Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник щеня на руках, до чого сниться щеня на руках уві сні

Про власну собаку, чотириногого друга, мріють багато дітей. Ця тварина — символ справжньої дружби і відданості. Але,, до чого сниться пес? Якщо уві сні щеня на руках сидів спокійно, то майбутнє буде безтурботним і добрим. Зовсім інакше сонник пояснює сновидіння з агресивно налаштованим тваринам.

Пророцтва Майя

Знайти уві сні на вулиці маленького цуценя і взяти його з собою — до набуття нового доброго друга. Якщо, тримаючи це Боже створіння, ви відчували радість і щастя, то новий знайомий і спілкування з ним подарують виключно позитивні емоції.

Наснилося, що знаходиться на руках щеня був кимось подарований — до необхідності якомога швидше зосередитися на важливих речах. Сонник Мандрівника впевнений, що зараз ваші думки зайняті зовсім дріб’язковими турботами. Перейдіть на справді вартісні проблеми, і тоді вийде їх вирішити швидко і легко.

Тлумачення для жінок

Якщо сидить на руках щеня лиже ваше обличчя, значить, скоро з’явиться наполегливий залицяльник. Зверніть увагу на забарвлення шёрсткі. Якщо сниться, що шкурка чорна, то у майбутнього коханого будуть чорне волосся.

Бачити уві сні, як маленький білий щеня весело грає у ніг — до появи на світ дитини. Не обов’язково він народиться саме у вас, можливо, хтось із найближчих родичів в даний час вже знаходиться «в положенні».

Нести на руках цуценя розсердженого, агресивного — до спроби налагодити взаємини в сім’ї. Жіночий сонник вважає, що якщо в сновидінні тварина кусає вас, то наяву родичі будуть ініціаторами конфлікту. Якщо сниться, що пес спочатку кусає, а потім лиже, то всі розбіжності будуть успішно подолані і запанує довгоочікуваний мир.

Думки з сонника Міллера

Якщо сниться, що щеня на руках білого кольору, значить, вашу дружбу з дорогою людиною ніщо не затьмарить. Ні наклепи заздрісників, ні зрада не зможуть вплинути на міцність відносин з вірним приятелем або приятелькою.

Бачити уві сні маленького чорного цуценя — до зради. Сонник Міллера попереджає, що вас підставить саме та людина, від якого ви найменше чекаєте каверзи. Якщо не хочете «залишитися в дурнях», то вже прямо зараз подумайте, хто може вас підставити і як прикрити свої найслабші місця.

Наснилося, що тримайте на руках цуценя хворого — чекайте усіляких проблем. Сонник Міллера впевнений, що бачити подібне — негативний символ. Наснилося подібне? Нікому не довіряйте і стежте за тим, що говорите. Це допоможе уникнути великих складних конфліктів.

Ще кілька передбачень

Тлумачення сну досить позитивно в тому випадку, якщо тваринка має полум’яний забарвлення. Вважається, що тримати на руках цуценя рудого кольору — до нової полум’яної пристрасті. Сучасний сонник попереджає про те, що відносини можуть вас настільки захопити, що виникнуть проблеми з близькими і на роботі. Постарайтеся грамотно розставляти пріоритети, приділяючи увагу всім.

Нести уві сні на руках білого цуценя — до приємних клопотів. Відбудеться низка приємних подій і вам доведеться неабияк поклопотатися. Бачити такий сон — до добра, до радості. Якщо присниться таке, то це знак, що, можливо, трапиться народження дитини, весілля або захоплюючу подорож.

Сонник щеня на руках, до чого сниться щеня на руках уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: