Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шовковиця, до чого сниться шовковиця уві сні

Шовковиця уві сні розшифровується сонниками дещо двозначно. З одного боку, те,, до чого сниться шовковична ягода, віщає про тимчасове незручність, пов’язаному з неприємностями зі здоров’ям сплячої людини, з іншого — символізує любовне захоплення.

Шовковиця в сонник Міллера обіцяє неприємності

Пан Гюстав Міллер тлумачення сну про шовковицю пов’язує з тимчасовими незручностями, викликаними легким нездужанням сплячої людини. Є чорні шовковиці ягоди уві сні, пророкує Міллером розчарування, якщо вони були соковиті і солодкі, значить, в найближчому часі Ви насолодитеся веселого і безтурботного компанією приємних людей.

Шовковичний сад уві сні віщує зміни

Приснилося тутового дерева, усипане чорними зрілими плодами, за версією Сучасного суміщеного сонника, передрікає приємне проведення часу в колі однодумців. Бачити на дереві білу шовковицю, віщає про зміни на любовному фронті сплячої людини. Сімейним людям таке сновидіння віщує романтичне усамітнення.

Сонник Чжоу-Гуна визначає,, до чого сниться шовковиця, яка виросла у дворі, передвісником печалі, і ошуканих прагнень. Бачити зарості шовковичних чагарників уві сні — до можливого протистояння в робочому колективі.

Садити чагарники символізує зміни, до яких підсвідомо прагнути сновідящій. Молодий панночці, бачити тутовник, всипаний білими ягодами, передрікає Універсальним сонником вдале подружжя.

Їсти Тютін — до успіху в починаннях

Езотерики порівнюють,, до чого сниться поїдання плодів шовковиці, з внутрішнім станом сновідящего. Можливо, в реальності, сновидец обтяжений таємницею, про яку не може розповісти оточуючим або відчуває докори сумління, що промовчав в якійсь ситуації.

Є велику і соковиту ягідку — до виконання задуманого. Згідно Китайському тлумачу, приснився образ пророкує народження благородного спадкоємця. А ось, вагітній жінці, якій доводиться є уві сні шовковицю, сновидіння говорить про ймовірності появи на світло двійні або близнюків.

Їсти незрілі або переспілі ягідки, віщує про ймовірність піддатися негативним емоціям, печалі і неспокою. Поїдати зрілу, солодку і соковиту шовковицю — до перспективи побачити давніх товаришів. Чоловікові побачений сюжет, пророкує Новітнім сонником зустріч з давньою історією і забутої любов’ю.

Збір врожаю уві сні або благополуччя наяву

Сімейний сонник тлумачить,, до чого сниться збирати шовковицю, можливістю отримати насолоду від результатами власних справ і старань. Швидше за все, в реальності, випаде шанс в робочому середовищі проявити свої здібності, і, відповідно, придбати нову бажану посаду.

Наснилося, що довелося рвати білі ягідки на шовковичного дерева, значить, в реальності, у сновидіння, не буде підстав відкладати здійснення задуманого справи в довгу шухляду. Крім цього, всі перепони на шляху до реалізації планів не завдадуть видимого шкоди поточних справ.

А ось приснилося бачення, в якому довелося трясти дерево з чорними плодами, попереджає про обережність в спілкуванні з впливовими і досвідченими людьми. У цьому випадку, будь-який прояв панібратства миє бути витлумачено як неповагу.

Сонник шовковиця, до чого сниться шовковиця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: