Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шершень, до чого сниться шершень уві сні

Якщо вам сниться, що ви знайшли гніздо шершнів, то у вашій реальному житті є щось таке, в чому ви повинні як слід розібратися.

Шершні в наших сновидіннях символізують людей і ситуації, які загрожують нам. Ось чому шершні також є символом прийдешніх неприємностей або емоційних травм, які не видно, але при цьому болять, погрожуючи нам ще більшими бідами.

У своєму сновидінні ви розворушили гніздо шершнів? Або недавно ви не змогли стримати себе в якійсь ситуації? Як би там не було, шукайте корінь своїх проблем в своїй ментальності, у своїй голові, бо гніздо шершнів завжди знаходиться високо під стелею. Шершень уві сні може бути і символом надмірної активності або безперестанних думок про когось або про щось.

Сон про Шершні може навести вас на думку про те, що підсвідомість навмисно продемонструвало вам образ шершня, щоб змусити задуматися про те, як і що ви робите чи думаєте, а також, щоб схилити вас до того, щоб ви не зациклювалися на якихось думках і не намагалися переробити всі справи одночасно.

Якщо уві сні вас покусав шершень, то це означає, що в реальному житті ви зіткнетеся з помстою. Правда, після такого сну вам слід бути готовим до того, що хтось намагатиметься заподіяти вам біль своїми їдкими і колючими зауваженнями.

Сонник шершень, до чого сниться шершень уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: