Сонник щука, до чого сниться щука уві сні

Тлумач дає відразу кілька пояснень,, до чого сниться мешканка водних глибин. Наприклад, якщо уві сні щука була вашим уловом, то в реальності недруги з власної вини потраплять в халепу і самоусунуться. Розшифровка сновидіння багато в чому залежить від сонника.

Сучасний сонник

Якщо чоловікові приснилося, що він власноруч зловив щуку, то в реальному житті вдасться обійти конкурентів в любові або в бізнесі. Причому зробити це вийде з легкістю. Якщо уві сні чоловік намагався витягнути з річкових вод рибу, але не зміг, то наяву після тривалої боротьби він виявиться в числі тих, хто програв.

Якщо уві сні жінці вдалося зловити велику щуку, то наяву варто готуватися до поповнення в сімействі. Сучасний сонник вважає, що просто бачити, як вона плаває у воді — до удачі і везіння в самих різних справах.

Якщо сниться, що ви тримаєте в руках живу щуку, то доля надасть шанс почати життя з чистого аркуша. Але, Сучасний сонник попереджає про те, що шлях до щастя буде нелегким і доведеться багато чого подолати і витримати.

Наснилася рибна тушка з ікрою? Готуйтеся до появи нових джерел доходу. Швидше за все, їх буде кілька, і всі вони будуть приносити певну кількість грошових коштів.

Примарилося уві сні сушена рибка — знак того, що вдасться побувати на дуже веселому і при цьому галасливому святі.

Універсальний тлумач

Пояснення, до чого сниться, зловити щуку, дає і Універсальний провісник. Якщо чоловікові приснилося, що він витягнув з води велику рибу, то не варто побоюватися недругів. Найближчим часом вони будуть безсилі проти вас.

У разі якщо виловлена ​​уві сні щука вас вкусила, слід бути обережним. Заздрісники розробили підступний план по вашому знищення і тільки чекають слушного часу для нанесення нищівного удару.

Якщо жінка в своєму сновидінні побачила у воді досить велику рибину, то їй необхідно побоюватися конфліктів з коханою людиною. Один з них цілком може закінчитися гірким розставанням.

Пояснення сну Міллером

Сонник Міллера досить докладно пояснять,, до чого сниться зловити велику щуку. Якщо вона плавала в чистих водах, то трапляться досить сприятливі життєві зміни. Доля проявить особливу прихильність.

Якщо наснилася мертва щука, слід очікувати втрат. Якщо дівчина побачила в своїх нічних мріях цю зубасту рибину, її очікує щасливе кохання. Пощастить зустріти молоду людину своєї мрії і побудувати з ним щасливе майбутнє.

Сонник Міллера попереджає, що виловити під час риболовлі величезну щуку — до серйозних випробувань. Подолати їх буде складно, але можливо. Головне, що від вас буде потрібно — безмежне безстрашність, гігантське терпіння і безперервна діяльність.

Сонник щука, до чого сниться щука уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: