Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник щур нападає, до чого сниться щур нападає уві сні

Бачити уві сні агресивно налаштовану щура не завжди приємно. Незважаючи на те, що цей гризун символізує мудрість, плодючість, успіх, стикатися зайвий раз з ним не хочеться. До чого сниться кусають і небезпечна істота? І що рекомендують в таких випадках сонники?

Нападаюча щур

Поява щури уві сні асоціюється в сонник Міллера з виникненням недоброзичливців. Згадайте детально, де саме напало на вас тварина: в будинку, в коморі або просто на вулиці? Від цього безпосередньо залежить тлумачення приснився.

Якщо ви вторглися в комору або сарай, в якому живуть гризуни — їх атака цілком зрозуміла. Можливо, наяву теж ви порушили чиїсь кордону, вторглися в чуже життя. Такий сон показує, що пора перестати втручатися в справи оточуючих, навіть якщо це досить близькі люди.

До чого сниться загрозлива щур в інших випадках? До готовності заздрісників і недругів нанести свій удар. Щоб уникнути неприємностей, постарайтеся поменше ділитися з друзями майбутніми планами.

Кусає щур

Якщо у вашому будинку живуть гризуни в якості домашніх тварин, боятися наскоків щури уві сні не варто. Сонники обіцяють вкушеній висновок вигідної угоди. Якщо звір був білого кольору, домашній і повністю ручний — чекайте привабливої ​​пропозиції шлюбу, романтичних відносин.

Чим більше приснилося тварина, яке на вас нападає, тим більше грандіозним і значущим буде подія. До чого сниться розлютила щур, можна визначити по відчуттях. У випадках, коли не було стану огиди і переляку, наяву можна очікувати прибуток. Страх і відраза попереджають про зраду, з яким доведеться зіткнутися в реалі.

Спіймати істота, яке тільки націлився вас гризти — відмінне ознаку. Сонник Фрейда стверджує: наяву ви станете привабливі для протилежної статі, зможете затьмарити всіх конкурентів. Якісно покращиться секс, підуть у небуття проблеми любовного характеру.

Атакуючі полчища

Відбиватися від безлічі агресивних звірків уві сні, бачити їх — поганий знак. Ваші відносини з сусідами буквально заходять в глухий кут. Чим більше ви проявляєте терпіння і гідності, тим сильніше вони намагаються вам «насолити». Вважайте, що отримали попередження — шукати компроміс марно, пора починати діяти.

Наснилися щури, що роблять набіги в вашу сторону цілою армією? Будьте готові до чвар і на робочому місці. За трактуванням традиційних сонників конфлікту уникнути не вийде, а тому наберіться сил і постарайтеся максимально повернути ситуацію в свою користь.

Запобігти укус

Перемогти кусають тварина уві сні — позбутися від бід і насуваються проблем. Якщо вам приснилося, що пацюка ви вбили в той момент, коли вона вкусила — значить, з’явився шанс позбутися від виснажливого захворювання.

За сонником Нострадамуса: побачити і перемогти нападаючу щура — своєчасно виявити в середовищі партнерів того, хто діє безчесно. Цей звір символізує брехливого, дуже хитрої людини.

До чого сниться, що ви знешкодили агресивне істота? Перш за все, це знак переваги над суперником. Ви неодмінно відсунете подалі перешкоди і зможете взяти верх в будь-якій спірній ситуації.

Сонник щур нападає, до чого сниться щур нападає уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: