Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шахта, до чого сниться шахта уві сні

Бачити вугільну шахту, спускатися в неї уві сні, бути самому шахтарем — до отримання гідної винагороди за копітку працю, безсонні ночі. Сновидіння означає підвищення статусу в суспільстві, вдале капіталовкладення. Особливо, якщо приснився процес видобутку вугілля. Традиційні сонники застерігають лише в разі обвалів. До чого сниться впасти в шурф, або безуспішно намагатися вибратися, вони пояснюють початком захворювання.

Попередження з сонника Міллера

Бачити вугільну вироблення уві сні, перебувати в ній доводиться людям працьовитим наяву. Психологи стверджують: завзятість обов’язково приведе до успіху, якщо наснилися гірники, які видобувають вугілля. Сонник Міллера дає цікаві пояснення,, до чого сниться шахта:

 • Забій, в якому трудяться гірники — до правильного розпорядження коштами;
 • Вузький лаз в печері — до важкого матеріального становища;
 • Шурф ліфта — до небезпеки;
 • Занедбаний терикон — до виявлення захворювання.
 • Вигода перевершить очікування

  Бачити гірників очисного забою, трудитися нарівні з ними в шахті — до прибуткового вкладення акцій, грошей. Сновидіння означає, що трапиться нагода стати співвласником маленького підприємства, яке буде давати стабільний дохід. Якщо приснився шахтар з киркою, лопатою — будьте готові до славних подвигів в колективі.

  До чого сниться шахта, сонник Цвєткова описує наступним чином: сновидец давно готовий працею довести свою успішність і спроможність. У найближчі дні випаде можливість показати себе з найкращого боку, просунути ідеї, виставити свої творчі роботи на конкурс і перемогти.

  Будьте обережнішими з грошима

  Спускатися в шахту уві сні і застрягти у вузькому отворі лави — до скрутного фінансового становища. Якщо приснилося, що хтось заважає вибратися назовні — будьте готові до таких же перешкодам наяву. Тлумачення сну в сонник Нострадамуса зводиться до до нелегкої добування грошей для сім’ї.

  До чого сниться впасти в шахту ліфта, великий віщун трактує з деякими застереженнями. Виявляється, заздрісники давно чекають помилки сновидіння і готові нашкодити в будь-який момент. Намагайтеся не вплутуватися в сумнівні угоди і не розповідати про свої плани навіть близьким друзям.

  Беріть курс на одужання

  Бачити занедбану шахту уві сні — до дрібних проблем зі здоров’ям. Сонник Ванги попереджає — не можна багато працювати, перевантажувати організм. Намагайтеся зробити собі позаплановий вихідний, якщо не хочете потрапити в лікарню.

  Перетворити власними руками уві сні забуту шахту в красиве місце — відмінний знак. Здоров’я піде швидко на поправку, партнер, з яким давно зруйновані відносини, піднесе щедрий подарунок і захоче помиритися. Не пропустіть шанс стати щасливим.

  Сонник шахта, до чого сниться шахта уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: