Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шахи, до чого сниться шахи уві сні

Уві сні шахи попереджають про непередбачуваному повороті долі, але одночасно символізують Божественне призначення. До чого ще сниться ця логічна іграшка? Сонник представить найбільш точні розшифровки того, що довелося бачити в ночі.

Аналізуйте!

Якщо наснилася гра в шахи, то вам доведеться прийняти дуже складне і часом суперечливе рішення. Шахи для людини, яка не розуміє в них нічого — символ необхідності зробити аналіз.

До чого ще сниться ця гра не шахісту? Уві сні вона знаменує боротьбу з гідним суперником або навіть з самим собою. Сонник вважає, що починається період самопізнання і духовного прогресу.

А ось для досвідченого шахіста тлумачення сну не має практичного значення. Найімовірніше, це лише відображення реальності.

Думайте!

Уві сні трапилося бачити поєдинок між досвідченими суперниками? Сонник впевнений, що ви маєте непогані шанси зробити чудову кар’єру. Але тільки якщо будете продумувати будь свою дію.

При цьому купувати шахи в мріях — до успішному вирішенню якоїсь неймовірно складного завдання. Отримувати їх в дар — до розкриття незвичайних здібностей, пов’язаних в екстрасенсорикою.

Рекомендація Міллера

У снотолкователе Міллера зазначено, що грати в шахи буквально означає зіткнутися віч з великими труднощами. Тепер все залежить тільки від вас.

Хвороба або кар’єра?

Якщо уві сні трапилося грати в шахи, то в справах намічається тенденція до застою, а ви можете злягти з серйозним захворюванням.

На думку сонника, воно також означає, що ви успішно будуєте далекосяжні плани. Більш того, маєте тверді шанси досягти наміченого.

Якщо ви зовсім не вмієте грати в шахи, то все сновидіння про них знаменують швидке підвищення по кар’єрних сходах.

Хто переміг?

Однак сонник стверджує: величезне значення має результат партії в шахи. Наснилося, що ви виграли? Легко здолаєте будь-які перешкоди. Довелося програти? На думку сонника, успіх сумнівний.

Зробили невірний хід? Нова робота не принесе задоволення, а думка виявиться помилковим.

Якщо ж уві сні поєдинок закінчився внічию, то гряде доленосна зустріч з цікавою особистістю, яка покладе початок великої любові або дружбі.

Пора вибирати…

До чого ще сняться шахи? Це залежить від того, з ким довелося грати. З незнайомцем — до інтриг, які плетуться близько вас.

Наснилася партія в шахи зі знайомою людиною? Скоро ви в ньому розчаруєтеся. Якщо ж битися довелося з небіжчиком, значить, вам доведеться робити вибір, від якого залежить дуже багато чого.

Концентруйтеся!

Шахова дошка уві сні символізує важко виконуваним роботу. Якщо наснилася порожня шахівниця, то вам не вдасться помиритися з родичем.

До чого сняться шахові фігури? Сонник впевнений, що ваші секрети будуть розкриті. Бачити шахові фігури означає, що незабаром доведеться сконцентрувати всі свої сили і розумові здібності.

Трактування деяких шахів

При розшифровці бачення неодмінно слід врахувати значення самих фігур.

 • Білі знаменують прибуткове пропозицію.
 • Чорні — втрати.
 • Пішаки — обман.
 • Тура — поїздки, відрядження.
 • Слон — необхідність в помірності.
 • Король уособлює людину, яку потрібно захищати.
 • Королева — головоломку.
 • До чого сниться кінь? Уві сні це символ самої долі і її невідворотності. При цьому якщо кінь білий, то зміни будуть приємними, якщо чорний — то навряд чи.

  Сонник шахи, до чого сниться шахи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: