Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник щука, до чого сниться щука уві сні

Тлумач дає відразу кілька пояснень,, до чого сниться мешканка водних глибин. Наприклад, якщо уві сні щука була вашим уловом, то в реальності недруги з власної вини потраплять в халепу і самоусунуться. Розшифровка сновидіння багато в чому залежить від сонника.

Сучасний сонник

Якщо чоловікові приснилося, що він власноруч зловив щуку, то в реальному житті вдасться обійти конкурентів в любові або в бізнесі. Причому зробити це вийде з легкістю. Якщо уві сні чоловік намагався витягнути з річкових вод рибу, але не зміг, то наяву після тривалої боротьби він виявиться в числі тих, хто програв.

Якщо уві сні жінці вдалося зловити велику щуку, то наяву варто готуватися до поповнення в сімействі. Сучасний сонник вважає, що просто бачити, як вона плаває у воді — до удачі і везіння в самих різних справах.

Якщо сниться, що ви тримаєте в руках живу щуку, то доля надасть шанс почати життя з чистого аркуша. Але, Сучасний сонник попереджає про те, що шлях до щастя буде нелегким і доведеться багато чого подолати і витримати.

Наснилася рибна тушка з ікрою? Готуйтеся до появи нових джерел доходу. Швидше за все, їх буде кілька, і всі вони будуть приносити певну кількість грошових коштів.

Примарилося уві сні сушена рибка — знак того, що вдасться побувати на дуже веселому і при цьому галасливому святі.

Універсальний тлумач

Пояснення, до чого сниться, зловити щуку, дає і Універсальний провісник. Якщо чоловікові приснилося, що він витягнув з води велику рибу, то не варто побоюватися недругів. Найближчим часом вони будуть безсилі проти вас.

У разі якщо виловлена ​​уві сні щука вас вкусила, слід бути обережним. Заздрісники розробили підступний план по вашому знищення і тільки чекають слушного часу для нанесення нищівного удару.

Якщо жінка в своєму сновидінні побачила у воді досить велику рибину, то їй необхідно побоюватися конфліктів з коханою людиною. Один з них цілком може закінчитися гірким розставанням.

Пояснення сну Міллером

Сонник Міллера досить докладно пояснять,, до чого сниться зловити велику щуку. Якщо вона плавала в чистих водах, то трапляться досить сприятливі життєві зміни. Доля проявить особливу прихильність.

Якщо наснилася мертва щука, слід очікувати втрат. Якщо дівчина побачила в своїх нічних мріях цю зубасту рибину, її очікує щасливе кохання. Пощастить зустріти молоду людину своєї мрії і побудувати з ним щасливе майбутнє.

Сонник Міллера попереджає, що виловити під час риболовлі величезну щуку — до серйозних випробувань. Подолати їх буде складно, але можливо. Головне, що від вас буде потрібно — безмежне безстрашність, гігантське терпіння і безперервна діяльність.

Сонник щука, до чого сниться щука уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: