Сонник щі, до чого сниться щі уві сні

Щи, побачені уві сні, символізують клопоти, рутинні турботи, а так само засмучення і дрібні побутові проблеми. Тлумачачи, до чого сняться щі, обов’язково враховуйте і те, що ви з ними робили уві сні — це допоможе дати найбільш точні пояснення вашої мрію, стверджують сонники.

Сонник Міллера

Густав Х. Міллер, тлумачачи, до чого сняться щі, не дотримався якоїсь однієї версії. Його трактування, як і у більшості інших тлумачів, відрізняються один від одного. Пояснюючи приснився сюжет, він спирався на подробиці сновидіння.

 • Готувати уві сні м’ясні наваристі щі — до втрати довіри друзів.
 • Готувати порожні щі — до вдалого повороту подій.
 • Є щі — не довіряйте малознайомим людям, можете постраждати від цього.
 • Є пересоленное блюдо — до печалі і втрат.
 • Бачите, що в тарілці лежить щось неїстівне — до веселого проведення часу.
 • Чи не лаптем сьорбати, або Розчарування наздоженуть вас

  Їсти уві сні щі більшістю сонників трактується, як ознака розчарувань і образ. Ось, наприклад, як пояснює сонник Фрейда такий сюжет: ви занадто сприйнятливий людина, і запросто можете потрапити під вплив інших, причому не завжди позитивне.

  Згідно з версією Місячного сонника, їсти уві сні щі — ознака втоми від безгрошів’я і невлаштованості в житті. А ось якщо в каструлі, з якої ви збираєтеся їсти, бачите НЕ ощіпанного півника — готуйтеся до неприємного сюрпризу.

  Варка щец — символ неприємностей

  Якщо вам приснилося, що ви варите суп з кислою капустою, то приготуйтеся до того, прокинувшись, що вас чекають неприємності через розкриття якихось ваших сюрпризів. А ось Езотеричний сонник дає таке трактування: варити капустяний суп — знак провертання темних справ за спиною у начальника, які можуть вилитися у великі проблеми.

  Бачили уві сні, що варили суп з капустою свіжою? Кулінарний сонник пророкує, що ви скористаєтеся якимось предметом вам не належить, можливо, краденим. Пам’ятайте про ризик таких заходів!

  «Частування — просто чудо…», як знак нещирості

  Хочете дізнатися,, до чого сниться мрія, в якій ви потчуете гостей свіжозвареного щами? Згідно тлумачу Білого Мага, така мрія означає нечесність по відношенню до своїх друзів. А якщо пригощали вас, то це означає, що ви не дотримуєтеся заходів обережності з приховування своїх таємниць і інтимних подробиць особистого життя.

  А ось, збірник видінь Нострадамуса, тлумачачи,, до чого сниться частування скислим блюдом, пропонує інше тлумачення сну: ви самі провокуєте людей судити про себе.

  Варіанти розвитку подій за Загальним сонником, або Мрія театрала

  Дуже різняться, щодо інших пророцтв, версії даного тлумача. За його трактуванням приснилися щі — це провісник світських заходів.

  Їли їх — до запрошення в театр, а ось якщо ви готували цю страву, то і ангажувати будете ви. Бачили уві сні, як родичі ласували щами — ви будете збиратися в театр, але так туди і не потрапите.

  Наснилося, що один з ваших знайомих захоплений приготуванням капустяних щец? У вас з’явиться знайомий, який працює в театральному середовищі. А ось якщо їжа скиснула, то у вас зовсім не буде часу в реальності для розваг.

  Сонник щі, до чого сниться щі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: