Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шлюб, до чого сниться шлюб уві сні

До чого сниться укладати шлюб або бути присутнім на торжестві як гість? Як вказує сонник, можливі помилки, неприємні звістки, розчарування, невдачі на діловому терені. Але також бачення уві сні обіцяє радість, висновок вигідного контракту, зустріч своєї половинки.

Захворювання, розчарування, обман

Дівчині бачити, як вона виходить за старезного діда, є передвістям: до наявних неприємностей додасться хвороба.

Незаміжньої дівчини наснилося вступати в шлюб? Сонник попереджає про розчарування, образи.

До чого сниться укладення шлюбу холостому чоловікові? Він незабаром зіткнеться з обманом. Одруженої людини бачення, де він одружується з іншою, попереджає про зраду.

Можете зробити помилку

Бачили висновок власного фіктивного шлюбу уві сні? Сонник вказує: можливо, ви допустили помилку щодо коханого (коханої) і важко це переживаєте. Тому в сновидінні виникає такий сюжет — «дія на зло». Постарайтеся відновити колишні відносини.

Приснився фіктивний союз також вказує: сновидец хоче зробити якийсь не дуже слушний вчинок, щоб досягти бажаного. Слід пам’ятати про можливі ризики.

Нюанси взаємин

До чого сниться штамп в паспорті про укладений шлюб неодруженим або незаміжнім? Сонник підказує: незабаром вони зможуть зустріти свою другу половинку і бачення виповниться.

Тлумачення сну про штамп в паспорті для сімейних інше: розбіжності і конфлікти здатні зруйнувати їх союз.

Наснилося, ніби стерли цю печатку про шлюб? Невдовзі посваритеся з коханою (коханим).

Яким він був?

Згадайте, який шлюб укладали уві сні:

 • Другий — справах загрожують невдачі;
 • За розрахунком — хтось використовує вас для корисливих цілей;
 • Фіктивний — наяву вам можуть підсунути підробку, видавши її за оригінал;
 • З нелюбом — ваші взаємини з чоловіками базуються на обмані, постійної брехні;
 • Одностатевий — вам дуже потрібна турбота, чуйність, увагу рідних.
 • Спостерігати одруження одностатевих партнерів означає: жінок — почнуться плітки про вас, чоловіків — значні неприємності, можливо, зрада коханої людини.

  Сонник Міллера: радість і печаль

  Бачили церемонію одруження? Якщо одяг гостей була світлих тонів — належить радість, насолоду. Одяг темна або чорна? Попереду печаль.

  Щасливе майбутнє, вигідна угода

  До чого сниться палац одруження, де ви були присутні при реєстрації спілки? Чи зможете швидко знайти вихід зі скрути.

  Бачити свою реєстрацію шлюбу уві сні означає: ваше сімейне життя очікує щаслива майбутність.

  Наснилася реєстрація закоханої пари? Сонник обнадіює: доведеться укласти вигідний контракт або зустріти людей, які згодом вплинуть на ваш бізнес.

  Страждання на особистому фронті

  Якщо жінці довелося уві сні дізнатися, що її колишній щасливий у шлюбі з іншою — значить, чоловік, з яким вона зараз живе, незабаром захворіє.

  До чого сниться свідоцтво про шлюб? Наяву чекають страждання з приводу особистого життя. Жінку свідоцтво про одруження попереджає: її волю підпорядкує чоловік-тиран.

  Отримайте пропозицію, почнуться позитивні зміни

  Наснилося бути з хлопцем в шлюбі, тоді як він навіть натяків таких не робив? Сонник повідомляє: ваш коханий вже подумує зробити пропозицію.

  Також життя в шлюбі уві сні вказує: сновидицей не впевнена, що коханий запропонує одружитися. Можливо, потрібно делікатно його до цього підштовхнути. Але діяти треба дуже обережно.

  Отримати пропозицію про заміжжя — вельми сприятливий символ. Сонник роз’яснює: сплячу чекають позитивні зміни у всіх життєвих сферах.

  Подавати уві сні заяву в загсі означає: покращиться матеріальний стан, зможете налагодити свій бізнес.

  Бійтеся необдуманих дій

  До чого сниться дізнатися про зраду перед самим весіллям? Наяву почуєте неприємні звістки. Можливо, вас обдурять або здійснять підроблення.

  Приснився відмова від весілля? Сновидець зробить необдуманий, спонтанний вчинок, який породить жалю.

  Уклали уві сні шлюб з померлим? Сонник пояснює: можливо захворювання, тому слід звернути більш пильну увагу на своє самопочуття.

  Сонник шлюб, до чого сниться шлюб уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: