Сонник шиншила, до чого сниться шиншила уві сні

Наснилася шиншила? Радійте, ви нарешті зможете купити те, про що занадто довго мріяли. До чого ще сниться цей екзотичний звірок. Сонник розповість про все, що трапилося бачити уві сні.

Чого ви хочете?

Якщо уві сні вам пощастило впіймати шиншилу, то гряде зустріч з колишнім коханим. Однак сонник думає, що продовження відносин чекати не варто.

Наснилося, що ви відчайдушно ловили звірка, і вам таки вдалося його зловити? В реалі коло спілкування обмежиться найближчими і перевіреними людьми. І це стане для вас справжнім благом.

Якщо ж так і не вийшло зловити шиншилу, то добре подумайте: можливо, ваші бажання не збігаються з реальними можливостями?

За Міллеру

Сонник Міллера впевнений: тільки трепетне і ласкаве поводження з шиншилою принесе мир і спокій в будинок. Будь негатив трактується як провісник скандалів і сварок.

Розшифровки дій

До чого сняться інші дії уві сні? Сонник пропонує ряд розшифровок, що дають вірне тлумачення сну.

 • Годувати — буквально означає приручити недруга.
 • Ловити шиншилу — до суєти.
 • Міцно схопити — до розкриття брехні.
 • Вбити — до засудження та ізоляції.
 • Посадити в клітку — підпорядкувати когось.
 • Випустити — до щасливого завершення справи.
 • Прибуток або витрати?

  До чого ще сниться шиншила? Якщо приснилося, що ви полювали за твариною, то в реальності прибуток принесуть відразу кілька справ. Це також знак неспокійною життя і придбання, про яке доведеться пошкодувати.

  Якщо уві сні трапилося бачити, як шиншила біжить до вас, то це означає, що ви легко уникнете небезпеки, навіть не помітивши її. Якщо тікає геть, то настають непередбачені витрати через родичів або дітей.

  Чекайте гостей!

  До чого сниться біла шиншила? Сонник вважає, що ви знайдете нову більш прибуткову роботу, але одночасно розчаруєтеся в друзях.

  Бачити уві сні білу особливо пухнасту особина — до духовного очищення і виконання задуманого. Сонник вважає сновидіння пророчим і закликає запам’ятати всі його деталі. Вони допоможуть зробити точний прогноз.

  Біла білка знаменує кар’єрний ріст і несподіваний візит гостей, яких ви давно запрошували в будинок.

  Чи не сперечайтеся!

  До чого сниться, що шиншила вкусила? Це символ прийдешнього скандалу. Найближчим часом краще не вступати в суперечки і дискусії.

  Якщо приснилося, що вкусила ручна білка, то можливі переживання через дітей і переляк. Відчути, як вкусила Шиншилка і бачити сам укус — до можливу травму, хвороби і переживань.

  Не пропустіть шанс!

  Уві сні вам довелося чути, як кричить шиншила? Бачення знаменує початок нового, безумовно, важкого і заморочливого заходи. Однак старання принесуть задоволення і радість.

  Якщо звір кричить особливо голосно і пронизливо, то є ймовірність, що близькій людині загрожує небезпека.

  Мертву тварину символізує шанс, який не можна упустити. Сонник рекомендує в найближчі дні уважно поставитися до будь-яких знаків.

  Будете в шоколаді!

  Наснилося, що шиншила голосно і неприємно пищить? Сонник попереджає, поруч з вами знаходиться людина, яка намагається все зіпсувати.

  Якщо уві сні тварина постійно пищить, але це вас не дратує, то дуже скоро ви зумієте позбутися боргів і зажити в розкоші і багатстві.

  Сонник шиншила, до чого сниться шиншила уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: