Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник щур в крові, до чого сниться щур в крові уві сні

Сонник вважає, що все,, до чого сниться щур в крові, слід розцінювати як досить серйозне попередження. У найближчий період можуть підвести довірені особи і власний організм, можливі несподівані перешкоди в справах. Побачені уві сні подробиці підкажуть, чого саме потрібно побоюватися. На щастя, проблеми короткочасні і незабаром вирішаться самі собою.

Пояснення Міллера

Сонник Міллера пропонує різноманітні пояснення, до чого сниться, що вкусила до крові щур. Схоже, сплячий сам собі ворог: невгамовний ентузіазм, цікавість і балакучість заведуть в погану історію.

Інша справа, якщо кривдницю уві сні пощастило вбити: в такому випадку сновидіння очікує фізичне і моральне одужання. Коли трапляється вбити Кусаку, попереду позбавлення від гнітючого впливу і несприятливих обставин.

Передбачливість не завадить

Якщо уві сні вкусила щурики, сонник Хассе радить уникати конфліктів наяву. Снотолкователь Здоров’я настійно рекомендує приділити підвищену увагу гігієні: висока ймовірність інфекційних захворювань і запалення навіть незначних травм.

До чого сниться, що щур до крові вкусила, але потім вдалося її вбити? Сонник Лоффа пропонує вельми цікаве тлумачення сну: не поспішайте святкувати перемогу передчасно, ситуація в останній момент може різко змінитися.

Сучасний оракул вбачає в сюжеті сприятливий знак: в реальній дійсності сновидец захищений досить добре від дрібних неприємностей і небажаних сюрпризів.

Частини тіла

Тлумачі часто акцентують на тому, яка частина тіла виявилася укушенной. Якщо уві сні звір хапнув за руку, апостол Симон Кананіт попереджає, що найближча людина волею-неволею може крупно підвести.

Коли гризун покусав за руку, в сонник Мандрівника символ ототожнюється з труднощами в справах. Хворому бачити, як його схопили зубками за руку, трапляється незадовго до одужання.

Болючий укус за ногу попереджає про обмежену можливість пересування, не виключено, що через недуги. Коли приснилося, що щурики вчепилася в обличчя, бережіть психічне здоров’я.

Особливі прикмети

Якщо приснилося, як щур кусає до крові, згадайте особливості її поведінки або зовнішності.

 • Якщо уві сні хапнув за палець пацючок, ви явно недооцінюєте сили противника;
 • Незвично великий екземпляр, сильно укусив уві сні, передвіщає хворобу;
 • Коли приснилося, що одяг захистила від укусу, заповітне бажання здійсниться;
 • Якщо довелося бачити чорного агресора, стежте за своїм майном;
 • Білий кусака уособлює приховану небезпеку;
 • Довелось бачити сліди від зубів лабораторного гризуна? Зіткнетеся з непізнаним наукою;
 • Якщо уві сні травмував сірий завсідник смітників, попереду занепад сил;
 • Злісний пацючок-сфінкс обіцяє розчарування в старому знайомому;
 • До чого сниться, що щур до крові подряпала? Про це ви дізнаєтесь через кілька років.
 • Жертви атаки

  Сонник іменинників розповість, до чого сниться, як щур до крові покусав одного з близьких. Цій людині загрожує нещасний випадок або раптова хвороба, викликана необережним поводженням.

  Якщо приснилося, що жертвою щурячої атаки опинився дитина, добре знайомий сплячому, це означає, що якесь подія може сильно налякати малюка.

  Крисобойня

  Якщо довелося бачити щура в крові, вбиту іншим тваринам, сонник Лонго радить більше покладатися на власну інтуїцію, ніж на думку більшості.

  Сонник Цветкова трохи інакше пояснює, що означає символ. Закривавлений образ говорить про те, що біда обійшла сплячого стороною. У тлумаченні Езопа мертвий пацюк в крові символізує викритого недоброзичливця, а якщо їх приснилося багато, бажано хоча б ненадовго переїхати в інше місце.

  Сонник щур в крові, до чого сниться щур в крові уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: