Сонник шапка на голові, до чого сниться шапка на голові уві сні

Головний убір уві сні уособлює думки, наміри сплячої людини. У цій інтерпретації нескладно витлумачити,, до чого сниться шапка на голові. Однак багато сонники приснився аксесуар пов’язують із зовсім іншими значеннями, тлумачення яких залежить від виду, кольору і призначення предмета гардероба.

Як пояснює побачене Міллер?

Психолог трактує,, до чого сниться головний убір, як радісне ознаку. Дівчині, біла шапка на голові обіцяє цікаве знайомство, хлопцеві — удачу в роботі. Бачити, що надягаєте чорний аксесуар, пророкує Міллером фінансові ускладнення.

Подробиці…

Загальний сонник впевнений, що для тлумачення сну важливі такі деталі як колір, матеріал і модель аксесуара:

 • Бачити на собі білу шапку — до успішної реалізації своїх намірів;
 • Хутряну — до збільшення матеріального достатку;
 • Норкову — віщує успіх і шана оточуючих;
 • В’язану — доведеться розбиратися в заплутаній ситуації;
 • Червону — відображає гнів і негативні емоції сплячої людини;
 • Вивернула навиворіт — можливість говорити те, про що думаєте.
 • В пошуках кохання…

  Жінці, одягати уві сні білу хутряну шапку на голову, означає, що наближається зустріч з молодим чоловіком, що володіє всіма чеснотами, які високо цінує сновідящій в людях.

  Можливо, при правильному поводженні вам вдасться зблизитися з цією персоною. Однак якщо ви перед собою ставите виключно меркантильні інтереси, вас чекають розчарування — попереджає сонник Закоханих.

  Одягти капелюх свого коханого або чоловіка — до появи шанувальника, який займе ваші думки. Чоловікові, хизуватися уві сні в жіночій капелюсі, обіцяє снотолкователем конфліктну ситуацію з персоною протилежної статі через нерозділене кохання.

  Радійте: гряде успіх!

  Чоловікові, якому уві сні довелося одягати хутряну шапку на голову, Сучасний суміщений сонник обіцяє збільшення авторитету, підвищення по службі.

  Молодій особі, одягати норкову шапочку уві сні, обіцяє снотолкователем неймовірний успіх у протилежної статі.

  Які ваші справжні мотиви?

  Жіночий сонник, по-іншому підносить тлумачення,, до чого сниться цей предмет гардероба з норки. Наснилося картинка означає, що сновидицей занадто зайнята своєю зовнішністю і особистими справами, забуваючи піклуватися про близьких людей.

  Бачити на своїй голові шапку червоного кольору, говорить про те, що в реальній дійсності сновидец схильний до багатослівності, тому багато часу витрачає на базікання.

  Що вас хвилює?

  Езотеричний сонник пояснює,, до чого сниться в’язаний предмет гардероба. Приснився сюжет підказує про хаос в помислах і словах сплячої людини. Можливо, вам слід зайнятися самоорганізацією, «причесати» свої думки, розібратися в почуттях.

  Відстоюйте свою думку

  Наснилося, що наділи чужу шапку на голову? Значить, наяву хтось намагається схилити вас до своєї точки зору. Постарайтеся відстояти свою думку, інакше вами будуть зневажати сторонні особи.

  Готуйтеся до змін

  Новий головний убір уві сні, пророкує дівчатам зміни в особистому житті. Молодим людям, подібний сюжет віщує великі перспективи в справі, яким давно хотів зайнятися сновидец.

  Пошарпана, стара капелюх, свідчить про те, що вас обтяжують важкі думи. Сонник радить позбутися непотрібного думки, взаємовідносин і речей, щоб завершити цей тяжкий життєвий етап.

  Сонник шапка на голові, до чого сниться шапка на голові уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: