Сонник шершень, до чого сниться шершень уві сні

Якщо вам сниться, що ви знайшли гніздо шершнів, то у вашій реальному житті є щось таке, в чому ви повинні як слід розібратися.

Шершні в наших сновидіннях символізують людей і ситуації, які загрожують нам. Ось чому шершні також є символом прийдешніх неприємностей або емоційних травм, які не видно, але при цьому болять, погрожуючи нам ще більшими бідами.

У своєму сновидінні ви розворушили гніздо шершнів? Або недавно ви не змогли стримати себе в якійсь ситуації? Як би там не було, шукайте корінь своїх проблем в своїй ментальності, у своїй голові, бо гніздо шершнів завжди знаходиться високо під стелею. Шершень уві сні може бути і символом надмірної активності або безперестанних думок про когось або про щось.

Сон про Шершні може навести вас на думку про те, що підсвідомість навмисно продемонструвало вам образ шершня, щоб змусити задуматися про те, як і що ви робите чи думаєте, а також, щоб схилити вас до того, щоб ви не зациклювалися на якихось думках і не намагалися переробити всі справи одночасно.

Якщо уві сні вас покусав шершень, то це означає, що в реальному житті ви зіткнетеся з помстою. Правда, після такого сну вам слід бути готовим до того, що хтось намагатиметься заподіяти вам біль своїми їдкими і колючими зауваженнями.

Сонник шершень, до чого сниться шершень уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: