Сонник шина, до чого сниться шина уві сні

Небезпечна пригода сповіщає сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться шина. Справний, накачане колесо уві сні свідчить про ваше уміння справлятися з негараздами, що виникають на шляху.

Що сповіщає Міллер?

Наснилося шина ототожнюється з життєвою циклічністю, поверненням до старих негараздів в новому витку. Міняти її уві сні передвіщає сонником про уповільнення в справах.

Бачити лопнула, проколоту гуму, означає швидкий від’їзд когось із близьких, або їх несподівану смерть.

Відкладіть важливі справи!

Людям, які побачили уві сні проколоту шину, сонник Мандрівника радить відкласти на час важливі поїздки. Медея, пояснюючи,, до чого сниться подібний сюжет, попереджає автолюбителів про ймовірність потрапити в аварію.

Тих, кому довелося бачити проколене колесо, езотерики попереджають про провал планів. Наснилося, що шина лопнула в ніч на середу, означає дивовижний поворот подій.

Не робіть подлостей!

Наснилося, що навмисне спустили комусь шину? Езотеричний сонник попереджає про проблеми, в яких буде винна спляча персона, порушивши умови домовленості з якоюсь людиною.

Про розбіжності в оточенні, здатному перешкодити сновідящій в реалізації планів, застерігає Сучасний суміщений сонник, тлумачачи,, до чого сниться зіпсована кимось гума.

Постарайтеся допомогти!

Бачити, що лопнуло колесо чужої машини, віщує несподіване прохання від близької людини. Можливо, персона попросить у вас допомоги в самий невідповідний момент, однак постарайтеся її виконати.

Інтимні моменти

По Фрейду, приснився покришка символізує рівень потенції сплячої персони. Так, бачити уві сні нову шину, віщає про відсутність проблем в інтимному плані. Стару — до втрати потенції. Тлумачення сну, в якому довелося замінювати її, зумовлює прагнення сновідящего до зміни інтимного партнера.

Людям, яким в сновидінні пощастило знайти покришку, снотолкователь віщує приємний сюрприз від коханої людини, який надовго залишиться у вашій пам’яті.

Подробиці: опис

Сонник Деніз Лінн, тлумачачи,, до чого сниться шина, відображає мобільність сплячої особи, її здатності піти по життю. Так, якщо уві сні вона:

 • Спущена — говори про втрату рівноваги;
 • Роздута — віщає про здібності сновидіння роздмухувати ситуацію;
 • Лиса — вказує на недостатнє «зчеплення» з реальністю;
 • Крива — обіцяє конфлікт або незгоду з оточуючими в важливому питанні;
 • Стара — пророкує тимчасову нездатність «схоплювати» суть.
 • Тримайтеся!

  Якщо в сновидінні покришка зіпсувалася, значить, на думку снотолкователя Закоханих, самовпевненість сновидіння може послужити погану службу. Не забувайте прораховувати ризики і непередбачені обставини, які суттєво уповільнюють процес реалізації задуманого підприємства.

  Тим, кому довелося міняти шину в своєму автомобілі, снотолкователь говорить про необхідність займатися справою, успіх якого знаходиться під питанням.

  Сонник шина, до чого сниться шина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: