Сонник шахта, до чого сниться шахта уві сні

Бачити вугільну шахту, спускатися в неї уві сні, бути самому шахтарем — до отримання гідної винагороди за копітку працю, безсонні ночі. Сновидіння означає підвищення статусу в суспільстві, вдале капіталовкладення. Особливо, якщо приснився процес видобутку вугілля. Традиційні сонники застерігають лише в разі обвалів. До чого сниться впасти в шурф, або безуспішно намагатися вибратися, вони пояснюють початком захворювання.

Попередження з сонника Міллера

Бачити вугільну вироблення уві сні, перебувати в ній доводиться людям працьовитим наяву. Психологи стверджують: завзятість обов’язково приведе до успіху, якщо наснилися гірники, які видобувають вугілля. Сонник Міллера дає цікаві пояснення,, до чого сниться шахта:

 • Забій, в якому трудяться гірники — до правильного розпорядження коштами;
 • Вузький лаз в печері — до важкого матеріального становища;
 • Шурф ліфта — до небезпеки;
 • Занедбаний терикон — до виявлення захворювання.
 • Вигода перевершить очікування

  Бачити гірників очисного забою, трудитися нарівні з ними в шахті — до прибуткового вкладення акцій, грошей. Сновидіння означає, що трапиться нагода стати співвласником маленького підприємства, яке буде давати стабільний дохід. Якщо приснився шахтар з киркою, лопатою — будьте готові до славних подвигів в колективі.

  До чого сниться шахта, сонник Цвєткова описує наступним чином: сновидец давно готовий працею довести свою успішність і спроможність. У найближчі дні випаде можливість показати себе з найкращого боку, просунути ідеї, виставити свої творчі роботи на конкурс і перемогти.

  Будьте обережнішими з грошима

  Спускатися в шахту уві сні і застрягти у вузькому отворі лави — до скрутного фінансового становища. Якщо приснилося, що хтось заважає вибратися назовні — будьте готові до таких же перешкодам наяву. Тлумачення сну в сонник Нострадамуса зводиться до до нелегкої добування грошей для сім’ї.

  До чого сниться впасти в шахту ліфта, великий віщун трактує з деякими застереженнями. Виявляється, заздрісники давно чекають помилки сновидіння і готові нашкодити в будь-який момент. Намагайтеся не вплутуватися в сумнівні угоди і не розповідати про свої плани навіть близьким друзям.

  Беріть курс на одужання

  Бачити занедбану шахту уві сні — до дрібних проблем зі здоров’ям. Сонник Ванги попереджає — не можна багато працювати, перевантажувати організм. Намагайтеся зробити собі позаплановий вихідний, якщо не хочете потрапити в лікарню.

  Перетворити власними руками уві сні забуту шахту в красиве місце — відмінний знак. Здоров’я піде швидко на поправку, партнер, з яким давно зруйновані відносини, піднесе щедрий подарунок і захоче помиритися. Не пропустіть шанс стати щасливим.

  Сонник шахта, до чого сниться шахта уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: