Якщо уві сні з’явився шиплячий і буркотливий говорок, то ви в небезпеці. Спокійний шепіт обіцяє прибуток, сиплий — збитки.

Довелося чути ледь вловиме шепотіння? Якщо воно злякало вас, то настають погані події, якщо немає, то вважайте, що отримали схвалення власних дій.

Запам’ятайте!

До чого сниться, якщо якийсь персонаж щось прошепотів на вухо? По можливості, намагайтеся в точності запам’ятати ці слова. Від них може залежати майбутні або поточні обставини.

Довелось бачити, що оточуючі уві сні щось говорять один одному на вухо, підозріло озираючись на вас? Сонник вважає, що ви у великій небезпеці. Це ознака поганих звісток, пліток і майбутнього засмучення.

Наснилося, що хтось буквально зашипів на вухо? Будьте готові до великого скандалу з «довгограючі» наслідками.

Чи не базікайте!

Наснилося, що змушені говорити пошепки? Сонник радить не розкривати свої задуми оточуючим. Це зашкодить їх реалізації.

Самому говорити пошепки — буквально означає неможливість (небажання) висловити те, що живе в душі.

Якщо ви звернулися з тихою проханням, але уві сні вас не почули, то скромність і нерішучість послужать погану службу.

Зберіться!

До чого сниться, якщо вас покликав на ім’я той, кого ви не змогли бачити? Вам уготовані великі життєві зміни.

Наснилося, що ваше ім’я було уві сні вимовлено пошепки, але дуже чітко? Це красномовний заклик зібратися з силами і приготується до важких випробувань.

Однак сонник впевнений: в складному становищі ви отримаєте допомогу від зовсім сторонніх людей.

Хто шепотів?

Приснився чийсь шепіт? Сонник пропонує встановити особу шепотів. Крім того:

 • Шепіт дитини — сумніви, переживання, біда.
 • Матері — остерігайтеся незнайомих людей.
 • Друга, родича — хвороба, звістка про його смерть.
 • Улюбленого — розлука.
 • Бога — духовне перетворення, очищення.
 • Ангела — правда.
 • Померлого — хвороба, небезпека, катастрофа.
 • Не слухайте!

  Пам’ятайте: уві сні особливе значення має тембр і інтонації. Більш того, злісні потойбічні сутності саме пошепки частенько втручаються в підсвідомість сплячого.

  Причому, самого персонажа ви можете взагалі не бачити, а лише вловлювати його улесливі промови. Але сонник попереджає: дотримуватися їх в мріях надзвичайно небезпечно.

  Наснилося, що хтось говорить хрипким і гугнявим голоском? Це ознака обману, обмови і зради.

  Вчіться!

  До чого сниться доброзичливий, але незрозумілий шепіт? Це заклик підсвідомості зосередиться на чомусь. Іноді уві сні так проявляється внутрішній діалог або роздуми сновидіння.

  Сонник нагадує: дуже тихий, але цілком розбірливий голос, який дає в мріях чіткі інструкції, може належати як власним підсвідомості, так і недружнім сновідних шпигунів.

  Тому дуже важливо навчитися розрізняти їх. Зазвичай в цьому допомагають особисті емоції, інтуїція і, звичайно ж, практика тлумачення сновидінь.

  Сонник шепіт, до чого сниться шепіт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: