Сонник шовковиця, до чого сниться шовковиця уві сні

Шовковиця уві сні розшифровується сонниками дещо двозначно. З одного боку, те,, до чого сниться шовковична ягода, віщає про тимчасове незручність, пов’язаному з неприємностями зі здоров’ям сплячої людини, з іншого — символізує любовне захоплення.

Шовковиця в сонник Міллера обіцяє неприємності

Пан Гюстав Міллер тлумачення сну про шовковицю пов’язує з тимчасовими незручностями, викликаними легким нездужанням сплячої людини. Є чорні шовковиці ягоди уві сні, пророкує Міллером розчарування, якщо вони були соковиті і солодкі, значить, в найближчому часі Ви насолодитеся веселого і безтурботного компанією приємних людей.

Шовковичний сад уві сні віщує зміни

Приснилося тутового дерева, усипане чорними зрілими плодами, за версією Сучасного суміщеного сонника, передрікає приємне проведення часу в колі однодумців. Бачити на дереві білу шовковицю, віщає про зміни на любовному фронті сплячої людини. Сімейним людям таке сновидіння віщує романтичне усамітнення.

Сонник Чжоу-Гуна визначає,, до чого сниться шовковиця, яка виросла у дворі, передвісником печалі, і ошуканих прагнень. Бачити зарості шовковичних чагарників уві сні — до можливого протистояння в робочому колективі.

Садити чагарники символізує зміни, до яких підсвідомо прагнути сновідящій. Молодий панночці, бачити тутовник, всипаний білими ягодами, передрікає Універсальним сонником вдале подружжя.

Їсти Тютін — до успіху в починаннях

Езотерики порівнюють,, до чого сниться поїдання плодів шовковиці, з внутрішнім станом сновідящего. Можливо, в реальності, сновидец обтяжений таємницею, про яку не може розповісти оточуючим або відчуває докори сумління, що промовчав в якійсь ситуації.

Є велику і соковиту ягідку — до виконання задуманого. Згідно Китайському тлумачу, приснився образ пророкує народження благородного спадкоємця. А ось, вагітній жінці, якій доводиться є уві сні шовковицю, сновидіння говорить про ймовірності появи на світло двійні або близнюків.

Їсти незрілі або переспілі ягідки, віщує про ймовірність піддатися негативним емоціям, печалі і неспокою. Поїдати зрілу, солодку і соковиту шовковицю — до перспективи побачити давніх товаришів. Чоловікові побачений сюжет, пророкує Новітнім сонником зустріч з давньою історією і забутої любов’ю.

Збір врожаю уві сні або благополуччя наяву

Сімейний сонник тлумачить,, до чого сниться збирати шовковицю, можливістю отримати насолоду від результатами власних справ і старань. Швидше за все, в реальності, випаде шанс в робочому середовищі проявити свої здібності, і, відповідно, придбати нову бажану посаду.

Наснилося, що довелося рвати білі ягідки на шовковичного дерева, значить, в реальності, у сновидіння, не буде підстав відкладати здійснення задуманого справи в довгу шухляду. Крім цього, всі перепони на шляху до реалізації планів не завдадуть видимого шкоди поточних справ.

А ось приснилося бачення, в якому довелося трясти дерево з чорними плодами, попереджає про обережність в спілкуванні з впливовими і досвідченими людьми. У цьому випадку, будь-який прояв панібратства миє бути витлумачено як неповагу.

Сонник шовковиця, до чого сниться шовковиця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: