Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шапка, до чого сниться шапка уві сні

Зміни в житті — ось, до чого сниться шапка. Сонники по-різному трактують це сновидіння. Але головне — потрібно спробувати витягти із закутків мозку всі деталі, примарилося уві сні. Проаналізуйте побачене і згадайте: який колір був у шапки, розмір, що ви з нею робили, з якого матеріалу вона була зшита та інше. Чим більше деталей, тим точніше буде прогноз.

Також важливо пригадати, кому належав цей предмет одягу — вам, вашим друзям або незнайомцям. Може бути, вона була дірявої або на ній сиділа моль. Загалом, значення сну про шапку — сприятливе з усіх боків. Однак існує безліч сонників і кожен з них трактує побачене уві сні по-своєму.

Колір шапки

Біла шапка обіцяє сновидцу виконання заповітної мрії і реалізацію всіх задуманих планів. В особистому житті, а особливо в любовних справах, все зміниться на краще. Зустріч з другою половинкою — ось ще, до чого сниться світла деталь одягу. Дітям же сонник передрікає успіхи в школі і успішну здачу іспитів.

Бачити уві сні чорну шапку — попередження про небезпеки, які загрожують вам. Неприємності, перешкоди можуть виникнути завдяки вашій емоційності, запалу. Краще не поспішати з прийняттям якогось рішення, а перед тим добряче все обміркувати. Інакше вам, як каже сонник, будуть ставити палки в колеса заздрісники.

Шапка червона, примарилося уві сні, означає вашу пристрасть до протилежної статі. Якийсь чоловік вам дуже подобається, але ви боїтеся йому в цьому зізнатися. Не варто боятися — цілком можливо, що він або вона дадуть вам взаємністю. Незабаром вас чекає задоволення і радість — ось, до чого сниться це.

Квітчасті головні убори, в тому числі і сині шапки, віщують, виходячи з сонника, глибоке моральне задоволення. Чим більше на них квітів уві сні, тим веселіше і вдаліше буде життя. Начальство на роботі нарешті оцінить вас по-достоїнству і збільшить зарплату.

Різнокольорову шапку одягати уві сні — до радощів і успіхів. Якщо ви самотні, то незабаром зустрінете кохану людину, з яким проведете залишок життя. Якщо ж у вас вже є пара, то вас чекає безхмарне щастя і везіння. Сонник передрікає також успіхи на роботі і позбавлення від конкурентів.

Тлумачення сну, шапка в якому привиділася військового зразка, позначає багато нудною, важкої праці. Кашкет, згідно сонником, є символом невдоволення, нудьги, тривог.

Матеріал головного убору

Шапка хутряна на голові знаменує міцні, дружні відносини в родині. Ви будете довіряти один одному більше, через це пропадуть всі розбіжності. Навіть якщо ви посварилися з членом сім’ї, то, як оповідає сонник, зможете помиритися. Обставини, які ви будете приховувати від рідних — це те,, до чого сниться хутряна шапка великого розміру.

Кошлатий головний убір уві сні вказує на те, що вам потрібно привести в порядок свої почуття і думки, а також не займатися дурницями. Моль на ній застерігає про дрібних негараздах, які можуть сильно зіпсувати настрій і стан справ. Бруд ж сонники трактують, як вчинки, про які ви пошкодуєте.

Шапка в’язана говорить про те, що в даний час ви зосереджені тільки на свої особисті проблеми, які намагаєтеся вирішити. Ви можете змінити свій погляд на якусь ситуацію. Як трактує сонник, в житті скоро все налагодиться і ви прийміть правильне рішення.

Норкова шапка уві сні уособлює ваші честолюбні наміри. Ви жадайте домогтися успіху в якійсь справі і неодмінно здійсните ваше бажання. Сонник також віщує швидке багатство. Приснився чоловіку, вона висловлює бажання самоствердитися.

Придбання нової речі, прибуток — ось, до чого сниться шапка вушанка. Значні зміни відбудуться в житті у вас або ваших близьких. Якщо уві сні вона неохайна або брудна, то готуйтеся до проблем. Нова ж — обіцяє несподіваний прибуток.

Непередбачуваний поворот подій обіцяє незвичайна шапка на голові. Ймовірно, ви підете в далеку подорож, якого не планували. Успіх і благополуччя, передрікає сонник, будуть супроводжувати вас всюди. Є шанс, що ви виграєте в лотерею або зірвете куш в казино.

Багато шапок різного крою і розмірів уві сні віщують великі турботи, клопоти. Вам довірять якусь справу, через якого доведеться поступитися своїми інтересами і думкою. Якщо бачити цілу гору головних уборів, але не сміти до них підійти, в той час, як інші розглядають і перебирають їх, то ви — незадоволені собою. Чи відчуваєте боязкість і сподіваєтеся, що ваші надії збудуться — говорить сонник.

Народження дитини, довге і щасливе сімейне життя — це те,, до чого сниться дитяча шапка або чепчик. Якщо дівчині привиділось уві сні, що вона в’яже або шиє шапочку немовляті, то це означає, судячи з сонником, її намір зробити сімейний побут затишніше, вийти заміж.

Примарилося вночі людина, на голові якого горить нова шапка, означає, що ви підозрюєте якесь обличчя в злочині, але не наважуєтеся зізнатися в цьому навіть собі. Співчуття не дозволяє вам видати його, але не приховуйте своїх здогадок від інших. Ймовірно, ви поспособствуете затриманні нечесної людини.

Сонник Міллера, шапка в якому є радісним ознакою, обіцяє сновидцу щастя і успіх. Дівчині це обіцяє цікаве знайомство, хлопцеві — удачу. Літня капелюшок сниться до нових друзів, а чорна — до ускладнень.

Дії з головними уборами

Уві сні надягати шапку — до нових друзів. Інші сонники тлумачать це сновидіння, як підвищення по службі або великий клопіт. Молодим дівчатам це обіцяє швидке весілля, зустріч судженого. Чоловікам — передрікає велику радість, удачу, успіх в бізнесі.

Ви боїтеся висловити свою думку близьким, якщо уві сні купили шапку. Краще розповісти про наболіле, тим самим зняти тягар з душі. Можливо, вас відвідає якийсь неприємний людина, звісток від якого ви не очікували. В інших сонниках це сновидіння вказує на те, що до вас з прихильністю ставиться людина, що знаходиться на високому посту.

Вас чекає романтична пригода — це те,, до чого сниться міряти уві сні шапку. Любовна ідилія з партнером триватиме недозволено довго. Якщо ж ви наділи чужий головний убір, то свої проблеми ви ставите нижче інших. Потрібно подолати загрожують вам перешкоди перш, ніж допомагати в цій справі іншим.

Одягати шапку на іншого уві сні — до клопотів. Ви будете піклуватися про нього, незважаючи ні на що. Навіть близькі люди не зможуть відмовити вас від допомоги цієї персони. Хоча сонники не можуть передбачити, чи будуть у нього чесні наміри щодо вас.

Призначення на посаду, до якої прагнув, чекає того, хто втратив шапку. Однак до чого це сниться, сонники трактують по-різному. Деякі попереджають чоловіків, що їм необхідно відвідати лікаря. Жінкам же пророкують розставання з партнером в майбутньому. Заміну йому вони зможуть знайти, якщо тільки уві сні придбають нову деталь одягу.

Ви зважуєте всі плюси і мінуси якоїсь події і ніяк не можете прийти до узгодження з собою, якщо наснилося, що вибираєте шапку. Рішення дасться вам важко, кажуть сонники, але в підсумку — ви залишитеся задоволені. Наприклад, вам можуть запропонувати зайняти якусь посаду, але ви будете коливатися. Адже після вступу в неї вас можуть очікувати негативні наслідки в особистому житті — це те,, до чого сниться вибирати шапку.

Якщо вам подарували шапку уві сні, то незабаром відбудеться знайомство з новим приємною людиною. Він зможе стати вашою опорою і супутником в подальшому. Можливо, судячи по сонником, він навіть займе значну роль у вашому житті. Наприклад, стане кращим другом на довгі роки.

Приснилося сновидіння взимку про те, як ви уві сні купуєте шапку вушанку, може означати, що в реальності з вас можуть зірвати її хулігани на вулиці. Також це може уособлювати, що ви не хочете думати своєю головою, а віддаєте перевагу слухати чужу думку.

Передача вигідних справ співробітнику — ось, до чого сниться продавати шапки. На жаль, ви понесете великих втрат після такого кроку. Але все нормалізується, адже для майбутнього щастя потрібно чимось жертвувати.

Приміряти уві сні шапку — це означає, що вам потрібно знайти нове місце роботи. Посада, на якій ви перебуваєте, під загрозою скорочення. Ймовірно, місце начальника займе нечесна людина, працювати з яким буде неприємно. Тому сонник радить шукати нову професію або залишити фірму, в якій ви працюєте в даний момент.

Шукати шапку уві сні — до нового знайомства. Підсвідомо ви перебуваєте в пошуках другої половинки. Скоро доля вам посміхнеться і ви зустрінете нову любов. Жінці це обіцяє заміжжя, а чоловікові — новий бурхливий роман, враження від якого запам’ятаються надовго.

Сонник шапка, до чого сниться шапка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: