Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник щоки, до чого сниться щоки уві сні

Побачені уві сні щоки можуть розповісти багато про що: і про любов, і про суму, і про почуття сорому і каяття. Недарма ж саме щоки, як їх красиво називали в давнину, першими реагують на зміну настрою людини. Однак для достовірної трактування,, до чого сниться ця частина обличчя, самого лише образа мало, потрібно ще уточнити, якими були щічки і що з ними відбувалося, підказують сонники.

Сонник Міллера

Бачити уві сні одутлі щоки — символ матеріальної вигоди. Якщо вам приснилося, що ваші щоки роздуваються на очах, то це означає, що незабаром ви станете багатим і успішним.

Відчувати уві сні дотик губ до своєї щоки — знак гармонії в любові. А ось якщо вас б’ють по обличчю, то такий сюжет може означати несправедливе ставлення до вас.

Цікавить,, до чого сниться щока з бородавкою? Сонник пояснює це так: ви даремно вкладаєте сили в якусь справу, воно прогорить і залишить вам почуття розчарування.

Великі і пухкі символізують процвітання

Приснилися великі щоки віщують підвищення рівня життя сновидіння, запевняє Східний сонник. Однак зверніть увагу, якщо товсті щоки спотворюють обличчя, то раптовий успіх зіпсує ваш характер і, як наслідок, ставлення до вас друзів.

А ось бачити уві сні великі і товсті щічки сплячого малюка — сигнал про те, що варто довести до кінця розпочату справу, в успіх якого ви не дуже вірите — воно принесе вигоду.

Рум’янити щічки, або Не бійтеся діяти!

Про те, що все вийде так, як ви задумали, але тільки в разі старанності з вашого боку, говорить сновидіння, в якому ви бачите, як рум’яні свої щоки, віщає Сучасний сонник.

А якщо заглянете в сонник Фрейда, намагаючись зрозуміти, до чого сняться червоні нарум’янені щоки, то отримаєте таке тлумачення сну: рум’янити уві сні обличчя собі — ознака того, що ви бажаєте випробувати нові відчуття в сексі. А ось фарбувати їх комусь іншому — сигнал про те, що сексуальний партнер запропонує вам поекспериментувати в ліжку.

Наснилося, що ви намагаєтеся запудрити червоні щоки, які горять вогнем? Вас лякають відкрилися перед вами перспективи. Але ось сонник Ванги запевняє, що даремно — вам не варто боятися змін.

Старі і в’ялі: Від хвороби до успіху

До чого сняться скроня з в’ялою обвислій шкірою — питання не просте. Циганський тлумач, наприклад, упевнений, що такий сюжет пророкує хвороби і нудьгу. А сонник Ванги, навпаки, обіцяє відмінний настрій і самопочуття.

Згідно з пророцтвом оракула Білого Мага, якщо вам наснилися старечі вилиці, які горять рум’янцем, то це сигнал про воскресіння втрачених надій. Те, що ви вважали безперспективним, виявиться вельми вигідним заняттям.

Цілувати в щічки — визначник взаємин

Наснилося, що хтось цілує вас в щоку? До чого це сниться, підкаже тлумач Нострадамуса: вас оточують найщиріші люди, охочі вам добра. Єдиний виняток, якщо поцілунок був вам неприємний, то це обіцяє вам нудьгу від спілкування з «целователем». А ось цілувати самому — ознака залежності від того, кого ви цілували уві сні.

Примарилося, що вас небіжчик цілує в щоку? Проявіть поблажливість до тих, хто менш досвідчений, ніж ви. Не відмовляйте їм у допомозі.

Неприємності з особою

Якщо уві сні ви бачите, що з щоками відбулися якісь неприємності, то згадайте, що саме сталося, і подивіться, як це пояснюють сонники. Отже, бачите уві сні щоки:

 • В вугрової висипки — хтось паплюжить ваше чесне ім’я;
 • Опухли — до прибутку від комерційної угоди;
 • Червоні від ляпаса — до раптово виникли почуттям любові і пристрасті;
 • З флюсом — приділяючи всю увагу одній проблемі, ви забуваєте про інші справи;
 • В колючим щетині — трапиться якась неприємність, яка вас ожесточить.
 • Сонник щоки, до чого сниться щоки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: