Сонник сісти в тюрму, до чого сниться сісти в тюрму уві сні

Сісти в тюрму не радісно, ​​що наяву, що уві сні. До чого сниться така напасть і як підготуватися до реальних подій, підкажуть сонники. Головне, що необхідно зробити вам — це відновити в своїй пам’яті всі деталі цієї неприємної мрії, тоді ви отримаєте точні тлумачення і зумієте протистояти реальним бід.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви бачите себе в ув’язненні, тлумачить Густав Міллер, це означає, що незабаром відбудуться події, які поганим чином позначаться на вас і вашого життя.

Наснилося, що камера, в якій ви від’їжджаєте термін, має величезні світлі вікна? Прислухайтеся до своєї інтуїції, тому як дане бачення означає, що ви зумієте уникнути неприємності завдяки власне прозорливості.

Причина арешту, як «визначник» майбутнього

Для того щоб сісти в тюрму, необхідно порушити закон. Це «правило» може бути застосовано не тільки для реального життя, а й для сновидінь. Сонники дають різні тлумачення сновидінь, в яких вас посадили за різні провини. Отже, ось деякі з причин арешту і їх значення:

 • Бачите уві сні, що вбили когось — вас звинуватять в балакучості і розголошенні чужих таємниць;
 • Сіли в тюрму за крадіжку — до пліток і обмовам;
 • Численна бійка наснилася — чекайте збитків і втрату грошей;
 • Образили представника закону уві сні — доведеться побігати по інстанціях в реальності.
 • «Винен — ​​відповідай!», Або Удача прийде, але постаратися доведеться

  Якщо вам приснилося, що ви сіли в тюрму за якесь правопорушення, то скоріше за все, вам слід «розпрощатися» зі своїми планами, так як збутися їм навряд чи вдасться, запевняє сонник міс Хассе. Хоча за твердженням цієї ж провидиці, подібні бачення, побачені уві сні з парного на непарне число місяця, прогнозують, що шанси на удачу все ж є, хоч і малі.

  Цікавить,, до чого сниться бачення, в якому ви сіли в тюрму, а тюремний наглядач — це ваш партнер по шлюбу? У Сучасному сонник ви знайдете таке тлумачення сну: ви задумали щось, що викличе протест і незгоду у чоловіка або дружини.

  «Без вини на нари»: Рівняння на підтримку!

  Бачите, що вам довелося сісти в тюрму, бо ви взяли на себе провину свого друга? До чого сниться подібний сюжет, знає Східний сонник: незабаром ця людина прийде до вас за допомогою і моральною підтримкою.

  Наснилося, що вас посадили незаконно? Ви перестанете захоплюватися тим, що до цих пір вам здавалося ідеальним і на що ви рівнялися останнім часом.

  Інша річ, якщо ви бачите, що замість вас сів у в’язницю друг. На думку сонника пастора Лоффа, такі мрії пророкують вашу власну безпорадність і беззахисність. Не нехтуйте допомогою близьких людей, радить тлумач.

  «Застінки — рідний дім», як символ афер і авантюр

  Обов’язково поцікавтеся, до чого сняться мрії, в яких ви бачите себе досвідченим злочинцем, які прагнуть потрапити до в’язниці за всяку ціну. Більшість тлумачів сновидінь пророкують таким сюжетам наступне: прагнення і любов до ризику може привести до сумних наслідків. Ризикуйте, але з розумом!

  Сонник сісти в тюрму, до чого сниться сісти в тюрму уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: