Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник щур тікає, до чого сниться щур тікає уві сні

Читати сни як розкриту книгу і розуміти, які саме підказки дає підсвідомість — мрія всього людства. Насправді це не так складно, як здається. Достатньо лише запам’ятовувати образи і підключати логіку. До чого сниться, наприклад, що уві сні щур тікає? Сонник допоможе розібратися в цьому сновидінні.

Чарівне рішення проблем

Для початку слід згадати, що цей гризун символізує ворогів, неприємності, скандали, хвороби і взагалі є уві сні вкрай негативним знаком. Виходячи з цього, нескладно здогадатися,, до чого сниться тікає щур.

У реальному світі вам вдасться уникнути великих проблем, а недруги ретируються через власні промахів. Сонник вважає, що це сновидіння говорить про те, що все станеться без особистої участі сплячого. Тобто проблеми вирішаться буквально за помахом чарівної палички.

Чудесне одужання

Згідно з деякими розшифровок сонника товстий пасюк уособлює собою хвороба. І якщо уві сні вам довелося бачити, що щур тікає, значить, наяву недуга обійде стороною.

Особливо сприятливим вважається, якщо такий сон приснився хворій людині. Тікає щур в цьому випадку гарантує швидке одужання.

До речі, якщо вам приснилося, що багато щурів тікає з вашого будинку, значить, скоро в родині настане період благоденства і взаєморозуміння, а сварки і розбрат залишаться позаду.

Життя без конфліктів

До чого ще сниться, що щур тікає? Сонник рекомендує згадати, що ці істоти уві сні є символ конфліктних ситуацій з оточуючими. Зокрема з сусідами, друзями або колегами.

І якщо в нічних мареннях ви бачили, як багато щурів тікає з дороги, то можна зробити висновок, що назрівають розборки, як на роботі, так і вдома пройдуть повз вас.

Більш того, якщо наснилося, що кіт злякав велику сіру шахрайку, то наяву відбудеться якась подія, яке буквально переверне все ваше життя, причому виключно в позитивну сторону.

Зовнішність істоти

На думку сонника, щоб зрозуміти до чого сниться, що щур тікає від вас, потрібно пригадати її колір і вид. Так огидне і мерзенне тварина символізує собою дуже поганої людини. Причому це жодним чином не стосується його зовнішності, а лише внутрішнього змісту і намірів.

А ось білий звір це знак, що ворогом і недоброзичливцем є жінка. Руда «Лариска» відображає фінансовий стан, сіра — побутові і сімейні справи, а чорна, на думку сонника — втілює все людське зло, негативні емоції, біди і конфліктні ситуації. І якщо наснилося, що вони біжать від вас, то можна розслабитися і жити спокійно.

Звільнення від негативу

Зверніть увагу, що в деяких випадках дуже велика щур є інтуїцію людини. У цьому світі не важко зрозуміти, до чого сниться, що вона тікає. Мабуть, на деякий час ви будете позбавлені підтримки своєї підсвідомості через те, що раніше не зверталися до нього.

Ще одне тлумачення сонника говорить, що велика сіра або навіть чорна тварюка це збірний образ усіх порочних рис характеру. Зі свого боку сновидец може боятися їх або зовсім не здогадуватися, що вони живуть в ньому. І тоді убегающее істота символізує процес позбавлення від всіх негативних якостей, а тому сон можна вважати особливо сприятливим.

Сонник щур тікає, до чого сниться щур тікає уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: