Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник щетина, до чого сниться щетина уві сні

Якщо представник сильної статі побачив уві сні щетину на своєму обличчі, це навряд чи його надмірно вразить. Інша справа, якщо подібне примарилося леді. В цьому випадку необхідно обов’язково заглянути в сонник. Він допоможе з’ясувати,, до чого сниться таке і що попереду чекає: хороші події або ж негативні.

Чоловіча щетина

Якщо представниці прекрасної статі наснилося, що вона гладить неголену щоку у чоловіка, то в реальності має місце туга по міцних обіймах і пристрасним поцілунків. Інтимний сонник рекомендує досить серйозно подумати про пошук партнера для сексуальних відносин. Причому, при виборі варто керуватися лише своїми почуттями, а зовсім тверезим розрахунком.

Якщо у чоловіка уві сні була дуже густа і довга борода, то близькі люди, знайомі, друзі покинуть його. У важку хвилину ніхто не зробить підтримки. Тут потрібно подумати, що саме викликало таку сумну ситуацію і постаратися повернути прихильність дорогих серцю людей.

Сонник Хассе вважає, що щетина в нічних мареннях на підборідді у чоловіка може з’явитися в тому випадку, якщо настають перешкоди і проблеми. Наснилося чоловіча рослинність була темною і буйною? Безумовно, складності будуть серйозними. І, швидше за все, ніяк не вийде їх вирішити без втрат.

Борода у дівчини

Якщо уві сні на обличчі у жінки знаходилася чоловіча борода, її очікує розставання з коханим. Приснилося попереджає про гіркі переживання, найсильнішою тузі і душевного болю, які доведеться пережити.

Якщо щетина виросла у сновідіци на ногах, їй слід готуватися до захоплюючих подорожей кудись в далекі країни. Ще опис,, до чого сниться надлишкова рослинність у дівчини на ногах дає Велес. Віщун передбачає, що цей сон — знак майбутніх непорозумінь у відносинах з колегами.

Наснилося, що на обличчі у жінки була різнобарвна щетина? Життя подарує неймовірні враження, і всі вони будуть дуже радісними, щасливими. Трохи інакше пояснюється,, до чого сниться чорна рослинність на обличчі у жінки. Сучасний сонник пророкує проблеми в сімейних справах.

Пророцтва Міллера

Якщо уві сні щетина заважала цілуватися, то в реальності ви надаєте надмірне значення думку сторонніх людей. Сонник Міллера рекомендує звертати увагу лише на власні думки і почуття. Якщо надходити протилежним чином, то можна будь-коли випробувати справжнього щастя від волі і незалежності.

Висмикувати щетину уві сні — до відчуття власної нікчемності. Ви прекрасно розумієте, чому саме відчуваєте почуття безпорадності, відчаю, але абсолютно не можете нічого змінити. Якщо сниться, що щетину ви видалити не можете, не дивлячись на відчайдушні спроби це зробити, то наяву не вийти впоратися зі складнощами. Сонник рекомендує «відпустити» ситуацію, що відбувається.

Сонник щетина, до чого сниться щетина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: