Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник щур кусає, до чого сниться щур кусає уві сні

Якщо уві сні вас кусає щур, це майже завжди означає неприємності, погані новини, підступи недоброзичливців. Сонник звертає увагу на те, в яку частину тіла вона вчепилася, якого забарвлення була. Але є пару хороших тлумачень того,, до чого сниться такий сюжет.

Взаємовідносини погіршаться

До чого сниться закоханому це паразитує тварина, яке дряпає і впивається зубами в нього? Сонник повідомляє: об’єкт його любові незабаром переключить свою увагу на більш успішного суперника.

Часто повторюваний уві сні сюжет про щура, яка нападає, сигналізує про власної совісті. Вона нагадує про негідну вчинок сплячого, через що у його знайомих виникли неприємності. Коли він вирішить проблему, очистить провину, цей сюжет перестане його турбувати.

Сімейним людям бачити цього неприємного гризуна, який нападає, означає взаємні претензії, скандали. Їх багато нападає уві сні? Щоб вибратися з цієї важкої ситуації необхідно когось попросити про допомогу.

Фінансові проблеми

Укус за руку, за сонником, попереджає: зараз не можна брати чужі гроші. Краще уникнути боргів, а при фінансових проблемах — впоратися з ними самому. Інакше можливий конфлікт з людиною, позичити кошти.

Наснилося, ніби вона вкусила за руку, не захищену одягом? Якийсь недруг хоче завдати вам серйозної шкоди, збитки.

Куди вкусила?

До чого сниться, коли пацюк кусає:

 • За ногу — заздрісники пліткують про сновидцем;
 • За руку — слід налагодити взаємодію з кимось;
 • За шию — в найближчому оточенні є зрадник;
 • За палець — дрібні невдачі;
 • За особу — підступи таємних ворогів, які стануть незабаром явними;
 • За одяг — успіх у всіх справах.
 • Приснився укус за ногу обіцяє сімейні чвари, спровоковані необачним вчинком сновидіння. Щур кусає за шию — остерігайтеся підступного товариша по службі. За палець — чекають легкі захворювання, однак треба підлікуватися, щоб не було ускладнень.

  Остерігайтеся сварок і конфліктів

  Наснилося, як вас кусає щур? Сонник попереджає: незабаром чекають неприємні події. Тлумачення сну враховує, бачили ви кров чи ні. Якщо немає — якої складності можна подолати самотужки. Коли ж зуби тварини покусали до крові — належить сварка з родичами. Негатив посилюється, якщо гризун чорний.

  До чого сниться, ніби велика щур кусає? Сонник вказує: слід уникати конфліктів, оскільки їх наслідки виявляться дуже негативними. Наснилося, як покусали щур і миша? Отримайте неприємні вісті.

  Бачити уві сні кусає щура — проявіть обачність, будьте більш уважні до свого оточення і не будьте відвертий з малознайомими людьми.

  Хороші ознаки

  Кусає за п’яти: перед сновидцем відкриються великі перспективи, покращиться матеріальне становище.

  Ще одним винятком з неприємних трактувань сновидіння є біле забарвлення гризуна. Сонник стверджує: сплячий може отримати підтримку, звідки не чекав. Також білий щур уві сні ніби спонукає переоцінити життєві цінності, переконатися, що зовнішність часто буває оманливою.

  Сонник Міллера обіцяє перемогу над ворогами

  Якщо уві сні людини хапнув зубами цей гризун, але він не розгубився, а схопив тварину — відмінний знак. Сновидець здобуде гідну перемогу над недругами.

  Сонник щур кусає, до чого сниться щур кусає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: