Сонник щеня, до чого сниться щеня уві сні

Примарилося уві сні щеня далеко не у всіх випадках обіцяє набуття нового друга. В цьому випадку сонник може обіцяти і незвичайний сюрприз, і дружні плітки і зрада. В основному те,, до чого сниться подібне, залежить від перебігу сюжету.

Колір шёрсткі

Якщо вам наснився кутенок чорного кольору, значить, в реальності у вас з’явитися новий друг. Якщо уві сні ви граєте зі цуценятка, чекайте незвичайний сюрприз або подарунок від близької людини.

Сновидіння, в якому ви бачите собачка білого кольору, пророкує неспокійний і метушливий час.

Купувати чи продавати

Якщо ви вибираєте цуценя на ринку і хочете купити, це означає, що наяву, людина якій щиро довіряєте, розпускає плітки за вашою спиною.

Сучасний сонник впевнений, що вибирати собі домашнього вихованця в нічних мареннях означає, що наяву в найближчому майбутньому з’явитися надійний друг.

Кілька цуценят

Якщо уві сні ви побачили кілька цуценят близько їх матері, значить, в реальному житті зустрінете жінку дуже схожу на маму, можливо, навіть будете відчувати тяжіння до нової знайомої. Якщо ж схожий сюжет присниться жінці, то вона зустріне хлопця, який їй шалено сподобатися, але він буде набагато молодше.

Якщо уві сні під ногами бігає багато кумедних цуценят, то чекають клопоти і громадська діяльність з колективом людей, значно молодше вас.

Універсальний сонник повідомляє, що багато гавкають чотириногих — знак, що вас буде оточувати молодь. Можливо, таке сновидіння характеризує приховану потреба у вихованні підлітків або дітей.

Граючий і пестити

Якщо сниться пустуючих і веселий собачонок, то він уособлює ваші мрії про дитину або бажання завести його. Універсальний сонник обіцяє швидке поповнення.

Езотеричний сонник вважає, що якщо собачка грає з вами, вас можуть обдурити близькі люди або друзі, лащиться — належить закохатися в молоденького хлопця.

Тлумач Пір року

Опис,, до чого сниться щеня в певні місяці, дає певний тлумач. Розгледіти подібне в січні, лютому, березні, квітні — народженню дитини. Також приснився в цей період кутенок знаменували якийсь несподіваний подарунок.

Розгледіти уві сні цуценя в травні, червні, липні, серпні — до вчинення якоїсь дурної витівки, про яку потім будете шкодувати. Сонник Пір року радить спочатку думати, і тільки потім робити.

Подібне сновидіння, побачене в вересні, жовтні, листопаді та грудні віщує помста якоїсь людини, який зачаїв на вас образу і спраглого незабаром завдати у відповідь удар.

Різні тлумачення

Якщо уві сні примариться цуценятко, то в реальному житті виникає багато питань, які потребують раптового рішення.

Сонник Фрейда передбачає в цьому випадку сновидцу надання допомоги людині, відчайдушно потребує підтримки.

Сон, в якому ви бачите себе маленьким і беззахисним щеням, символізує втому і бажання побути на самоті. Постарайтеся розібратися в собі, в своїх думках і почуттях.

Якщо приснилося, що вам подарували цуценя, це означає, що наяву хтось намагається вас збити з пантелику і відвернути від чогось важливого.

Спляча маленька собачка — знак того, що ви будете відчувати теплі почуття до людей, які молодше вас.

Якщо уві сні ви побачили, як собачонок гавкає, то в реальності чекають сварки і непорозуміння з оточуючими.

Якщо сниться мертвий щеня, це віщує розчарування в одному, якого ви ніяк не очікували.

Сонник щеня, до чого сниться щеня уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: