Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шарф, до чого сниться шарф уві сні

Сновидіння можна вважати допомогою понад, яку нам дає провидіння. Завдяки сонникам ми розуміємо, що слід відкоригувати, а чого треба категорично уникати. Правильне тлумачення дрібних деталей уві сні і зовсім може стати путівником по щасливого життя. Наприклад, довгий білий шарф сниться до подорожей, початку нових відповідальних періодів. А ось розмір, колір і обставини, при яких ви з ним контактували, допоможуть проаналізувати ситуацію і налаштуватися на успішний результат в будь-якій справі.

Забарвлення шарфа

Біла річ передрікає безтурботний відпустку. Якщо шарф уві сні прозорий, легкий або шовковий, то вам доведеться відвідати теплі краї. Сонник Міллера застерігає в таких випадках від непередбачених витрат і рекомендує замислитися над традиціями і культурою народу тієї країни, яку ви збираєтеся відвідати, щоб не потрапити там в незручне становище. Особливо обережним слід бути тому, кому довелося бачити на шиї яскравий предмет одягу.

За сонником Цвєткова в’язати чорне пухнасте кашне або шапку — до міцних і тривалих відносин. Жінка, якій сниться таке рукоділля незабаром вийде заміж, а будинок її буде повною чашею. Чим більше вам подобається шарф, виготовлений уві сні власноруч, тим більше зразковою стане ваша родина.

Синій або блакитний колір обіцяють небезпека. Наснилося зелене боа — ви трохи напружені і невпевнені в собі. Пора забути про занепокоєння і починати діяти, інакше суперники швидко випередять в важливих і доленосних справах.

Червона одяг на шиї сниться авантюристам, людям, з підвищеною життєвою активністю. Бачити на будь-кого із знайомих пурпурний або малиновий шарф — до любовних зрад близької людини — така трактування в сонник Фрейда. Приснився жовтий аксесуар? Будьте готові до тривалих розлук або навіть повного розриву з близькими.

Купити або втратити

Купівля шарфа, кашне, боа або палантини уві сні може бути звичайним символом зміни погоди — так стверджує більшість сучасних сонників. Людина підсвідомо поспішає утеплитися, чекаючи від погоди непередбачуваних сюрпризів. Білий шарф сниться до приходу затяжних холодів, кольоровий, навпаки, — до настання теплих днів.

Наснилося, що ви отримали в подарунок шовкову або мереживний шарф? Чекайте нового шанувальника! Любовні пригоди обіцяють захопити вас надовго, особливо, якщо аксесуар уві сні був зав’язаний на голові. Сниться червоне, зовні багате боа? Сон обов’язково призведе до незабутнього сексу і пізнання нових чуттєвих насолод.

Якщо вам приснилася втрата шарфа, будьте готові до того, що відносини в родині можуть зіпсуватися через будь-якої дрібниці. Намагайтеся прислухатися до сонником: станьте уважніше до домочадцям, терміново припиніть чіплятися з приводу і без приводу, наполягати на своєму, інакше ризикуєте втратити настільки цінне довіру близьких.

Купувати новий або знайти уві сні давно загублений шарф — до прибутку. Бачити знайдений предмет на голові або шиї — до несподіваного презенту. Подарунок ви можете отримати як від родичів, так і від малознайомих людей.

Застереження

Якщо сниться, що шарф душить, постійно заважає на шиї — зверніть увагу на стан здоров’я. Це може бути сигналом деяких хвороб. Організм натякає, що пора зібратися до лікаря на плановий огляд, вимагає негайного втручання у власні проблеми. Сонники в таких випадках жартувати не люблять — постарайтеся кинути всі справи і зайнятися здоров’ям в найближчі дні.

Розпускати уві сні в’язане виріб — до змін в матеріальній сфері. Приснився дірявий палантин? Сонник рекомендує бути напоготові зі своїми рахунками і готівковим запасом грошей — хтось давно намагається підібратися до них з особистими меркантильними цілями.

Сонник шарф, до чого сниться шарф уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: