Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник щури в будинку, до чого сниться щури в будинку уві сні

Виявити уві сні щурів в будинку — недобрий знак. Сонник вважає цих істот найнебезпечнішими ворогами. Звичайно ж, є й інші опису,, до чого сниться великий гризун. Тлумачі не завжди сходяться на думці.

Думка О. Смурова

Наснилися щури в будинку? Найімовірніше, ваші близькі або ж друзі доставляють безліч розладів і прикрощів. Якщо гризунів було багато і вони пищали і металися, то вам абсолютно точно некомфортно в оточенні членів сім’ї.

Вбити щура уві сні — до перемоги над наявними в даний момент неприємностями. Ще один варіант,, до чого сниться вбивство цього живої істоти — нетерпимість до слабкостей оточуючих людей. Якщо не хочете нажити собі ворогів, слід стримати свою категоричність.

Якщо щури в будинку вели себе мирно, і ви навіть їх гладили по жорсткої шерстці, остерігайтеся серйозного і несподіваного зрадництва тієї людини, якій ви довіряєте. Біла шкурка — прихований ворог.

Здирати уві сні зі звірка шкурку, означає, що вдасться перехитрити небезпечного злого ворога.

Пророцтва Ванги

Сонник Ванги попереджає, що примарилося в нічному баченні щури в будинку є передвістям усіляких лих, руйнувань, невдач. Але, якщо ви годуєте це істота прямо зі своїх рук, то наяву проявите мудрість в своїх рішеннях і вчинках.

Якщо уві сні щурів в будинку було дуже багато, то в житті почнеться досить тривала смуга лих і різних невдач. Доля стане вже вкотре перевіряти ваш характер на міцність.

Наснилося, що поставили пастку, але вона так і залишилася порожньою? Подібне означає, що чоловік або жінка, до яких ви відчуваєте велику симпатію, жорстоко обдурять. Сонник Ванги передрікає гіркі переживання і навіть депресію через пережитого розчарування.

Вбити знаходиться в будинку щура — до перемоги над обставинами. Вийде запобігти що насувається лихо. Мудрість і холодний розрахунок дозволяти повернути складаються невигідні ситуації на свою користь.

Сучасний сонник

Даний джерело вважає щурів в будинку ознакою ганьби, провини, озлобленості, хвороб. Наснилося, що знищили її? Чи зможете самостійно вийти справжнім переможцем з досить непростій життєвій ситуації.

Якщо уві сні пацюка вас намагаються вкусити і їм це вдається — наяву серйозно захворієте. Якщо сниться, що намагаєтеся встановити пастку, значить, стануть відомим наміри недругів. Наснилося, що встановлена ​​заздалегідь пастка спрацювала? Сучасний сонник передрікає пограбування.

Якщо знаходяться уві сні в будинку щури здохли, то доведеться пережити вірусне захворювання.

Якщо снилося, що виганяли щурів з дому, то в реальності будете змушені боротися з обставинами, намагаючись переламати невдало ситуацію, що складається. Сонник обіцяє досить довгу і жорстоку боротьбу. Перемогти ви зможете лише в тому випадку, якщо будете тверді та сталі.

Сонник щури в будинку, до чого сниться щури в будинку уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: