Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шахта ліфта, до чого сниться шахта ліфта уві сні

До чого сниться шахта ліфта? Такий символ уві сні повідомляє про нестабільність, випробуваннях, підступи недругів, труднощі. Також він попереджає про необхідність проявити обережність і акуратність, оскільки можливі фінансові складності — говорить сонник.

Існує якась загроза, треба добре продумати свої кроки

Приснилося бачення обіцяє наяву виникнення якоїсь загрози, тому сновидцу потрібно бути більш пильними, щоб її побачити.

Бачити шахту ліфта уві сні часто означає: не слід чинити поспішно. Свої дії треба ретельно продумати, прорахувавши на кілька кроків вперед. Тоді зможете звести до мінімуму можливість неприємностей.

Проявіть рішучість і цілеспрямованість

До чого сниться падати в неї? Сонник пояснює: потрібно стати рішучіше, інакше не зможете вибратися з життєвого одноманітності.

Падати уві сні туди — рутина буденності затягує. Знайдіть сили протистояти їй, почніть розвиватися духовно.

Висіти над ліфтової шахтою символізує нестабільність. Слід докладати більше зусиль, бути більш цілеспрямованим, щоб досягти поставлених цілей.

Обережніше: вам загрожує небезпека, а допомоги можна не дочекатися

Наснилося впасти в шахту ліфта? Сонник повідомляє: наяву сплячий може постраждати через те, що допомога вчасно не прийшла. Такий сюжет попереджає також про загрозу опуститися на дно життя.

Довелось впасти туди, так як хтось штовхнув вас в спину? Винуватцем трапилися неприємностей виявиться конкретна людина.

До чого сниться чорний шахтний створ під ногами? Сплячому загрожує серйозна небезпека, тому йому необхідно проявити обачність. Справи бажано вести обережно, а при спілкуванні стримувати негативні емоції.

Здійсніть ризикований вчинок

Наснилося нескінченно падати в бездонній і темної шахті ліфта? Сновидіння віщує події, які кардинально змінять вашу долю, зробивши вас щасливим.

Бачили, як стрибнули уві сні туди і потрапили на дах ліфта, який піднімається вгору? Сонник вказує: незабаром зробите ризикований вчинок, але він завершиться цілком благополучно.

Які емоції випробували?

Пригадайте, які почуття вас охопили, коли туди дивилися:

 • Тривога — чекає випробування з незрозумілих поки результатом;
 • Спокій — впораєтеся зі складнощами;
 • Цікавість — ви не бійтеся новизни і невідомості;
 • Очікування чогось — незабаром стануться якісь важливі події, які відіб’ються на вас.
 • Сонник Міллера: будьте уважнішими

  До чого сниться заглядати в шахту ліфта з верхнього поверху? Це означає: сплячому слід проявити більше уважності при веденні справ.

  Підступи ворогів, протистояння суспільству

  Наснилися кішки в шахті ліфта, ви чули їх нявкання? Сонник попереджає: недруги намагатимуться завдати шкоди. Їх підступність не має кордонів, вони можуть зважитися на відверту наклеп і обмови, аби побільше нашкодити.

  Тлумачення сну про шахтному створі вказує на протистояння людини суспільству. Він постійно намагається змусити оточуючих прислухатися до його слів, але це погано вдається.

  Також бачити цей сюжет уві сні означає: треба бути уважніше, акуратніше, вирішуючи фінансові питання, щоб уникнути серйозних збитків.

  Сонник шахта ліфта, до чого сниться шахта ліфта уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: