Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шафа, до чого сниться шафа уві сні

Сонник вважає шафа, який вам наснився уві сні, сприятливим символом. Більшість значень цього сновидіння пов’язано з накопиченим багатством: як матеріальними цінностями, так і життєвим досвідом. Щоб зрозуміти,, до чого сниться цей предмет інтер’єру, згадайте, він був сповнений або порожній, які речі зберігалися на його полицях, там панував хаос або зразковий порядок.

Наскільки вам легко зазирнути всередину, настільки добре ви знаєте себе. Якщо почесну роль уві сні займає дзеркало з внутрішньої сторони дверцят, стало бути, внутрішній світ означає для вас більше, ніж зовнішні обставини.

Сонник стверджує, що бачити уві сні шафа — сприятливий знак, який обіцяє несподіваний прибуток. Найближчим часом ви отримаєте подарунок або спадщину, зробите дуже вдалу і вигідну покупку.

Якщо приснилося, що шафа впав, сновидіння означає крах надій, пов’язаних з певною людиною. Сонник вважає, що побачене уві сні служить нагадуванням про те, що ні на кого і ні на чому не зійшовся світ клином.

Що кажуть інші тлумачення

Сонник Симона Кананіта трактує будь-який сон, в якому фігурує шафа, в прямо протилежному значенні. На його думку, набитий битком гардероб віщує втрати і збитки в торгівлі, замкнений нагадує про те, що сплячій не вистачає чарівності і відкритості, порожній попереджає про можливі невдачі.

Як повідомляє сонник Медеї, шафа уособлює пережитий досвід і накопичені емоції, як позитивні, так і не дуже. Безлад всередині нього символізує плутанину в життя, а порожнеча говорить сама за себе.

Сонник мандрівника найбільш символічно тлумачить подібний сон: шафа з речами уві сні — це не що інше, як сам сновидець. В крайньому випадку, яким він хотів би бачити себе, наприклад, великим або вишуканим, з елементами декору.

Якщо приснився шафа з одягом, зверніть увагу на деталі гардероба, якими він наповнений. Якщо переважає нижню білизну, вас чекає романтична пригода, яке може перерости в щось більше. Святковий одяг віщує успіх, вироби з натурального хутра — багатство.

До чого сниться порожню шафу, так чи інакше пов’язане з розчаруванням. Можливо, з тим, яке мало місце бути в минулому, в такому випадку його бажано відпустити. Сновидіння може уособлювати ваше нинішнє невдоволення собою.

Все,, до чого сниться нову шафу, знаменує початок нового життя. Сонник обіцяє сплячому глобальні зміни, правда, не уточнює, з чим саме вони пов’язані. Повинно бути, ніхто краще самого сновидіння не знає, що для нього означає нове життя.

Якщо ж уві сні фігурує шафа старий, вам таким ось чином нагадує про себе минуле. Не завадило б привести в порядок його вміст. Можливо, деякі предмети, виявлені всередині, містять цінні підказки.

До чого сниться моль в шафі, прийміть як застереження. Сонник вважає, що у вас чимало привітних на вигляд недоброзичливців, які тільки і чекають підходящого моменту, щоб вам насолити.

Сновидінню, який вміє поєднувати кілька видів діяльності, може запросто наснитися такий сон: книжкова шафа. Цей символ впорядкованості і різнобічних поглядів сонник тлумачить як знак того, що все вийде, і нічого сумніватися в своїх здібностях.

Сонник шафа, до чого сниться шафа уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: